Jump to content
Dogomania

Maszeńka, sunia z ruchliwego skrzyżowania za TM :( Będziesz zawsze w naszych sercach [*]


elik

Recommended Posts

Gusiaczku, pięknie! :)

Wiadomo, jak było i jest za naszą wschodnią granicą, ale rosyjskie imiona zawsze bardzo lubiłam. ;)

Luba? :)

Ciekawe, co powie Elik?... ;) ;)

 

ukochana rusycystka cudownie, z poczuciem humoru i dystansem opowiadała

o kulturze, dniu codziennym rosyjskiej krainy ....

wychowałam się m.in. na piosenkach Okudżawy, romansach Wertyńskiego ....

teraz rosyjską rzeczywistość  słusznie i prawdziwie skomentował Maleńczuk w piosence "sługi za szlugi"

 

"Luba"  było i jest imieniem, które samo "przyszło" w ułamku sekundy

bazarek, jak najbardziej słuszny :)

Link to comment
Share on other sites

ukochana rusycystka cudownie, z poczuciem humoru i dystansem opowiadała

o kulturze, dniu codziennym rosyjskiej krainy ....

wychowałam się m.in. na piosenkach Okudżawy, romansach Wertyńskiego ....

teraz rosyjską rzeczywistość  słusznie i prawdziwie skomentował Maleńczuk w piosence "sługi za szlugi"

 

"Luba"  było i jest imieniem, które samo "przyszło" w ułamku sekundy

bazarek, jak najbardziej słuszny :)

 

Gusiaczku, jak ja to dobrze rozumiem i czuję. :)

O rosyjskiej kulturze, literaturze, języku mogłabym godzinami... :) :)

 

Zaglądam do naszej Dropiatej. :)

Link to comment
Share on other sites

Zapraszamy na bazarek z którego częsc zostanie przekazana na potrzeby sunieczki :) a ja zapisuję sobie śliczną kudłatkę :)
http://www.dogomania.com/forum/topic/144696-moc-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-ubraniakosmetyki-torebki-buty-tutaj-znajdziesz-wszystko-05012000/

Witaj Martiko :) Serdecznie dziękuję za przybycie i za bazarek, a kochanej Anuli bardzo serdecznie dziękuję, za rezygnację z udziału w zyskach z bazarku na rzecz naszej bezimiennej bidusi. Bardzo dziękuję :)


Zaglądam do suńki.
Trzymam kciuki za zdrówko.

Witam Ayame i dzięki za przybycie. Wiem jak dużo masz obowiązków :)

ukochana rusycystka cudownie, z poczuciem humoru i dystansem opowiadała
o kulturze, dniu codziennym rosyjskiej krainy ....

"Luba" :) było i jest imieniem, które samo "przyszło" w ułamku sekundy
bazarek, jak najbardziej słuszny :)

Gusiaczku, może dasz się namówić na organizację takiego bazarku. Ja z powodu ograniczonych do minimum możliwości urozmaicania tekstu, niestety nie nadaję się do tej roli :(


...
Zaglądam do naszej Dropiatej. :)

Witaj sympatyczna Elisabeto. Dzień dobry :)
Link to comment
Share on other sites

Makila, jestem Ci ogromnie wdzięczna, że przyjęłaś sunię do hoteliku :) Dzięki Tobie miałam psychiczny komfort w święta :)
Tosia od dawna nie korzystała już z tej klatki, a ponieważ nie wiedziałam jaka jest sunia i czy nie trzeba będzie jej izolować, pomyślałam, że klatka może się przydać.
Przepraszam Basiu, że nie zapytałam Ciebie, czy mogę przekazać klatkę, ale wtedy czasu nie było za wiele, a potem po prostu goniłam czas. Musiałam nadrobić stracone pół dnia.
Bardzo martwi mnie stan zdrowia suni. Obawiam się, że pozostawia wiele do życzenia :(
Dobrze, że ma apetyt.

Elu kochana to jasne ,że klatka jest do €żywania przez psiaki i w tym celu ją kupiłam.

Super ,że się przydaje:)

Link to comment
Share on other sites

Przyszłam z bazarku Martiki.
Cudna maleńka, elik, jak dobrze, że stanęła na Twojej drodze i już bezpieczna u Makili.
Pomylę nad bazarkiem dla suni

Jak ją zobaczyłam na skrzyżowaniu, to byłam przerażona nie mniej od niej. Zgarnęłam ją, bo nie potrafiłabym spokojnie zasiąść do stołu. Potem przyszły myśli - jak, gdzie, za co ją umieszczę żeby przeżyła?
Teraz już wiem, że z Wami sunia wyjdzie na swoje, znajdziemy dla niej dobrych opiekunów.
Dziękuję :) :) :)
Link to comment
Share on other sites

 

Gusiaczku, może dasz się namówić na organizację takiego bazarku. Ja z powodu ograniczonych do minimum możliwości urozmaicania tekstu, niestety nie nadaję się do tej roli :(

 

fakt, jestem bazarkową dogomaniaczką, ale moje bazarki są rozwleczone w czasie,

nigdy nie robiłam "imiennych", "cegiełkowych" .... przepraszam, ale każdy bazarek wymaga

czasu i uwagi, a ja jetem na zakręcie, teraz nie dam rady :(

Link to comment
Share on other sites

fakt, jestem bazarkową dogomaniaczką, ale moje bazarki są rozwleczone w czasie, nigdy nie robiłam "imiennych", "cegiełkowych" .... przepraszam, ale każdy bazarek wymaga czasu i uwagi, a ja jetem na zakręcie, teraz nie dam rady :(

No cóż, szkoda, ale rozumiem :)

Bardzo proszę, aby ktoś podjął się organizacji bazarku imiennego.

Plisssssss
Link to comment
Share on other sites

Może nasza kochana Gabunia,taki wyczaruje.... :)

 

Bogusiu, jak zawsze łączymy się telepatycznie, właśnie napisałam pw do elik, bo nie wiem dokładnie, jak taki imienny bazarek ma wyglądać, czy propozycja imienia kosztuje np. 5 zł i potem się głosuje, czy kto da więcej tego imię wygrywa?

Link to comment
Share on other sites

Bogusiu, jak zawsze łączymy się telepatycznie, właśnie napisałam pw do elik, bo nie wiem dokładnie, jak taki imienny bazarek ma wyglądać, czy propozycja imienia kosztuje np. 5 zł i potem się głosuje, czy kto da więcej tego imię wygrywa?

HI,Hi...To prawda,że telepatia działa,bo ja właśnie pw do Ciebie z prośbą wysłałam...:)

Link to comment
Share on other sites

Kochane dziewczyny, bardzo Wam dziękuję :)
Właśnie wysłałam do Gabi PW z informacją jak takie bazarki się organizuje.
Mogę wysłać Gabi na PW tekst podający zasady funkcjonowania bazarku, ale trzeba będzie go upiększyć - różna wielkość liter, kolorki, wkleić link do wątku naszej suni, bo ja tego nie dam rady zrobić.

Link to comment
Share on other sites

Kochane dziewczyny, bardzo Wam dziękuję :)
Właśnie wysłałam do Gabi PW z informacją jak takie bazarki się organizuje.
Mogę wysłać Gabi na PW tekst podający zasady funkcjonowania bazarku, ale trzeba będzie go upiększyć - różna wielkość liter, kolorki, wkleić link do wątku naszej suni, bo ja tego nie dam rady zrobić.

 

Właśnie "tworzę" tekst z zasadami bazarku, zanim bazarek ruszy poproszę Was o korektę

Link to comment
Share on other sites

Właśnie "tworzę" tekst z zasadami bazarku, zanim bazarek ruszy poproszę Was o korektę

Gabi kochana jeśli wystawiałabyś bazarek fantowy daj znac :) mam fanty jeszcze od cioci Nutusi więc zaraz zapytam czy mogłybyśmy przeznaczyc dla sunieczki :) miały byc dla Marlonka ale wciąż czekają w kolejce. Marlonek w miarę zabezpieczony a sunieczce z pewnością bardziej się przydadzą. Gabi kochana daj znac a ja zapakuję i podwiozę razem z puszeczką zakupioną na bazarku :) dorzucimy też kilka rzeczy od siebie :)

Link to comment
Share on other sites

Gabi kochana jeśli wystawiałabyś bazarek fantowy daj znac :) mam fanty jeszcze od cioci Nutusi więc zaraz zapytam czy mogłybyśmy przeznaczyc dla sunieczki :) miały byc dla Marlonka ale wciąż czekają w kolejce. Marlonek w miarę zabezpieczony a sunieczce z pewnością bardziej się przydadzą. Gabi kochana daj znac a ja zapakuję i podwiozę razem z puszeczką zakupioną na bazarku :) dorzucimy też kilka rzeczy od siebie :)


Martika, bardzo, bardzo serdecznie dziękuję :) :) :)
Link to comment
Share on other sites

Gabi kochana jeśli wystawiałabyś bazarek fantowy daj znac :) mam fanty jeszcze od cioci Nutusi więc zaraz zapytam czy mogłybyśmy przeznaczyc dla sunieczki :) miały byc dla Marlonka ale wciąż czekają w kolejce. Marlonek w miarę zabezpieczony a sunieczce z pewnością bardziej się przydadzą. Gabi kochana daj znac a ja zapakuję i podwiozę razem z puszeczką zakupioną na bazarku :) dorzucimy też kilka rzeczy od siebie :)

 

Marticzko, dzięki serdeczne, jeśli masz fanty chętnie przyjmę i zrobię bazarek fantowy, będą 2 imienny i fantowy. Od przybytku głowa nie boli

Link to comment
Share on other sites

Marticzko, dzięki serdeczne, jeśli masz fanty chętnie przyjmę i zrobię bazarek fantowy, będą 2 imienny i fantowy. Od przybytku głowa nie boli

 

Marticzko, dzięki serdeczne, jeśli masz fanty chętnie przyjmę i zrobię bazarek fantowy, będą 2 imienny i fantowy. Od przybytku głowa nie boli

Super :) zatem w poniedziałek podwiozę a wcześniej oczywiście zadzwonię to się dokładnie umówimy :)

Link to comment
Share on other sites

moge skromnie 5 zloty stalej deklaracji zaoferowac poczawszy od stycznia
poprosilabym o pw z danymi c hociaz chyba ciocie kojarze z innego watku zwlaszcza po awatarze :-)

Milagros Kochana, bardzo dziękuję :)
Dzięki za pamięć :)
Zaraz pośle namiary na konto, bo każdy psiak na którego zbieram ma inne konto - pozwala to na bieżące porównanie zapisu stanu majątku danego pieska na koncie i na wątku.


Przecież po to tu jesteśmy!!!
Wiele razy przekonałam się, że dzięki osobom z dogo niemożliwe staje się możliwe.

No właśnie :) I dlatego nie można przejść obok takich zachowań bez refleksji.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...