Jump to content
Dogomania

Maszeńka, sunia z ruchliwego skrzyżowania za TM :( Będziesz zawsze w naszych sercach [*]


elik

Recommended Posts

Przypełzłam i ja,będę zaglądać,chociaż finanse u mnie beznadziejne

Suni dobre słowo też bardzo potrzebne. Mnie także.
Finansowo ja także jestem głęboko pod kreską, ale nie należy tracić nadziei. Nie takie problemy były na dogo rozwiązywane.

Jestem i ja, cieszę się, że sunia bezpieczna, oby tylko ze zdrowiem nie było źle..
Jak się wyjaśni sprawa z zagłodzonym i chorym psem z Jamnicy i moim w jego sprawie udziałem, będę wiedziała na czym stoję i co mogę zaofiarować suni. 
Wszystkiego dobrego kochane, oby było jak najmniej zwierzęcych nieszczęść na świecie. 

Bardzo dziękuję. Każde wsparcie jest potrzebne, psychiczne także. Nie ukrywam, podłamałam się, jak zdałam sobie sprawę, jak bardzo bidulka potrzebuje pomocy i opieki weterynaryjnej :(


Przybiegam z pomocą, bo elik ma problem z wklejaniem zdjęć.
Zdjęcia robione na szybko, ale chyba dobrze widać bidusię.
 
Koniecznie trzeba wymyślić jakieś imię dla niej.

Makila, serdecznie dziękuję. Zdjęcia bardzo dobre, choć nie w pełni oddają jej kiepski wygląd :(
Wkurza mnie ta moja niemoc na dogo wrrrrrrr
Faktycznie koniecznie trzeba wymyślić dla niej imię, niech chociaż to ma na razie :)
Przydałby się sunieczce bazarek imienny. Może przysporzyłoby to suni nieco kasy, tak bardzo potrzebnej na zdiagnozowanie jej stanu zdrowia. Ja przy tych ograniczeniach jakie obecnie mam, nie nadaję się na prowadzącego.
Czy któraś Dobra Duszyczka zrobiłaby suni taki bazarek ? Niech bidusia na początek choć jakieś imię ma.

...Patrzę na zmęczoną mordeczkę na pierwszej na wątku fotce...
Masza, Maszeńka. :)...

Luba .... :)...

Gusiaczku, pięknie! :)
...
Luba? :)
Ciekawe, co powie Elik?... ;) ;)

Gluchypies, Bogusik mi także podoba się to imię :)
Ale może jednak bazarek ??
Link to comment
Share on other sites

Elik kochana nie mogłam wcześniej ale już jestem i poproszę o numer konta na , które zbierasz dla sunieczki.

 

Może bazarek byłby faktycznie dobrym pomysłem bo zawsze jakiś grosik wpadnie.

Miała szczęście ,że ją wypatrzyłaś i złapałaś.

Biedna , kochana:(

Link to comment
Share on other sites

Ewu, taki drobiazg... :)

Ja zrobisz spację po końcu zdania, a potem dwukropek i nawias lewy, dwukropek i nawias prawy, średnik i nawias prawy, to masz chociaż  trzy żółte buźki. Odpowiednio: uśmiech, smutek i puszczenie oczka.  ;)

Ja też od kilku dni mam tylko emotikonki z klawiszy...  :(

Link to comment
Share on other sites

Elik kochana nie mogłam wcześniej ale już jestem i poproszę o numer konta na , które zbierasz dla sunieczki.
 
Może bazarek byłby faktycznie dobrym pomysłem bo zawsze jakiś grosik wpadnie.
Miała szczęście ,że ją wypatrzyłaś i złapałaś.
Biedna , kochana:(

Dzięki Basieńko :) Ogromne dzięki :)
Bardzo przydałby się bazarek imienionowy.
Sunia będzie potrzebowała kasy na weta. Konieczna będzie standardowa pomoc: odrobaczenie, odpchlenie, szczepienie i diagnoza przyczyny spuchniętego sromu. Potem ewentualna sterylizacja.
Bazarki dla suni to wielka pomoc. Ja mogłabym podesłać komuś kto podjąłby się zorganizowania bazarku, trochu zdjęć fantów, które przygotowałam kiedyś na bazarek, który nie doszedł do skutku.
Ja niestety nie dam rady wstawić zdjęć na wątek :(
Konto zaraz podeślę Basiu. Dziękuję :)
Link to comment
Share on other sites

Usiłowałam chociaż dodać do podpisu podlinkowany do tego wątku napis, ale tylko zepsułam już istniejące banerki i napisy :( Nie wzięłam pod uwagę tego, że jak nie mam paska narzędziu, to nie będę mogła podlinkować napisu: Uciekła śmierci. Czy dogoni życie ?
To znaczy można byłoby, ale trzeba znać html. Kiedyś znałam podstawy, ale juz nie pamiętam. Mam nadzieje, że taki stan nie potrwa długo.
Ja też pamiętam tylko te trzy emotikony, co i Ty Elisabeta i na okrągło je stosuję :)

Link to comment
Share on other sites

Dzięki Basieńko :) Ogromne dzięki :)
Bardzo przydałby się bazarek imienionowy.
Sunia będzie potrzebowała kasy na weta. Konieczna będzie standardowa pomoc: odrobaczenie, odpchlenie, szczepienie i diagnoza przyczyny spuchniętego sromu. Potem ewentualna sterylizacja.
Bazarki dla suni to wielka pomoc. Ja mogłabym podesłać komuś kto podjąłby się zorganizowania bazarku, trochu zdjęć fantów, które przygotowałam kiedyś na bazarek, który nie doszedł do skutku.
Ja niestety nie dam rady wstawić zdjęć na wątek :(
Konto zaraz podeślę Basiu. Dziękuję :)

Elu,jak chcesz to podeślij mi na maila zdjęcia,opisy i ceny,to zrobię bazarek :)

Link to comment
Share on other sites

Elu,jak chcesz to podeślij mi na maila zdjęcia,opisy i ceny,to zrobię bazarek :)

O retki, wielkie dzięki :) :) :)
Tylko potrzebuję nieco czasu tj. do wtorku, bo większość fantów jest na działce. W przyszły wtorek mąż pojedzie wysypać karmę dla kotów, to przywiezie. Muszę sprawdzić czy są wszystkie fanty, których mam zdjęcia.
Bardzo serdecznie dziękuję.
Podaj mi proszę Twój adres e-mail.

A ja dalej upieram sie, ze wyglada jak moj papilion Boby i dlatego poprosze o konto

Ogromnie się cieszę, że sunia przypomina Ci Twojego Bobyego :)
Zaraz poślę nr konta.

Ja też jeszcze nie dostałam numeru konta ;)

Soreczki, chciałam wysłać PW, ale skrzyneczka zapełniona :) Proszę odgruzuj skrzynkę to będę mogła podesłać :)
Link to comment
Share on other sites

O retki, wielkie dzięki :) :) :)
Tylko potrzebuję nieco czasu tj. do wtorku, bo większość fantów jest na działce. W przyszły wtorek mąż pojedzie wysypać karmę dla kotów, to przywiezie. Muszę sprawdzić czy są wszystkie fanty, których mam zdjęcia.
Bardzo serdecznie dziękuję.
Podaj mi proszę Twój adres e-mail.

 

Ok,to jak wszystko ogarniesz,to wyślij na maila   [email protected]   :)

Link to comment
Share on other sites

Zaglądam do suni i cieszę się, że jest bezpieczna! Ja jutro rano wyruszam na dzialkę znajomych pod warszawą, ale nie biorę ze soba komputera. Być może uda mi grzecznościowo czasem zajrzeć tu z komputera sąsiadki, ale nie mam pewności, czy się uda.

Zostawiam moc pozytywnych myśli dla suni :smile:

Link to comment
Share on other sites

Zaglądam do suni i cieszę się, że jest bezpieczna! Ja jutro rano wyruszam na dzialkę znajomych pod warszawą, ale nie biorę ze soba komputera. Być może uda mi grzecznościowo czasem zajrzeć tu z komputera sąsiadki, ale nie mam pewności, czy się uda.
Zostawiam moc pozytywnych myśli dla suni :smile:

Bardzo pięknie dziękujemy za zainteresowanie. Korzystaj z możliwości pobytu za miastem i odpoczywaj. Miłego dnia :)
Link to comment
Share on other sites

Sunia nie jest nauczona wygód.

Dobrze, że Elik dała mi klatkę kenelową po swojej Tosi, bo muszę ją tam zamykać.

Jeżeli tego nie zrobię, to bidusia śpi na podłodze :(

Życie chyba jej nie rozpieszczało :(

 

Sunia dalej dużo śpi.

Jest wypuszczana "na żądanie" tzn. jak tylko zaczyna szczekać to ją wypuszczam.

Zachowuje czystość, apetyt też jej dopisuje. To bardzo ważne, bo musi nabrać troszkę ciałka.

Link to comment
Share on other sites

Sunia nie jest nauczona wygód.
Dobrze, że Elik dała mi klatkę kenelową po swojej Tosi, bo muszę ją tam zamykać.
Jeżeli tego nie zrobię, to bidusia śpi na podłodze :(
Życie chyba jej nie rozpieszczało :(
 
Sunia dalej dużo śpi.
Jest wypuszczana "na żądanie" tzn. jak tylko zaczyna szczekać to ją wypuszczam.
Zachowuje czystość, apetyt też jej dopisuje. To bardzo ważne, bo musi nabrać troszkę ciałka.

Makila, jestem Ci ogromnie wdzięczna, że przyjęłaś sunię do hoteliku :) Dzięki Tobie miałam psychiczny komfort w święta :)
Tosia od dawna nie korzystała już z tej klatki, a ponieważ nie wiedziałam jaka jest sunia i czy nie trzeba będzie jej izolować, pomyślałam, że klatka może się przydać.
Przepraszam Basiu, że nie zapytałam Ciebie, czy mogę przekazać klatkę, ale wtedy czasu nie było za wiele, a potem po prostu goniłam czas. Musiałam nadrobić stracone pół dnia.
Bardzo martwi mnie stan zdrowia suni. Obawiam się, że pozostawia wiele do życzenia :(
Dobrze, że ma apetyt.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...