Jump to content
Dogomania

Maleństwa ze schronu błagają o ratunek...


ewu

Recommended Posts

2 minuty temu, elik napisał:

Jest niedziela dość wcześnie, może pan się relaksuje, siedzi w wannie lub biega? Wtedy zazwyczaj nie ma się przy sobie telefonu :)

To prawda, ja np. jak wychodzę z psiakami, nie biorę telefonu, chyba, iż wiem, że ktoś ma w tym czasie do mnie dzwonić, wtedy zabieram

Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, ewu napisał:

Rozmawiałam. Pani jest ekstra:) We wtorek rano wyruszamy.Jutro wszystko sprawdzamy ale wg mnie to formalność.

We wtorek zawieziemy też mamunię do Poker.

Fantastyczna wiadomość.Jeszcze dwa dni i sunie będą się grzać w ciepełku.Muszą jeszcze troszeczkę wytrzymać?

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, malagos napisał:

Muszę po cichutku przyznać, ze Ci, Pokerku, zazdroszczę....ten dreszczyk oczekiwania, ciekawości, niepewności...

Nie masz co zazdrościć. Jak znam życie , to wkrótce bez oczekiwania i dreszczyków spadnie na Was jakiś pies.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.11.2018 o 11:57, ewu napisał:

Rozmawiałam. Pani jest ekstra:) We wtorek rano wyruszamy.Jutro wszystko sprawdzamy ale wg mnie to formalność.

We wtorek zawieziemy też mamunię do Poker.

Basiu, we wtorek?   czy w środę?  zostawiłam dzisiaj telefon w domu, jak pójdę po Tasię ok 13 to zadzwonię do Ciebie ,ok?

Dnia 18.11.2018 o 22:21, Poker napisał:

Nie masz co zazdrościć. Jak znam życie , to wkrótce bez oczekiwania i dreszczyków spadnie na Was jakiś pies.

... też mam takie ,wrażenie :)

Dnia 18.11.2018 o 19:06, malagos napisał:

Muszę po cichutku przyznać, ze Ci, Pokerku, zazdroszczę....ten dreszczyk oczekiwania, ciekawości, niepewności...

.... jakoś tak ,podobnie będzie i u Ciebie ,prawda? :)

Link to comment
Share on other sites

U Bulinka wszystko w porządku. Trochę podsikuje. Dzisiaj kupiłam mu karmę.

Założę mu wątek. Przepraszam jeśli coś zawalam ale już nie daję sobie rady z tym wszystkimco trzeba robić.

Jutro jadę do schroniska , potem do lecznicy, potem do Kędzierzyna z córeczką, potem do Wrocławia do Poker z mamusią,  potem do Jastrzębia Zdrój na wizytę pa dla labka.

A kiedy żyć:(

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Poker napisał:

serce mi pęknie. Nie wiadomo której pomagać.

A może pani , która chce córunię wzięłaby na tymczas mamusię ,a ja wtedy wzięłabym te malutką.

Pani nie weźmie mamusi i córeczki bo już z Nią o tym rozmawiałam. Była w schronisku i wiedziała ,że suń nie można rozdzielić zanim nie będzie ratunku dla obu i  nie zabrała żadnej. Przemyślała to i jednak nie dałaby rady. Mieszka sama w bloku, sunie marnie chodzą na smyczy a poza tym nie wyobraża sobie oddania psa , który byłby u Niej.  Błagałam koleżankę, która mieszka sama i generalnie się nudzi ale niestety nie pomoże malutkiej.

 

Link to comment
Share on other sites

Na szczęście Oreo otrzymał pomoc. W niedzielę jedzie do dt koło Warszawy , Zabrałyśmy go do fryzjera, weterynarza i pojechał na kilka dni do hoteliku zanim wyruszy do dt. Zasponsorawali mu to Państwo , którzy go wypatrzyli na FB. Dom tymczasowy i dalszą opiekę zaoferowały trzy Panie , które ratują psiaki w potrzebie i mają swoje dt z którymi współpracują.

 

Link to comment
Share on other sites

21 minut temu, ewu napisał:

Na szczęście Oreo otrzymał pomoc. W niedzielę jedzie do dt koło Warszawy , Zabrałyśmy go do fryzjera, weterynarza i pojechał na kilka dni do hoteliku zanim wyruszy do dt. Zasponsorawali mu to Państwo , którzy go wypatrzyli na FB. Dom tymczasowy i dalszą opiekę zaoferowały trzy Panie , które ratują psiaki w potrzebie i mają swoje dt z którymi współpracują.

 

Dobrze, ze choć jemu się udalo  :)

Link to comment
Share on other sites

Mamusia i czarnulka jadą do Wrocławia. Jedna do mnie , a druga do koleżanki, która miała pod opieką Dropsa. Załatwiłam  dziś rano, po g.8.

Dam koleżance pierwszeństwo wyboru suni.

Już szykuję spanka, szeleczki, ręczniki do kąpieli i gotuję jedzonko.

  • Like 3
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...