Jump to content
Dogomania

Maleństwa ze schronu błagają o ratunek...


ewu

Recommended Posts

6 minut temu, Gabi79 napisał:

Piszę z telefonu. Sunia pojedzie do kasiainat koszt 300 doba. Nie wiem, jak to udzwignę finansowo, ale nie mogłam inaczej. Znów serce wzięło górę nad rozumem.... 

Gabrysiu kochana, dziękuję Ci za tą sunię    serce17.jpg.273b8a1ce6b0475209ff64ea71ec1b19.jpg

Abi wybiera się do DS więc część jej deklaracji przekażę dla tej suni 25,00 zł miesięcznie. 

Chciałam dać Ci lajka, ale niestety na dzień dzisiejszy już mi się skończyły. Jak nie zapomnę to jutro Ci walnę  :)

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, elik napisał:

Gabrysiu kochana, dziękuję Ci za tą sunię    serce17.jpg.273b8a1ce6b0475209ff64ea71ec1b19.jpg

Abi wybiera się do DS więc część jej deklaracji przekażę dla tej suni 25,00 zł miesięcznie. 

Chciałam dać Ci lajka, ale niestety na dzień dzisiejszy już mi się skończyły. Jak nie zapomnę to jutro Ci walnę  :)

Eluniu, lajki nieistotne, mnie też zawsze się kończą w najmniej odpowiednim momencie.

Mam milion różnych problemów, a tym samym brak czasu i chęci do pomocy, ale nie mogłam pozwolić, by sunia po sterylce trafiła do schroniskowego boksu.

Bardzo Ci dziękuję za deklarację. Czy mam już zapisać, czy poczekamy, aż Abi się zadomowi w DS?

 

Link to comment
Share on other sites

28 minut temu, ewu napisał:

Dziękuję Wam z całego serca.

Gabi79 nawet nie wesz jak Ci jestem wdzięczna.

Jutro sunia po sterylce pojedzie do Kasi. Transport załatwiłam.

Basiu, jestem przerażona, jak uda mi się ogarnąć finanse suni, ale maleńka nie dawała mi spokoju.

Nazwałam ją Perełka. Zapraszam na wątek:

 

Link to comment
Share on other sites

31 minut temu, Gabi79 napisał:

Basiu, jestem przerażona, jak uda mi się ogarnąć finanse suni, ale maleńka nie dawała mi spokoju.

Nazwałam ją Perełka. Zapraszam na wątek:

 

Gabrysiu ja się budzę spocona ze strachu skąd mam wziąć  i co robić:(

Link to comment
Share on other sites

 

6 godzin temu, Gabi79 napisał:

Mam dzisiaj koszmarny dzień, a po obejrzeniu tych fotek załapałam mega doła

Niewidomy staruszek:

Gabrysiu wychodź z dołka :)

W piątek moja Lalunia prawdopodobnie pojedzie do DS o ile wizyta PA wypadnie pomyślnie. Musze znaleźć kogoś do jej przeprowadzenia.

Jeśli Lalunia pojedzie, to już uzgodniłam z szafirką, że przyjmie ślepaczka w jej miejsce :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

27 minut temu, elik napisał:

 

Gabrysiu wychodź z dołka :)

W piątek moja Lalunia prawdopodobnie pojedzie do DS o ile wizyta PA wypadnie pomyślnie. Musze znaleźć kogoś do jej przeprowadzenia.

Jeśli Lalunia pojedzie, to już uzgodniłam z szafirką, że przyjmie ślepaczka w jej miejsce :)

Elu, uwielbiam Cię za Twoje dobre serce!!!

Link to comment
Share on other sites

52 minuty temu, elik napisał:

 

Gabrysiu wychodź z dołka :)

W piątek moja Lalunia prawdopodobnie pojedzie do DS o ile wizyta PA wypadnie pomyślnie. Musze znaleźć kogoś do jej przeprowadzenia.

Jeśli Lalunia pojedzie, to już uzgodniłam z szafirką, że przyjmie ślepaczka w jej miejsce :)

Elu jak Was nie kochać.

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, helli napisał:

Psinek zagłodzony,  chyba niewidomy, ale staruszek tez?

Był przypadek ślepotka z zaniedbania/zagłodzenia, nie starego

Tak, biedaczysko niewidomy i Basia mówi, że stary. Gdybym miała tylko jednego rezydenta, to przygarnęłabym go na stałe. Biedactwo. Łajdus jakiś wyrzucił staruszka, jak niepotrzebny przedmiot. Życie mu odpłaci!

Założę mu wątek i będę prosić o wsparcie na hotelik.

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, elik napisał:

Tak, biedaczysko niewidomy i Basia mówi, że stary. Gdybym miała tylko jednego rezydenta, to przygarnęłabym go na stałe. Biedactwo. Łajdus jakiś wyrzucił staruszka, jak niepotrzebny przedmiot. Życie mu odpłaci!

Założę mu wątek i będę prosić o wsparcie na hotelik.

A czy szafirka da radę się nim opiekować?On musi być karmiony osobno i raczej mieć osobne miejsce aby inne psiaki go nie napadały.Nie może obijać się o przedmioty.Jeżeli jest starszym pieskiem to nie wiadomo jak z zębami,powinna wchodzić w grę mokra karma.To jest piesek specjalnej troski,za wiele nie będzie poruszać się a więc miękkie legowisko.Na ogrodzie też będzie trzeba na niego uważać,być przy nim.

Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, Anula napisał:

A czy szafirka da radę się nim opiekować?On musi być karmiony osobno i raczej mieć osobne miejsce aby inne psiaki go nie napadały.Nie może obijać się o przedmioty.Jeżeli jest starszym pieskiem to nie wiadomo jak z zębami,powinna wchodzić w grę mokra karma.To jest piesek specjalnej troski,za wiele nie będzie poruszać się a więc miękkie legowisko.Na ogrodzie też będzie trzeba na niego uważać,być przy nim.

Rozmawiałam z szafirką i wyraziła zgodę, ale jest inny problem. Pani, która wczoraj wieczorem, po wielu rozmowach powiedziała, że chce adoptować Lalunię, już nawet był uzgodniony termin, a ja miałam szukać kogoś do wizyty PA  (w miejsce Luny chciałam zawieźć staruszka) dzisiaj rano zrezygnowała z adopcji.

Wychodzi na to, że będe miała 2 psy w hotelach + jeden w domu na BDT.   Finansowo nie dam rady bez Waszego wydatnego wsparcia.

Pewne jest, że staruszek nie może zostać w schronie. Powinien opuścić go jak najszybciej.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...