Jump to content
Dogomania

Maleństwa ze schronu błagają o ratunek...


ewu

Recommended Posts

7 minut temu, mdk8 napisał:

na górze strony po prawej stronie masz : UTWÓRZ . Rozwijasz i wybierasz temat.

Korzystając z tej zakładki trzeba wybrać forum. Gdy korzysta się z zakładki Nowy temat, która znajduje się na górze strony, mniej więcej w połowie, na lewo od zielonego prostokąta z napisem Odpowiedz, to od razy zakłada się  temat w dziale Psy do adopcji / znalezione.

Link to comment
Share on other sites

Trzymam kciuki za wszystkie psiaczki, za domki dla Nich. Wierze, ze Bulinka dobroc i lagodnosc ktos wreszcie doceni.

A Ty, Basiu, juz bijesz wszelkie rekordy poswiecenia i ofiarnosci w ratowaniu psich istnien. Za Ciebie tez trzymam...

 

Czekam tez z nadzieja, na wiesci (dobre!) o Usi. Mija 25 dzien w Jej nowym domku...

Weroniko, jesli tu jeszcze zagladasz, napisz prosze, jak Wam sie zyje. Jak Twoje zdrowie?  Czy Usia nie sprawia klopotow? Oczywiscie chodzi o jej szczekanie. Czy sa jakies wieksze postepy w Jej wyciszaniu. Pozdrawiam cala Trojke!!! 

 

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Figunia napisał:

Trzymam kciuki za wszystkie psiaczki, za domki dla Nich. Wierze, ze Bulinka dobroc i lagodnosc ktos wreszcie doceni.

A Ty, Basiu, juz bijesz wszelkie rekordy poswiecenia i ofiarnosci w ratowaniu psich istnien. Za Ciebie tez trzymam...

 

Czekam tez z nadzieja, na wiesci (dobre!) o Usi. Mija 25 dzien w Jej nowym domku...

Weroniko, jesli tu jeszcze zagladasz, napisz prosze, jak Wam sie zyje. Jak Twoje zdrowie?  Czy Usia nie sprawia klopotow? Oczywiscie chodzi o jej szczekanie. Czy sa jakies wieksze postepy w Jej wyciszaniu. Pozdrawiam cala Trojke!!! 

 

Aniu przyłączam się do pytania i dziękuję za dobre słowa.

Link to comment
Share on other sites

Aż się boję zaglądać, czy coś nowego w potrzebie się nie pojawiło :(

Kiedyś mogłam wziąć na bdt psiątka z innej części Polski, serce się skłania do takiej właśnie suczki w ciąży czy dziadunia, ale kto by pomógł tym miejscowym?.... Jesteśmy z Tomkiem ostatnią deską ratunku w naszym terenie...

Ewu, niezwykła z Ciebie Istota, mocno ściskam!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, malagos napisał:

Aż się boję zaglądać, czy coś nowego w potrzebie się nie pojawiło :(

Kiedyś mogłam wziąć na bdt psiątka z innej części Polski, serce się skłania do takiej właśnie suczki w ciąży czy dziadunia, ale kto by pomógł tym miejscowym?.... Jesteśmy z Tomkiem ostatnią deską ratunku w naszym terenie...

Ewu, niezwykła z Ciebie Istota, mocno ściskam!

Dziękuję Małgosiu.

Link to comment
Share on other sites

19 minut temu, ewu napisał:

Jutro sterylka suni. Nie damy tego robić lecznicy schroniskowej. Nie chcę nawet komentować czemu...

200 zł powiedzieli w lecznicy gdzie zrobią grzecznościowo.

Sunia mniejsza od Lolusia:(

Basiu wielkie dzięki za tę decyzję  661041346_buziaczki6.jpg.706adbaf07a74417038cd22dc5a1b2b3.jpg

Myślę, że trzeba Cię wesprzeć finansowo. Zaraz prześlę 20,00 zł. 

To niewiele, ale może ktoś jeszcze coś :)

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, elik napisał:

Basiu wielkie dzięki za tę decyzję  661041346_buziaczki6.jpg.706adbaf07a74417038cd22dc5a1b2b3.jpg

Myślę, że trzeba Cię wesprzeć finansowo. Zaraz prześlę 20,00 zł. 

To niewiele, ale może ktoś jeszcze coś :)

Dziękuję Elu.

W schronie młoda sunia z parwo. Walczymy od wczoraj:(

Dobrze,że mam surowicę. Muszę nową zamówić:(

Link to comment
Share on other sites

27 minut temu, ewu napisał:

Jutro sterylka suni. Nie damy tego robić lecznicy schroniskowej. Nie chcę nawet komentować czemu...

200 zł powiedzieli w lecznicy gdzie zrobią grzecznościowo.

Sunia mniejsza od Lolusia:(

A co po sterylce?Szkoda,że tak daleko jestem,przygarnełabym bidulkę na najgorszy  czas.Pomyliłam się i do Elik napisałam,że w ciągu tygodnia wyślę 20 zł-na sterylkę suni.

Link to comment
Share on other sites

50 minut temu, guccio napisał:

.Pomyliłam się i do Elik napisałam,że w ciągu tygodnia wyślę 20 zł-na sterylkę suni.

Nie pomyliłaś się :) To nie było do mnie, tylko zacytowałaś mój post. Ja tak zrozumiałam, że chcesz powiedzieć, że też dasz 20,00 zł :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...