Jump to content
Dogomania

Maleństwa ze schronu błagają o ratunek...


ewu

Recommended Posts

Mam dwie dobre wiadomości:)

Dzisiaj zawiozłam Bruno na operację i chirurg jak zobaczył Bruno spytał czy to jego prześwietlenie widział?

Był zszokowany ,że pies idealnie chodzi i tylko jak stoi widać drobną wadę.

Uznał ,że operacja jest bzdurą  i nie ma sensu a może pogorszyć chodzenie Bruno.

Wzięłam dzisiaj fakturę za prześwietlenie i szczepienie Bruno na wirusówki.

Bruno ma lekko zaczerwienione oczka, kupiłam kropelki do oczu.

A druga dobra wiadomość to ta ,że po wizycie u weta Bruno pojechał do swojego , kochającego domu:)

Bruno ma 8 miesięcy ale jest jednym z najmądrzejszych piesków z jakimi miałam do czynienia.

Psi ideał, spokojny, cichy, pięknie chodzi na smyczy, sam wsiada do auta i grzecznie siedzi.

Jest naprawdę fantastyczny.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

To kolejny maluch który do mnie nie dojechał od Ewu. Może Basiu musimy się częściej umawiać na takie ratowanie sytuacji a psiaki szybko znajdą domki :)

No właśnie.

Ja kiedyś miałam taką sytuację,że 3 sunie pod rząd, dla których deklarowałam DT pojechały do Ds zanim zdążyły do nas dojechać.

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj dostałam na skypa film z cudnym podkładem muzycznym od Pani pierwszego wyciągniętego przeze mnie z tego schroniska pieska.

To sunia Tafi, ta która mieszka za granicą i u , której byłam w Munster na wizycie po adopcyjnej.

Ryczałam ze wzruszenia cały wieczór.

Filmik cudny, zakończony wpisem: "Jak dobrze,że jesteś z nami , że wyciągnęliśmy cię zza krat".

Wspaniała Rodzina:) Jak będę w Niemczech znowu odwiedzę Tafi (teraz Dafi).

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Niestety filmy przychoodzą na skypa i ładują się ze dwie godziny, nie da się ich tu zamieścić.

 

To poproś Basiu, żeby przysłali Ci na adres e-mail. Jak podeślesz do mnie, to popróbuje wstawić na wątek.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...