Jump to content
Dogomania

Maleństwa ze schronu błagają o ratunek...


ewu

Recommended Posts

Bruno i Edzio trzeba by poogłaszać.Oba są śliczne!Natomiast szczylki,jak to sczylki-do zacałowania :) Zawsze mam takie obawy,że schodzą jak "świeże bułeczki" a za kilka miesięcy trafiają do schroniska,czy na ulicę,bo nie spełniają oczekiwań "wyglądowych" swoich właścicieli :( Oby takich było jak najmniej,a raczej wcale!

Link to comment
Share on other sites

Bruno i Edzio trzeba by poogłaszać.Oba są śliczne!Natomiast szczylki,jak to sczylki-do zacałowania :) Zawsze mam takie obawy,że schodzą jak "świeże bułeczki" a za kilka miesięcy trafiają do schroniska,czy na ulicę,bo nie spełniają oczekiwań "wyglądowych" swoich właścicieli :( Oby takich było jak najmniej,a raczej wcale!

 

My jesteśmy w kontakcie z domami, prosimy o zdjęcia i co jakiś czas dopytujemy co u psiaków.

Niestety gwarancji na całe życie psa nikt nie da...:(

Link to comment
Share on other sites

Jeden jeszcze jest ale już jest zarezerwowany. Dzisiaj Ania z dt musiała mu kupić kropelki bo pomimo wcześniejszych zabiegów miał pełno lokatorów, mam do zwrotu 23 zł.

Mały waży 3kg, jest super grzeczny. Wszystkie domki zostały dzisiaj "obdzwonione" i wszyscy bardzo chwalą maluszki.

Muszę jutro iść z Brunem do weta bo Pani z dt wymacała dzisiaj jakieś guzki:( Strasznie się zmartwiłam:(

Wczoraj do ds pojechał Igorek, jeden ze szczylków , które się zasiedziały u Anety.

Zostały jeszcze Filip i Bartuś.

Byłam  trzy dni temu na pa dla Filipka ale podjęłam decyzję na "nie"...

Zbyt dużo wątpliwości..... :(

Link to comment
Share on other sites

Jeden jeszcze jest ale już jest zarezerwowany. Dzisiaj Ania z dt musiała mu kupić kropelki bo pomimo wcześniejszych zabiegów miał pełno lokatorów, mam do zwrotu 23 zł.

Mały waży 3kg, jest super grzeczny. Wszystkie domki zostały dzisiaj "obdzwonione" i wszyscy bardzo chwalą maluszki.

Muszę jutro iść z Brunem do weta bo Pani z dt wymacała dzisiaj jakieś guzki:( Strasznie się zmartwiłam:(

Wczoraj do ds pojechał Igorek, jeden ze szczylków , które się zasiedziały u Anety.

Zostały jeszcze Filip i Bartuś.

Byłam  trzy dni temu na pa dla Filipka ale podjęłam decyzję na "nie"...

Zbyt dużo wątpliwości..... :(

 

Dobrze, że od Makili ubył jeden zasiedziały maluch :) Jeden z tych czarniutkich ?

Link to comment
Share on other sites

Filipek i Bartuś do domu marsz! Faktycznie, jak na szczeniorki to się zasiedziały :(

 

Nie rozumiem czemu:(

One były cudne, miały po parę tygodni, nie było chętnych albo były nieciekawe domki:(

Wyrosły na śliczne , miłe psiaki i też lipa:(

Bartuś jest szczególnie fajny, Aneta mówi ,że to psi ideał.

Grzeczny, cichy, przyjazny , bardzo spokojny.

Filip to żywe srebro, szalony wariat:)
 

Link to comment
Share on other sites

W końcu się uśmiechnie, wierzę w to.

Wierzę w to :)

 

Jadę za pół godziny z Brunem do weta. Martwię się co ta za guzki:( Trzymajcie kciuki żeby to nie było nic złego.

Czy już wiadomo co to za guzki ?

 

I tak już miały kupę szczęścia, że udało im się opuścić schron... ;)

No właśnie :)

Miały szczęście, że ewu je wypatrzyła i zabrała.

Link to comment
Share on other sites

Guzki to zgrubienia po drobnych pogryzieniach, być może nawet mogły to zrobić pchły. Niestety Pani doktor wypatrzyła ,że Bruno minimalnie utyka na tylną łapkę. Rano jadę z nim do prześwietlenia. Bruno cudownie chodzi na smyczy, ma obłędne zęby, praktycznie nie szczeka, jest bardzo posłuszny. Bruno waży 12,5kg, docelowo może mieć do 15kg. To świetny psiak, naprawdę rewelacyjny:)

Link to comment
Share on other sites

Guzki to zgrubienia po drobnych pogryzieniach, być może nawet mogły to zrobić pchły. Niestety Pani doktor wypatrzyła ,że Bruno minimalnie utyka na tylną łapkę. Rano jadę z nim do prześwietlenia. Bruno cudownie chodzi na smyczy, ma obłędne zęby, praktycznie nie szczeka, jest bardzo posłuszny. Bruno waży 12,5kg, docelowo może mieć do 15kg. To świetny psiak, naprawdę rewelacyjny:)

 

Jak nie urok, to .... przemarsz wojska :( Czy tym wszystkim psiaczkom  coś musi być nie tak ??? Biedactwa :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...