Jump to content
Dogomania

DZIUNIA z przytuliska w G. u nas w BDT już w cudownym domku !!


Poker

Recommended Posts

Puśćcie kciuki, zabieg odwołany , bo doktor musiał nagle jechać gdzie indziej na operację skrętu żołądka u psa.
Jutro o 19.30 możecie ponownie zacisnąć.
A Dziunia miała dziś tyle odwiedzin dogomaniackich ,że HOHOHO, Lucyna LILUtosi i Zosia 123 zaszczyciły nas odwiedzinami. Dziunia , jak na JęDziunię przywitała panie donośnym basowym HAU,HAU,HAU.

[quote name='arnold']Jestem pod wielkim wrażeniem filmiku. :smile:[/QUOTE]

A ja myślałam ,że zwierzaczków :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 689
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Poker'] A Dziunia miała dziś tyle odwiedzin dogomaniackich ,że HOHOHO, Lucyna LILUtosi i Zosia 123 zaszczyciły nas odwiedzinami. Dziunia , jak na JęDziunię przywitała panie donośnym basowym HAU,HAU,HAU[/QUOTE]

Byłam zobaczyć jędzunię ... taka filigranowa terierka ;) zainteresowana tym co dzieje się wokół, a w szczególności pokarmem.
Bardzo miła sunieczka, nie wygląda na swój wiek, doprasza się głasków i pieszczot :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Jesteśmy już w domu.
Dziunia miała tylko usunięty tłuszczak, wyczyszczone zęby, bo na trzonowych znowu się osadził i przycięte solidnie pazury.
Doktor zrezygnował z operacji sutka, bo po nastokrotnym macaniu doszedł do wniosku ,że to są tylko zgrubieni ewentualnie zwłóknienia jakiegoś tam przewodu ,a nie guzku gruczołu.Doszliśmy do wniosku ,że w tej sytuacji szkoda sprawiać jej cierpienia.
Zabieg zniosła dobrze, przywitała nas na łapkach merdając ogonkiem.
Natomiast teraz popiskuje i chodzi w kółko.Jest jeszcze oszołomiona.
Kochany dr Szczypka pobrał tylko 100 zł.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anula']To dobrze,że nie była cięta na brzuszku jeszcze.Po tłuszczaku jest spora rana,czy mała?[/QUOTE]

Nie wiem jaka , bo jest zabandażowana. Trzeba było iść w głąb, bo tłuszczzak penetrował pod mięśnie. Dobrze,że nie czekałam, bo jakby się rozrósł, to operacja byłaby bardziej rozległa.
Doktor mówił ,że ostatnio wycinał 1,5 kg tłuszczaka u doga.

Link to comment
Share on other sites

Dziękujemy za odwiedziny.
Noc minęła spokojnie , chociaż w pokoju było nasiusiane.Ale to małe piwo.
Mała chodzi po schodach , była na spacerze no i co najważniejsze dla niej, dostała JEEEŚĆ !! Jak zwykle dla niej za mało.
Bardzo dobrze zniosła narkozę, w ogóle nie wymiotowała. Dzielna z niej kobietka.

Link to comment
Share on other sites

Super wieści! Tłuszczaki bywają zdradliwe, bo właśnie potrafią rosnąć wgłąb. Znam psa, który miał niewielkie zgrubienie na zadku, a przy wycinaniu obszar zabiegu był bardzo duży, bo się zrobił taki mega czop do środka.
Jadzieńko - wracaj do formy, Dziewczynko :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']Super wieści! Tłuszczaki bywają zdradliwe, bo właśnie potrafią rosnąć wgłąb. Znam psa, który miał niewielkie zgrubienie na zadku, a przy wycinaniu obszar zabiegu był bardzo duży, bo się zrobił taki mega czop do środka.
Jadzieńko - wracaj do formy, Dziewczynko :)[/QUOTE]
No to teraz jestem mega wystraszony.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...