Jump to content
Dogomania

Bonsai

Members
 • Content Count

  10956
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

38 Excellent

About Bonsai

 • Rank
  obecnie Warszawa, rodzinnie Kalisz

Profile Information

 • Gender
  Female

Converted

 • Location
  Kalisz/Warszawa
 • Interests
  psy, fotografia

Recent Profile Visitors

4159 profile views
 1. Bonsai

  Nie przekreślaj Iksika! Gdyby Iksik nie zamieszkał w hotelu, byłby uśpiony. Bo był nieadopcyjny. Bo bał się człowieka. Bał się człowieka. Czas przeszły. W hoteliku zaszły w nim ogromne zmiany. Już doprasza się o pieszczoty. Niestety jego aklimatyzacja wymaga czasu, a każdy miesiąc to dodatkowe koszty hotelowania. Brakuje pieniędzy... Zapraszam na bazarek cegiełkowy. Jedna cegiełka to 5 złotych. http://www.dogomania.com/forum/topic/143204-nie-przekreślaj-iksika-bazarek-cegiełkowy-do-...

 2. bazarek ogłoszeniowy gotowy.:) link w podpisie

 3. Witaj

  Czy dostałaś ode mnie odpowiedź odnośnie zdjęć 30.11/01/12 bo jak najbardziej jestem zainteresowana. Piszę tutaj ponieważ masz zapchaną skrzynkę.

 4. Masz zapchaną skrzynkę, więc piszę tutaj :)

  W weekend miałabym w końcu czas podjechać zrobić zdjęcia psiakom, jeśli to nadal aktualne z Waszej strony. :)

  Jako, że mój tymczas jest już we własnym domu, pieniądze za sesję chciałabym przeznaczyć na suczkę, która przebywa u Delph, na razie nie ma własnego wątku, tylko ten na zaginionych (niestety nie mogę w komentarzach na Twoim profilu zostawić linku, dziwne).

  Suczka ma poważnie chore nerki, badania moczu są tragiczne, czeka ją USG i dalsza diagnostyka, a także leczenie będzie bardzo kosztowne.

  Daj proszę znać, czy odpowiada Wam termin i przeznaczenie pieniędzy! Na dniach powstanie wątek suni, tam będziemy prowadzić rozliczenia.

 5. Masz zapchaną skrzynkę, więc piszę tu. Czy planujesz może w najbliższym czasie bazarek obróżkowo smyczkowy? Jeśli nie, to czy istnieje możliwość zakupienia u Ciebie smyczy na zamówienie? Kiedyś kupiłam u Ciebie smycz, a teraz ją zgubiłam, no i nie mogę znaleźć innej równie dobrej jak tamta. To zwykła smyczka, o taka: p1040170a.jpg

  Daj znać czy istnieje jakaś szansa na smycz w najbliższym czasie.

 6. Masz zapchaną skrzynkę, więc piszę tutaj :) Na wątku Edena pisałaś o wecie z Wrocławia, który być może "nastawi" psa. Czy możesz podać namiary? :)

 7. http://www.dogomania.pl/forum/thread...NIOWY-DO-20-12

  witam, zapraszam na BAZAREK OGŁOSZENIOWY na rzecz ZWIERZĄT Z KIELECKIEGO SCHRONISKA. 5 ZŁ TO TAK MAŁO, A SPRAWIA ŻE PYSZCZEK SIĘ UŚMIECHNIE ;-)

 8. Serdecznie zapraszam na wątek jamnikowatej Megi, która od ponad 2 lat czeka na wymarzony dom.

  http://www.dogomania.pl/forum/threads/235571-Megi-w-typie-jamnika-po-ponad-2-latach-w-schronisku-czeka-na-DS-w-DT-)

 9. Zapraszamy na mój kolejny bazarek na rzecz Gabrysia :) Jesienne wyprzedaże :) Zajrzyj może znajdzie się coś dla Ciebie :)

  http://www.dogomania.pl/forum/threads/235334-Ubrania-ubrania-i-ubrania-!-do-10-12-Na-Gabrysia-z-Padaczk%C4%85-!!!?p=19943893#post19943893

  Prosimy o pomoc w hopsaniu :)

×
×
 • Create New...