Jump to content
Dogomania

DZIUNIA z przytuliska w G. u nas w BDT już w cudownym domku !!


Poker

Recommended Posts

[quote name='Poker']Tak, tylko że u nas w schronie jest chyba ponad 300 psów i jest wymiana.Jedne idą do DS ,a ni ich miejsce przychodzą nowe.[/QUOTE]

Wiem, wiem, podobnie jest w Kaliszu: na miejsce jednego wyadoptowanego trafiają dwa nowe psy. Tak tylko sobie narzekam, bo fajnie by było, gdyby i przytuliskowe psiaki poznajdywały domki... ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 689
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jestem bardzo dumna z Dziuni.
Rana pięknie się zagoiła jak na przysłowiowym psie ,więc postanowiłam zdjąć szwy.
Suńka leżała u męża na kolanach ,a ja działałam.Nawet kochaniutka nie drgnęła ,a musiałam je podciągnąć , bo zaczęły wrastać.
Dostała w nagrodę wątróbkowe ciasteczka.
Nie pojechałam z nią do przyszłego DSu, bo zrobiło się zimno i nie mam ochoty ciągnąć jej na dłuższy spacer.
Jutro zadzwonię do państwa i jeżeli się dogadamy to odstawilibyśmy Dziunię w niedzielę.
Już serce mi pęka, a mąż to już tylko wzdycha .

Edited by Poker
Link to comment
Share on other sites

Ale ruch się tu zrobił.
Dzwoniłam do przyszłej pańci i jesteśmy umówieni w niedzielę na 16. Mówi ,że nie mogą się doczekać.
Teściowa ma zamówić grawerowaną adresatkę.
Mało tego, przyszły DS chce zwrócić koszty operacji Dziuni !! Będzie więc na następne bidy :multi:
Oby tylko Dziuńka nie chciała za dużo szczekać i wyżerać z michy Fenkowi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aimez_moi']Jak Dziunia pojedzie do domu.....:) musimy zadbac o Pokerka i Jej Tz-ta.....:):)[/QUOTE]
Już Wy o nas nie dbajcie. :eviltong:
Coraz gorzej znoszę rozstania. :-( Patrzę na tę dziumdzię i serce mi się kraje.Ona niesamowicie się związała z nami. Całkowicie ufa. A my też ją pokochaliśmy.

Link to comment
Share on other sites

Bardzo porządnie ze strony DS, że zwróci koszty zabiegu. Jestem pozytywnie zaskoczona.

Poker, gdybyś jej nie zabrała do siebie, Dziunia pewnie dożyłaby końca swoich dni w przytulisku.
To co robicie z mężem jest niesamowite.
Uszanowanie dla Was :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rutta']Bardzo porządnie ze strony DS, że zwróci koszty zabiegu. Jestem pozytywnie zaskoczona.

Poker, gdybyś jej nie zabrała do siebie, Dziunia pewnie dożyłaby końca swoich dni w przytulisku.
To co robicie z mężem jest niesamowite.
Uszanowanie dla Was :)[/QUOTE]

I piękne jest to , że Państwo [B]Pokerostwo[/B] tak; ".. wespół w zespół.." te bidy ratują i przywracają Światu.:razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']Możecie przecież Dziumdziunię adoptować, ale wtedy będziecie cierpieć z innego powodu... Jak nie kijem go, to pałką! Przynajmniej wiadomo, że do cudnego domku pójdzie, a kolejna bida wygra los na loterii...[/QUOTE]

Możemy ,ale tym się kierujemy co napisałaś powyżej.
Tym razem już wybrany [B]kandydat [/B]stąd
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/191040-Bezdomne-ze-Szczebrzeszyna-BRAK-SPONSOR%C3%93W-DLUGI/page510[/url]
Oto pan[B] BRYŚ [/B]

[IMG]https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/t1/11450_1385181465075893_1100090406_n.jpg[/IMG]

Mam troszkę pietra czy się pogodzą z Dolarkiem, bo Bryś nie jest kastrowany , no i czy nie będzie podlewał rogów ścian i mebli.A;e zakochałam się w nim ,a miłość wszystko wybaczy ( do czasu :eviltong: )

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...