Jump to content
Dogomania

arnold

Members
 • Posts

  483
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by arnold

 1. [quote name='Alla Chrzanowska']Jak tylko dotrze, dam znać![/QUOTE] Dziękuje Allu, niby to nic wielkiego ale martwię się czy dotrze.
 2. Trzymam kciuki za chłopaka. :) Allu ja już w drodze ale dziś wysłałem kopertę do Ciebie, bardzo proszę jak dojdzie o potwierdzenie. :)
 3. [COLOR=#141823][FONT=Helvetica]Largo bardzo cierpi. Płakał on i razem z nim pani Małgosia. Wbrew zaleceniom, ze przeciwbólowy maja podać popołudniu, podali mu wczesniej, bo strasznie go bolało. O Boże, a może można Mu podawać częściej coś na ból?[/FONT][/COLOR]
 4. Kciuki mocno zaciśnięte za Cudo. Allu w przyszłym tygodniu będzie wysłany malutki drobiazg dla Largo.
 5. Dziękuje. To maleństwo ale mam nadzieję, że zostanie kupione i jakiś grosik dla Błękitnego Cudeńka będzie.
 6. Takie fajne zmarszczki na czole ma. A dlaczego dogi bardzo często maja czerwone oczy? Tak samo chyba bernardyny? Za kilka tygodni będę w Pl i chciałbym drobiazg przesłać na bazarek dla malucha. Na jaki adres wysłać?
 7. Dziękuję za miłe przyjęcie :) Wiem z wątku Karo, że w Wieliczce klinika Arwet jest fajowy doktorek dr. Rafał Korta nie wiem tylko czy wykonuje wszystkie zabiegi. Karo miał zerwane wiązadła chyba w obu łapach i miał robiony zabieg metodą TTA Rapid. Nie wiem czy dogusia to zda egzamin ale warto wiedzieć.
 8. Nieproszony ale zaglądam do doziego malucha. :) Allu nie czytałem całego wątku ale jest szansa na naprawę tych łapinek? I co to właściwie jest? Wada od urodzenia?
 9. Kurcze, nie doczytałem do końca a Ty wszystko o niej już napisałaś. Sorry wielkie.
 10. Dziękuję. Wygląda na to , że się sprzeda. :) Mogę tylko dodać, że była kupiona w Egipcie i nigdy nie była noszona. A złoto jest 21 karatowe. Cieszę się bardzo. Są wspaniali ludzie :)
 11. [quote name='monika55']To wątek poświęcony Ząbkowi a nie Julce. Też bym ją odebrała. Bo zawsze chodzi o dobro psa. Arnold ,zrobiłam bazarek na FB z Twoim fantem dla Fionki. Dziękuję.[/QUOTE] Monika super. Bardzo dziękuję. Mam nadzieję, że ktoś go kupi. A mogę dostać linka do bazarku?
 12. Dzięki za zaproszenie. Psiak jest przecudny. Na pewno wspomogę Go groszem ale za kilkanaście dni gdy będę w Pl. Wydaje mi się, że masę osób będzie chciało mieć takie cudo. :)
 13. Witam serdecznie. :) Piękny chłopak. :) Ciotki mam pytanie: czy w typie doga tzn, że pies jest jak dog ale bez rodowodu?
 14. Czyli pomaganie wcale nie jest takie proste. :( A mam wielką prośbę...... czy można już ten wątek przenieś do działu dla TM?
 15. Ja wchodząc na ten portal w swojej naiwności myślałem, że to tylko pomoc dla psów tu jest. Sam zabrałem starego psiaka / sorry Diego :) / ze schroniska w Edynburgu gdzie warunki są jak w Pl w hotelach dla ludzi. Chciałem się czegoś dowiedzieć na dogo o życiu z psiakiem, pielęgnacji, jedzeniu. A dowiaduję się zupełnie czegoś innego.
 16. Super. Nie ma problemu. Same wiecie najlepiej jak je spożytkować. Proszę napiszcie o co chodzi z tymi dziwnymi wpisami? I odnośnie tego miejsca gdzie był Ząbek? Nic kurcze z tego nie rozumiem.
 17. A tak naprawdę to o co tu chodzi? I czy pieniądze biednego Ząbka już przekazane?
 18. Allu gdybyśmy wiedzieli wcześniej co nam przyniesie nowy dzień umielibyśmy się jakoś do niego przygotować. Zadra w Twoim sercu pozostanie na zawsze ale Ty nie jesteś niczemu winna. Przygotowałaś Niebieskie Słońce do nowego domu jak umiałaś najlepiej. Mam tylko nadzieję, że czuł się w nowym domu kochany i nie cierpiał. Ja nie mogę przez tą śmierć przejść spokojnie. Takie cudo...
×
×
 • Create New...