Jump to content
Dogomania
 • Announcements

  • Admin

   Regulamin Forum   12/31/16

   Dogomania na Facebooku
   https://www.facebook.com/groups/DogomaniaPL/    

AnkaG

Members
 • Content count

  10252
 • Joined

 • Last visited

About AnkaG

 • Rank
  Advanced Member

Contact Methods

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Converted

 • Location
  Szczecin
 1. Krem Loreal nr 11 za wywoławczą :)
 2. Super, że Lolek ma domek :) I zdrówka dla psiaczków. U nas złapały jakąś wirusówkę i na dwa końce było, nie bardzo chciały jeść. Najpierw Sisi, później Karim. Ale miały dobre humorki i w sumie źle sie mocno nie czuły. Więc ja twarda do wetów nie pojechałam i samo przeszło po dwóch dniach. Weci to zaraz antybiotyki ładują a ja nie chcę pakować tony leków. Wiadomo jakby się utrzymywało choróbsko to bym pojechała.
 3. >>>Zakonczony- rozliczony- CIEKAWE FANTY

  Żółwik dzisiaj dotarł :)
 4. Poker ja zapłacę za bransoletkę a z wysyłką poczekamy. Może jakiś jeszcze bazarek zrobisz.
 5. Patsi,

  zajrzałam na bazarek z torbami i może się  "wcinam" ale sunia to nie york tylko sznaucer o umaszczeniu czarno - srebrnym. Przynajmniej na fotce tak wygląda. Miniatura ma od 35-40 cm w kłębie.Jak nie masz domu dla niej to zgłoś do malawaszki ona prowadzi stronę adopcyjną sznuaucerów na fb.

  Sorki, ale mam sznaucerki mini (obecnie dwójka adoptowana). W awatarku mam 4 - wszystkie już za TM.

  Anka

   

  1. Show previous comments  1 more
  2. AnkaG

   AnkaG

   Tak wyglądała moja Sisi jak zabierali jąz pseudo. Wygląda na sznaucera? Chyba nie bardzo. :)

   10984270_927074137324195_4709366314744521184_n (2).jpg

  3. Patsi

   Patsi

   Nie będę kruszyc kopii o kundelka. Jestem groomerem i psy w stanie zapuszczania wszelakiego mam na codzień ;) Moim zdaniem bliżej jej do yorka, w tym typie ma sierść i na yorka była też strzyżona "kiedyśtam w złej przeszłosci". Mam nadzieję, że znajdzie domek bez względu na podobieństwo do rasy. Pozdrawiam :)

  4. AnkaG

   AnkaG

   Życzę by szybko znalazła fajny domek :)

 6. Ewuniu no mają panny tak cudne wspomnienia z Twojego domu. Nic dziwnego, że tak się cieszyły ze spotkania. :) A Bubu poznała Ciebie? Ech my też wspominamy... nasze sunie na zawsze zostaną w naszych sercach... Karimek z Sisi cudnie się zaprzyjaźnili :) Nie ma żadnych warkotów, prób dominacji itp. Bardzo się cieszymy, że taki fajny okazał się Karim. Ma ok 5 lat. Sisi jakiś czas po śmierci Keysi zaczęła w depresję wpadać. Leżała tylko na posłaniu, nie chciała jeśc itd. Myśleliśmy, że chora jest. W piątek 01 grudnia zabraliśmy ją do wetów. Przebadali, zrobiliśmy morfologie i biochemie i nic. No i stwierdzili, ze drugiego psa jej potrzeba, bo to problem natury psychicznej. To nam dało "kopa" do adopcji. Bo po śmierci Keysi tak trudno było nam się pozbierać... Ech ale było szaleństwo. Zobaczyliśmy na fb w sobotę fotki Karima. Wiszenie na telefonach, prośba do malawaszki by poręczyła za nas, bo dom nie sprawdzony przecież. W niedzielę o 4.30 wyjazd bo spać z wrażenia nie mogliśmy haha. W Karimku urzekły mnie mądre oczka i faktycznie to niesamowicie inteligentny pisiundel. Pewnie, ma jakieś minusiki bo np jest goownozjad. Lata po lesie a my za nim bo zje wsio... stąd pewnie te lambdie złapał. I nic do jedzenia na wierzchu nie można zostawić, myk na krzesełko, myk na stół i chap chap. Ale jest fajnym, łagodnym psiakiem. Ale do psów też potrafi szurnąć, zwłaszcza jak Sisi szura.:). Pozdrawiamy :)
 7. >>>Zakonczony- rozliczony- CIEKAWE FANTY

  Kiyoshi zapłacę za wylicytowanego żółwika a Ty dołóż go dla La Componelli - nie ma sensu płacić naszej kochanej poczcie za wysyłkę. A widzę, że lubi srebro :)
 8. Kate to chyba jak u ludzi - połowa to geny a połowa wychowanie i doświadczenie. Wasiu i jak Arya? Zrobiliśmy kontrolne badanie koo i nie ma już lambdii Karim. :)
 9. Sybisiu jak tam panieneczki? No teraz to już poważne damy pewnie :)
×