Jump to content
Dogomania

arnold

Members
 • Posts

  483
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

arnold's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

12

Reputation

 1. [quote name='Alla Chrzanowska']Jak tylko dotrze, dam znać![/QUOTE] Dziękuje Allu, niby to nic wielkiego ale martwię się czy dotrze.
 2. Trzymam kciuki za chłopaka. :) Allu ja już w drodze ale dziś wysłałem kopertę do Ciebie, bardzo proszę jak dojdzie o potwierdzenie. :)
 3. [COLOR=#141823][FONT=Helvetica]Largo bardzo cierpi. Płakał on i razem z nim pani Małgosia. Wbrew zaleceniom, ze przeciwbólowy maja podać popołudniu, podali mu wczesniej, bo strasznie go bolało. O Boże, a może można Mu podawać częściej coś na ból?[/FONT][/COLOR]
 4. Kciuki mocno zaciśnięte za Cudo. Allu w przyszłym tygodniu będzie wysłany malutki drobiazg dla Largo.
 5. Dziękuje. To maleństwo ale mam nadzieję, że zostanie kupione i jakiś grosik dla Błękitnego Cudeńka będzie.
 6. Takie fajne zmarszczki na czole ma. A dlaczego dogi bardzo często maja czerwone oczy? Tak samo chyba bernardyny? Za kilka tygodni będę w Pl i chciałbym drobiazg przesłać na bazarek dla malucha. Na jaki adres wysłać?
 7. Dziękuję za miłe przyjęcie :) Wiem z wątku Karo, że w Wieliczce klinika Arwet jest fajowy doktorek dr. Rafał Korta nie wiem tylko czy wykonuje wszystkie zabiegi. Karo miał zerwane wiązadła chyba w obu łapach i miał robiony zabieg metodą TTA Rapid. Nie wiem czy dogusia to zda egzamin ale warto wiedzieć.
 8. Nieproszony ale zaglądam do doziego malucha. :) Allu nie czytałem całego wątku ale jest szansa na naprawę tych łapinek? I co to właściwie jest? Wada od urodzenia?
 9. Kurcze, nie doczytałem do końca a Ty wszystko o niej już napisałaś. Sorry wielkie.
 10. Dziękuję. Wygląda na to , że się sprzeda. :) Mogę tylko dodać, że była kupiona w Egipcie i nigdy nie była noszona. A złoto jest 21 karatowe. Cieszę się bardzo. Są wspaniali ludzie :)
×
×
 • Create New...