Jump to content
Dogomania

JAMAJKA po śmierci opiekuna pilnie szuka DT!!!


kasztanowa

Recommended Posts

  • Replies 143
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jestem , dziękuję za zaproszenie...
Coś trzeba zrobić dla suni..
Ja jutro jestem od świtu w podróży, wracam nocą bo jadę do Siedlec po szczeniaki ale potem będę na wątku.
Skontaktujcie się z Nesccą, to wspaniała i pełna pomysłów osoba...
Jest na wątku , pytała , gdzie jest sunia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nescca'][B][SIZE=5][COLOR=#ff0000]G[SIZE=5]D[/SIZE]ZIE PRZEBYWA PIES???????????[/COLOR][/SIZE][/B][/QUOTE]

ech, cała strona zaproszeń i podrzucajek, ale dalej nic nie wiadomo z konkretów

ja wiem że może jestem niecierpliwa, a może tylko nazbyt wymagająca, ale nie lubię czegoś takiego, strasznie to wszystko chaotyczne
człowiek nawet jeśli chciałby pomóc, to nie ma jak
zostaje chyba tylko dzwonić i się pytać, tylko wtedy komu bardziej zależy na tej pomocy?

Link to comment
Share on other sites

Jestem na zaproszenie Kasztanowej.

Zapisuje watek.
Nie wiem, jak pomoc?

Bede zagladac, moze na cos sie przydam, a moze jakis pomysl mi wpadnie do glowy.

Ogromna psia trgedia:bigcry:

ONA JEST OBECNIE W WARSZAWIE?

Daje ja na Nasza Klase. Zawsze to cos..

Edited by Yv1958
Link to comment
Share on other sites

[quote name='nescca'][B][SIZE=5][COLOR=#ff0000]GdZIE PRZEBYWA PIES???????????[/COLOR][/SIZE][/B][/QUOTE]
Z tego co jest napisane na FB [url]https://www.facebook.com/events/304378266346477/344764085641228/?notif_t=plan_mall_activity[/url] sunia pojechała do Warszawy

Link to comment
Share on other sites

Cytat z FB z wczoraj wieczorem:
[h=5]Jamajka niedługo będzie już w Warszawie. Będzie musiała w awaryjnym domku dogadać się z czterema dorosłymi psami, w tym trzema sukami.. Będzie bardzo ciężko...:(
Małgosia, która udzieliła jej schronienia będzie musiała dostosować swoją obecność do pobytu Jamajki. Adopcje schroniskowe staną..:(
Straszne to wszystko i aż nieprawdziwe...
Wiele osób tak bardzo zaangażowanych i nic. Cały czas nic..:(
[/h]

Link to comment
Share on other sites

Tak, jak pisałam na priv, mogę się podjąć tymczasu. Ponieważ jest już u mnie jeden stały tymczas, którego nikt nie chciał, nie mam opcji na DS... Aczkolwiek, jeśli Jamajka jest rzeczywiście taka grzeczna, myślę że nawet mogłoby to bardzo dobrze zrobić mojemu już-nie-tymczasowi :-) Bardzo intensywnie z nim pracujemy i korepetycje od grzecznych piesków są bardzo wskazane :-)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...