Jump to content
Dogomania

yolanovi

Members
 • Posts

  9086
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

yolanovi last won the day on May 12 2014

yolanovi had the most liked content!

3 Followers

About yolanovi

 • Birthday December 12

Contact Methods

Profile Information

 • Gender
  Female
 • Location
  Katowice, Śląsk
 • Interests
  przede wszystkim psy, a poza tym wszystkie inne zwierzęta domowe i dzikie

Converted

 • Location
  Katowice
 • Interests
  psy, konie, zwierzaki

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

yolanovi's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

490

Reputation

 1. Proszę 5 cegiełek i nr konta. Pieniążki pochodzą od cioci milagros19853201 - deklaracji na naszego byłego podopiecznego Kapselka, który od grudnia 2018 już w swoim domku, a ciocia ciągle wpłaca deklaracje 5 złotowe, mimo naszych wielu powiadomień, że już nie należy płacić. Wobec tego, iż pieniążki wpływają chcę pomóc tutaj i przekazać skumulowaną dotychczas kwotę 50 zł.
 2. Kochani, czy ktoś ma jakikolwiek kontakt z ciocią milagros? Znowu wpłynęła deklaracja na moje konto dla Kapselka, mimo tego, że poprzednią odesłałam z komentarzem, iż Kapselek ma już dom.
 3. dziś, przed momentem otrzymałam smutną wiadomość o nadejściu ostatecznego. Bart dzisiaj ok 10.00 rano przekroczył tęczowy most i pobiegł do krainy, o której istnieniu nie wiemy na pewno, ale dobrze jest wierzyć, że istnieje. Wiadomość krótka, bez szczegółów, przekazana mi przez Dexterkę, więc proszę nie pytać co i jak, dlaczego. Najważniejsze, że tych kilka lat chłopak przeżył w swoim domu, z rodzinką, która go kochała i nie poniewierał się po świecie samotnie, bez miłości. Śpij Bartusiu i bądź szczęśliwy już zawsze.
 4. Bardzo dziękuję za potwierdzenie wpłat. Wątek rozliczony. Pięknie wszystkim dziękuję za obecność, na wątku, pomoc przez tak długi czas i ogromnie się cieszę, że kończymy happyendem.
 5. Ewu, przelew 528,04 zł właśnie poleciał. Jak pieniążki dolecą proszę o potwierdzenie na wątku Kapselka. Dziękuję
 6. Dzięń dobry:)

  Dziękuję z całego serca za pomoc. Przepraszam,że dopiero dzisiaj odpisuję ale ostatnie dni były dla mnie i mojej rodziny bardzo trudne. Moja wnusia zachorowała na obustronne zapalenie płuc. Było bardzo nieciekawie.Nadalbierze zastrzyki , jutro wizyta kontrolna oby wreszcie były dobre wieści.

  Podaję numer konta

  Barbara Bekier

  Gliwice

  93 1050 1285 1000 0002 0217 2102
   
  W tytule: na pomoc bezdomnym psom
  Serdeczności
  Basia

   

 7. Przelew 310,00 PLN na konto Murki dla Carmen poleciał dzisiaj. Czekam na nr konta dla psiaków od ewu.
 8. Nasz podopieczny Kapselek z tego wątku: https://www.dogomania.com/forum/topic/334085-hurrraaaa-kapselek-ma-dom-ogromnie-dziękujemy-za-kciuki-i-wsparcie/?page=81 znalazł w końcu domek. Chcemy opłacić Carmen jeden miesiąc pobytu w hotelu z pieniążków pozostałych po Kapselku. Jak przelew zamelduje się na koncie w kwocie 310 zł, to bardzo proszę o potwierdzenie tego faktu na wątku Kapselka.
 9. Nasz podopieczny Kapselek z tego wątku: https://www.dogomania.com/forum/topic/334085-hurrraaaa-kapselek-ma-dom-ogromnie-dziękujemy-za-kciuki-i-wsparcie/?page=81 znalazł w końcu domek. Ewu chcemy podzielić się z Twoimi bidami pieniążkami, które nam po Kapselku zostały w kwocie 528,04 zł. Bardzo proszę o podanie numeru konta.
×
×
 • Create New...