Jump to content
Dogomania

ewes

Members
 • Content Count

  5127
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

31 Excellent

1 Follower

About ewes

 • Rank
  Advanced Member

Converted

 • Location
  Świętochłowice

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. skoro Cezerek zostaje na stałe, moja stała wędruje do Rity ;) cioteczki, jeśli Rita znajdzie domek bardzo proszę o pw, na dogo bywam bardzo rzadko, a tak to dostanę powiadomienie na maila i będę wiedzieć co i jak, a chętnie grosik rzucę innemu podopiecznemu.
 2. Dla niefejsbukowych, przekopiowuje hotelikowo/patrycjowe wieści ;) Świeżutkie wieści o Reksie przynoszę! :) I uwaga Reks nie ucieka! Oczywiście wewnętrzne ogrodzenia oddzielające jedne wybiegi od drugich nie stanowią dla niego żadnej przeszkody (są dość niskie), ale poza teren nawet nie próbuje się wymykać :D Tylko dwa razy coś tam się kręcił przy ogrodzeniu, ale to tylko dlatego, że raz Pani Ewa, a drugi raz Pan Arek wychodzili poza hotelik, a Reks bardzo chciał z nimi iść. Ale zawsze ktoś był i zajmował Reksa dzięki czemu chłopak rezygnował. Pani Ewa stwierdziła, że nie ma co pisać w ogło
 3. To pozwolę sobie skopiować :) "Część, to ja Reks. Nie ma mnie już w schronisku. Uwierzycie? Tak właśnie sobie podróżowałem. Pojechałem do fajnego miejsca, gdzie mam dużo przestrzeni i rzeczy do obwąchiwania. Ale przyznam, że trochę miałem stresa. Najpierw burza. Potem podróż samochodem, co niezbyt lubię. Choć pod koniec to już się nawet przyzwyczaiłem i poszedłem spać. Ale czas było wysiąść. Najpierw poznałem Pana Arka. Troszkę się go wystraszyłem. Potem było dużo psiaków, których również trochę się bałem. Poznałem też Panią Ewe. Przyznam, że czułem się bardzo niepewnie. Ale po jakimś czasi
 4. Ona mi sie kojarzy z taką doświadczoną babcią ze wsi... taką z chustą na głowie... która siedzi i prawi różne mądrości.... ale tak pozytywnie mi sie kojarzy :) i to bardzo pozytywnie ;)
 5. Cicho bo doba niestety jest za krótka :( Ostatnio rzadko bywam u Reksa, ale na szczęście mam zastępców, którym przy okazji serdecznie dziękuję za spacery z gamoniem :). Już niedługo Reksowego czeka wycieczka do hotelu, niestety nie znamy jeszcze dokładnej daty, ale prawdopodobnie będzie to w okolicach 15.07.
 6. Dziękuję wszystkim za pomoc, za deklaracje i za dobre słowo :) Ktoś pytał o ogłoszenia. Ogłaszam chłopaka systematycznie na różne województwa, na różne miasta, co jakiś czas zmieniam tekst, zmieniam zdjęcia. Niestety nic nie daje rezultatu :(. Ale nie poddaję się, wierzę, że gdzieś tam czeka na niego wspaniały dom, bo on naprawdę zasługuje na kochającą rodzinę.
 7. kurcze, kurcze, kurcze.. znów dogo wariuje :(
 8. Piękne spacerowe tereny, pewnie żal było do domu wracać :).
 9. Skromne, stałe 5 zł ode mnie. Trzymam kciuki :) Dziewczyny, jestem pod wrażeniem Waszego działania...
 10. Oglądajcie i podziwiajcie :D :) Kasiu prosimy o zmianę zdjęcia na stronie schroniska na to
×
×
 • Create New...