Jump to content
Dogomania

yolanovi

Members
 • Content Count

  9,084
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Everything posted by yolanovi

 1. Kochani, czy ktoś ma jakikolwiek kontakt z ciocią milagros? Znowu wpłynęła deklaracja na moje konto dla Kapselka, mimo tego, że poprzednią odesłałam z komentarzem, iż Kapselek ma już dom.
 2. yolanovi

  Bart już w NOWYM DOMKU !!!

  dziś, przed momentem otrzymałam smutną wiadomość o nadejściu ostatecznego. Bart dzisiaj ok 10.00 rano przekroczył tęczowy most i pobiegł do krainy, o której istnieniu nie wiemy na pewno, ale dobrze jest wierzyć, że istnieje. Wiadomość krótka, bez szczegółów, przekazana mi przez Dexterkę, więc proszę nie pytać co i jak, dlaczego. Najważniejsze, że tych kilka lat chłopak przeżył w swoim domu, z rodzinką, która go kochała i nie poniewierał się po świecie samotnie, bez miłości. Śpij Bartusiu i bądź szczęśliwy już zawsze.
 3. Bardzo dziękuję za potwierdzenie wpłat. Wątek rozliczony. Pięknie wszystkim dziękuję za obecność, na wątku, pomoc przez tak długi czas i ogromnie się cieszę, że kończymy happyendem.
 4. Ewu, przelew 528,04 zł właśnie poleciał. Jak pieniążki dolecą proszę o potwierdzenie na wątku Kapselka. Dziękuję
 5. Przelew 310,00 PLN na konto Murki dla Carmen poleciał dzisiaj. Czekam na nr konta dla psiaków od ewu.
 6. Nasz podopieczny Kapselek z tego wątku: https://www.dogomania.com/forum/topic/334085-hurrraaaa-kapselek-ma-dom-ogromnie-dziękujemy-za-kciuki-i-wsparcie/?page=81 znalazł w końcu domek. Chcemy opłacić Carmen jeden miesiąc pobytu w hotelu z pieniążków pozostałych po Kapselku. Jak przelew zamelduje się na koncie w kwocie 310 zł, to bardzo proszę o potwierdzenie tego faktu na wątku Kapselka.
 7. Nasz podopieczny Kapselek z tego wątku: https://www.dogomania.com/forum/topic/334085-hurrraaaa-kapselek-ma-dom-ogromnie-dziękujemy-za-kciuki-i-wsparcie/?page=81 znalazł w końcu domek. Ewu chcemy podzielić się z Twoimi bidami pieniążkami, które nam po Kapselku zostały w kwocie 528,04 zł. Bardzo proszę o podanie numeru konta.
 8. Justynka wstaw link bo z tego nie da się wejść w wątek. Czyli płacimy miesiąc hoteliku Carmen u Murki i reszta dla Ewu?
 9. Jeżeli mogę, to proszę o konkretne info jakie kwoty i dla kogo. Wystarczy link do wątku danego psiaka, zapytam sama o konto. Takie luźne propozycje jak do tej pory to nie wiem ile komu.
 10. Na konto Kapselkowe doszedł przelew w kwocie 592,30 zł. Cała kwota jak pozostała na koncie Kapselka to 838,04 zł. Z tego co widzę, zostało postanowione, że cała kwota ma być przekazana na pomoc psom ratowanym przez Ewu. Jeżeli taka jest decyzja poprosze o konto i przekażę pieniądze.
 11. Zrobiłam dzisiaj przelew za hotelik w listopadzie w kwocie 300 zł. Na koncie zostaje 245,74 zł do rozdysponowania na inne biedy o ile Kapsel zadomowi się na dobre u siebie.
 12. Doszła deklaracja od cioci milagros. KOCHANI, W ZWIĄZKU Z TYM, ŻE NASZ KAPSELEK ZNALAZŁ W KOŃCU SWOJĄ SZCZĘŚLIWĄ PRZYSTAŃ, PROSZĘ O WSTRZYMANIE WPŁACANIA DEKLARACJI. DZIĘKUJĘ
 13. Na koncie Kapselka deklaracje od cioci Koja, Agnieszka103 i od wujka Mieszko. Pięknie dziękujemy
 14. Cioci Gemmei i MDK8 pięknie dziękujemy za wpłaty deklaracji
 15. Nr konta wysłany. Przepraszam za zwłokę, ale w sobotę przywiozłam sobie ze schroniska chudziaka dobermaniego i nieco mnie zaabsorbował.
×