Jump to content
Dogomania

kcd

Members
 • Posts

  1000
 • Joined

 • Last visited

2 Followers

Converted

 • Location
  Warszawa

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

kcd's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

42

Reputation

 1. Widzę, że Maksio na plusie - bardzo mnie to cieszy :) Dajcie, proszę, znać na priv, gdyby zrobiło się trudno - będę mogła pomóc jednorazową wpłatą.
 2. Ojejku :( Co za tragedia :( Jak dobrze, że jesteś Basiu...
 3. Nie zdążyłam nawet jeszcze zajrzeć na wątek a tu już happy end :) super :)
 4. Zamawianie tej samej karmy dla psiaka na początek, bez podpowiedzi z Twojej strony to super znak :) rzadko się o tym myśli
 5. A ja znam niejeden związek heteroseksualny, który dopuszcza się dużo gorszych rzeczy wobec zwierząt niż nieobcięte pazury i sierść, ale nie oceniam przez ten pryzmat wszystkich heteroseksualnych związków. A jeśli chodzi o rozwiązłość, związki heteroseksualne, które znam biją na głowę wszystkie homoseksualne razem wzięte. Ale przede wszytkim - nie ma to nic wspólnego z dobrem zwierząt a to o tym jest ten portal i ten wątek. Powyższe przemyślenia radzę przekierować na jakieś nacjonalistyczne forum. Przepraszam, ale nie jestem w stanie przejść obojętnie wobec takiej dyskryminacji i tego typu komentarzy. Odbieram je osobiście, ponieważ dotykają osób z mojego bliskiego otoczenia. Przeczucie i wątpliwości Figuni jestem w stanie zrozumieć, ale czegoś takiego jak ten komentarz - nie. Trudno mi uwierzyć, że wśród osób, które troszczą się o bezdomne zwierzęta, przez co w moim odczuciu powinny być z natury dobre, mogą być osoby, które nazywają homoseksualizm zboczeniem seksualnym :(
 6. Trochę mnie tu nie było... Wow... 200 stron pomocy zwierzakom. Gratulacje Mestudio & TŻ. Wielkie serca :)
 7. Taki super miałam tymczas :) Krótki, przekochany, bezproblemowy i z happy-endem :) Jestem przeszczęśliwa! Tak mnie ta kulka radości i miłości naładowała pozytywną energią, że mogę teraz góry przenosić :)
 8. Ja też czekam na wieści o Basi. Bardzo mnie zmartwiła informacja o wypadku :(
 9. Potwierdzam :) Ma zabawki, bardzo chętnie się nimi bawi. To ja jestem gapa :) Za to psie dziecko ultra-mądre! Bezbłędnie celuje na podkłady. Wypadek zdarzył się raz, kiedy cztery łapki były na podkładzie, ale pupka wyszła za ;)
 10. Trzymam kciuki :) u mnie jest psie dziecko na tymczasie - pierwszy tymczas od 1.5 roku!
 11. Ja mogę jednorazowo 100 zł. Proszę tylko o przypomnienie, jeśli będę miała przekazać środki. Mała nie będzie miała RTG - przynajmniej na razie. Miednica jest dużo mniej bolesna, zostało niewielkie ograniczenie zakresu ruchów. Do kolejnej kontroli za tydzień. Brzuszek ok, opuchnięcie zeszło. Z tymi zniszczeniami oczywiście wykrakałam ;) No ale kto zostawia książkę w zasięgu zębów szczeniaka. I to jeszcze książkę O KOCIE! W niedzielę dwie rodziny przychodzą poznać się ze szczeniakiem - trzymajcie kciuki.
 12. Dawno mnie tu nie było... Przykro mi Małgosiu z powodu suni, to musiało być dla Ciebie okropne :( Przytulam mocno.
×
×
 • Create New...