Jump to content
Dogomania

Wielki konkurs "Zdjęcie roku 2006" ! -NAGRODY JUŻ SĄ - STR. 48 :-)


Behemot

Recommended Posts

Ojeeeeeeeeeeeeej :crazyeye:

III miejsce :multi:

Bardzo, bardzo dziękuję wszystkim W IMIENIU MISI którzy na nią głosowali :loveu: :loveu: :loveu:. Napewno się psinka niespodziewała, ja tym bardziej nie... :multi:

[B]Gratuluję wszystkim WSPANIAŁYCH zdjęć!!! Dla mnie wszystkie są naprawdę genialne i wszystkie powinny znaleźć się na I miejscu........[/B]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 508
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='JESS:)'] Wygrały same smieszne zdjęcia :roll: Może w następnej edycji ?
[/quote]

Powiedziałabym, że gdyby istniał podział na kategorie, Fruzia znalazłaby się nie w kategorii "Śmieszne", tylko "Artystyczne" :lol:

Przy okazji przyznam się, jaka była moja pierwsza trójka :lol:
"Szpieg z krainy deszczowców" - 7 punktów.
""Długo mam tak jeszcze leżeć?" - 6 punktów
"Gdzie jest Safi?" - 5 punktów

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][B]Bardzo dziekuję za tyyyyyyle głosow ! [/B]
[B]Bardzo dziękuję.[/B]
[B]Jestem zaskoczona ....[/B]
[B]Zwłaszcza, że nie ja umieszczałam to zdjęcie jako konkursowe .[/B]
[B]Tak więc dziękuję rownież Osobie Która Zamiesciła Gezesława :loveu: [/B]

[B]Bardzo dziękujemy.[/B]

[B]Hania i- niestety - chory Gezesław ....[/B][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][B][SIZE="3"][COLOR="DarkOrchid"] :klacz: :klacz: :klacz: :multi: Gratulacje dla Zwycięzców :multi: :klacz: :klacz: :klacz: [/COLOR][/SIZE][/b]
[IMG]http://images.legif.com/gif/alphabet/ballon/38b89dc75b599fba1c6258ae20f97582.gif[/IMG][IMG]http://images.legif.com/gif/alphabet/ballon/aa13ae598632d41be02df602f3aa67f9.gif[/IMG][IMG]http://images.legif.com/gif/alphabet/ballon/68a35da59fe2cdec3e8192b0d9b19d81.gif[/IMG][IMG]http://images.legif.com/gif/alphabet/ballon/82d350cc4ef96649414c48f0072e1a74.gif[/IMG][IMG]http://images.legif.com/gif/alphabet/ballon/cd095cc2c08203c4d167301c3a72698c.gif[/IMG][/CENTER]

[quote name='mmbbaj']Przyznam, że żadne ze zdjęć, które zajęły pierwsze trzy miejsca nie były przeze mnie typowane, ale to dlatego, że wybór był strasznie trudny :lol: Mnie głównie urzekło zdjęcie "Dwójka" i jemu dałam maxa![/QUOTE]No popatrz, dokladnie jak ja :lol:
Uznalam, ze to zdjecie ma klase i zamysl. Brawa dla autora :klacz:

[quote name='asiamm']Wstaję skoro świt (czyli przed sekundeczką) i co widzę - długojęzykowa sunia na III miejscu :multi:
Gratuluję wszystkim udanych zdjęć i zajętych miejsc!![/QUOTE]Z samego rana jedynie rzucilam okiem na wyniki i polecialam. :evil_lol:
Teraz przeczytalam Twoj post i polazlam jeszcze raz dokladnie przyjrzec sie kolejnosci.
Jeszcze przed chwila bylam przekonana :wallbash:, ze to zwisajaca cielecinka wygrala :oops: :shake: :lol: "Cielecinka" od poczatku bardzo utkwila mi w pamieci :lol:


Mysle, ze nie ma przegranych w tym konkursie i kazde zdjecie mialo swoich fanow :loveu:

Dziekuje wszystkim glosujacym na moja Anielice [IMG]http://smileys.sur-la-toile.com/repository/Grands_Smileys/3d-offre-fleurs.gif[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Ooooo, jedno ze zdjęć, na które głosowałam znalazło się w pierszej trójce :loveu: "Długo mam tak jeszcze leżeć?" :loveu:
GRATULACJE dla zwycięzców! - to naprawdę wspaniałe zdjęcia!!! :loveu:
GRATULACJE dla autorów i modeli wszystkich nominowanych zdjęć!!! - to i tak spory sukces :p
GRATULACJE dla biednej [B]Behemot[/B], której chyba po tym wszystkich zbrzydnie matematyka :evil_lol:
GRATULACJE dla wszystkich głosujących!!! - to był naprawdę trudny wybór :razz:
Nie gratuluję tylko leniwym dogomaniakiem, którym się nie chciało głosować :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Evelina']
No popatrz, dokladnie jak ja :lol:
Uznalam, ze to zdjecie ma klase i zamysl. Brawa dla autora :klacz:
[/QUOTE]
Widzę, że "Dwójka" ma spore grono fanów :loveu: Ma klasę, zamysł, urok i jest niezwykłe. :loveu: Zaglądam sobie od czasu do czasu na pierwsza stronę wątku, żeby na nie popatrzeć :)

Ja bym nie oddzielała zdjęć najśmieszniejszych od najlepszych, bo naprawdę większość zdjeć, także tych śmiesznych, była przy okazji bardzo dobra :cool1:

Link to comment
Share on other sites

[CENTER]:smilecol:

[SIZE=3][COLOR=Red][B]Gratulacje dla Wszystkich !!![/B][/COLOR][/SIZE]
[COLOR=Indigo]wygranych i "niewygranych"
[/COLOR]
[COLOR=Indigo]:BIG:
[/COLOR]
[COLOR=Indigo] wszystkie zdjęcia były fenomenalne, ale jak dla mnie najfenomenalniejsze było "cacko z dziurką" :jumpie: i "torpeda":thumbs:[/COLOR][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Trafilam !! :multi: Trafilam z 1 miejscem :multi::multi:

Ta fotka jest genialna :loveu:

Pozostale rowniez sa wspaniale, udane, swietne, piekne i slodkie :loveu:
Wybor byl koszmarnie trudny.

Proponuje nastepnym razem porobic kategorie, bo niektore zdjecia po prostu nie daly sie porownac, mialy zupelnie inna wymowe.

Gratuluje wszystkim zwyciezcom!!! :multi:

Link to comment
Share on other sites

[CENTER]Wygrał MÓJ FAWORYT !!! Trala la!!!
:sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb:
[/CENTER]
Żeby uchwycić psa w takim momencie, jak to było ze „Szpiegiem z krainy deszczowców” - trzeba mieć niebywałego farta, refleks i… TAKIEGO SZPIEGA, oczywiście.
[CENTER][B][SIZE=5][COLOR=Red]WIELKIE GRATULACJE!!![/COLOR][/SIZE][/B][/CENTER]

Wprawdzie moje drugie miejsce znalazło się dopiero na dziewiątym, ale nie będziemy się tym przejmować. Zupełnie! Prawda Sońka? :cool2:


Dało mi to zdjątko odpowiedź na wykańczające mnie od dzieciństwa pytanie : Jak wygląda „cacko z dziurką?”. Dzięki Ci, Behemotko.
I tu pojawia się problem: czy punktować cudne, obezwładniające spojrzenie Fruzia , czy wybrać „Quasimodo” albo „Kosmitę”. Ja wybrałam tych drugich. Tak, jak już ktoś przede mną postulował, ja też jestem zdecydowanie za osobnym konkursem na najlepszą śmieszną fotografię i nie śmieszną. Jak tu porównać jakiegoś [B]kochanego[/B], ale jednak pokrętasa z – powiedzmy – wyłupiastymi oczkami z takim np.:… no, przecież nie wymienię żadnej konkretnej rasy! Sami wiecie. On nigdy nie będzie dla obcych ([I]wrednych[/I]) ludzi dość śliszczny.

Ale ten pierwszy może się przecież obronić… śmiesznością! I wygrać o cały dystans. W tej konkurencji inne psiaki też mają szansę, bo każdy z nich, od czasu do czasu, potrafi nas rozśmieszyć albo… przestraszyć, co i tak nas rozśmiesza, bo to przecież NASZ pies i nie będzie nas taki straszył…

Wystarczy zawsze nosić przy sobie poręczne cykadełko i cykać bezustannie, a na pewno coś fajnego wycykamy.

Gratuluję wszystkim, bo tu nie ma przegranych. Nasze psy muszą po prostu startować w różnych konkurencjach, a i tak przecież są BEZKONKURENCYJNE!
[CENTER]:laola:
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dogaja']
Wprawdzie moje drugie miejsce znalazło się dopiero na dziewiątym, ale nie będziemy się tym przejmować. Zupełnie! Prawda Sońka? :cool2:
[/quote]

Sońka cały czas nie może wyjść z szoku :crazyeye: że zajęła tak wysokie miejsce :crazyeye: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Zupełnie nei zgadzam siez werdyktem, dla mnie te zdjecia należą do średnich ;) No ale tak jest demokracja :lol:

Gratuluję wszystkim fotogenicznych psiaków i zdolności fotograficznych :loveu: Zdjęcia są przepiękne. Cieszę się również z pomysłu zroganizowania tegot ypu konkursu - ubawiłam się nieźle.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...