Jump to content
Dogomania

URIA

Members
 • Content Count

  1,030
 • Joined

 • Last visited

2 Followers

About URIA

 • Rank
  Advanced Member
 • Birthday 03/18/1979

Contact Methods

 • AIM
  2710999
 • Website URL
  http://WWW.ZLOTYPIES.ORG

Converted

 • Location
  Wawa/BB

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Podaję za wydarzeniem Teksika na FB: [QUOTE] Teksik pomału zaczyna podpierać się jedną tylną nogą i samodzielnie się przemieszcza. Ma ściągnięte szwy, wszystko goi się prawidłowo. Jeszcze trochę i będzie miał kolejną operację wyciągnięcia drutów ze zrośniętej kości. Do tego czasu musimy go wzmocnić. Dostaje kocie puszki z koncentratem białkowym dla rekonwalescentów , oraz gotowane jedzenie , które najbardziej lubi. Ma też zalecony preparat hepatiale forte small breed, bo jego wyniki wątrobowe są bardzo złe .[/QUOTE] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-GV8Z3JdNfCg/U4OZgYc4iaI/AAAAAAAAXMo/lRjfA_lmc78/w750-h503-no/teksik2.jpg[/IMG]
 2. URIA

  Forum pomocy retriverom Złoty Pies

  Gandalf jest 2 dni w DT u Wioli... a już jest pierwsza (konkretna) osoba zainteresowana jego adopcją:crazyeye:
 3. Przeczytałam wątek. Podziwiam to, co robicie dla Lady i nie mogę zrozumieć dlaczego, mimo tylu starań, ta sunia nie ma jeszcze wspaniałego domu :crazyeye:
 4. Mała Madi odebrana z szóstką rodzeństwa i mamą walczy o życie , została pobita w wyniku czego w dwóch miejscach pękła jej przepona i wszystkie narządy z jamy brzusznej przemieściły się do płuc , w tej chwili mała jest po operacji , bardzo ciężkiej i drogiej , potrzebujemy pieniążków ,żebyśmy mogli małą dalej leczyć . Potrzebujemy też pieniążków na utrzymanie w hotelu jej rodzeństwa i mamy . Pomóż proszę :

  http://www.dogomania.pl/forum/threads/233641

 5. Bgra

  NOWE koce i pościel od Plaskatych z Kociego Świata:)

  http://www.dogomania.pl/forum/threads/232728-Znowu-kocowo-po%C5%9Bcielowy-na-plaskate-z-k%C5%9A-do-10-10-2012

  Zapraszamy.Przepraszamy jeżeli nie życzysz sobie tej informacji.

 6. Jeśli będzie potrzeba mogę zrobić wizytę dla Homera - jestem z BB.
 7. Mam dobre wieści - połowicznie, ale zawsze. Kaśka ma dom! :) Ale w hotelu został Melchior, który nadal szuka swojego miejsca na ziemi. Tak więc ogłoszenie jest akutalne, ale tylko dla melchiora: "Stracił dom w jesieni życia - szuka kochającego człowieka! Historia Melchiora jest smutna - jego pani trafiła do szpitala, a pies stał się bezdomny. Szukamy mu nowego, kochającego domu, który przygarnąłby go na resztę jego życia. Melchior jest kundelkiem średniego wzrostu, ma 10 lat, jest grzeczny i nie sprawia problemów, jest również zaczipowany. Został odrobaczony i zaszczepiony. Szukamy mu spokojnego domu, bez małych dzieci, kotów i innych psów. Pies był wychowywany przez całe swoje życie w mieszkaniu w bloku. Kontakt w sprawie adopcji: [email][email protected][/email] 668-78-09-29 - Izabella" Dzwoniła do mnie również wczoraj wieczorem p. Elżbieta ze Sfory - mają ogromne problemy finansowe i wielkie trudności w spłaceniu długo w hoteliku - ponownie prosi o pomoc.
 8. Treść ogłoszenia (Beatko rzuć okiem proszę czy może być): "Straciły dom w jesieni życia - szukają kochającego człowieka! Historia Kaśki i Melchiora jest smutna - ich pani trafiła do szpitala, a psy stały się bezdomne. Szukamy im nowego, kochającego domu, który przygarnąłby je na resztę ich życia. Kasia to mała suczka, ma 12 lat, jest wysterylizowana i zaczipowana. Bardzo żywa i energiczna jak na swój wiek. Melchior jest kundelkiem średniego wzrostu, ma 10 lat, jest grzeczny i nie sprawia problemów, jest również zaczipowany. Oba psy zostały odrobaczone i będą zaszczepione. Szukamy im spokojnego domu, bez małych dzieci, kotów i innych psów. Oba psy były wychowywane przez całe swoje życie w mieszkaniu w bloku. Kontakt w sprawie adopcji: [email][email protected][/email] 668-78-09-29 - Izabella" W sprawie finansowania - psy znajdują się pod opieką finansową Fundacji Sfora, która prosi o pomoc tak jak pisałam w pierwszym poście. Ponieważ zbiórka jest prowadzona na konto fundacyjne - nie jestem w stanie prowadzić rozliczenia na wątku wpływów i wydatków. W związku z tym nie będziemy zbierać deklaracji stałych -prosimy o jednorazowe datki, każda pomoc się przyda! Rozmawiałam również z dziećmi tej kobiety w sprawie pomocy w finansowaniu - w tym miesiącu nie są w stanie wysupłać żadnej kwoty :roll: obiecali we wrześniu wspomóc psiaki finansowo.
 9. [quote name='PACZEK']Rozumiem że psy są w hoteliku od 20dni,rozumiem że ze zdjęciami jest problem no ale skoro dzwonisz to tel.mogli by odebrać. Zaczyna mnie ta sytuacja niepokoić bo jak robić cokolwiek i przekonać ludzi do pomocy skoro nic nie wiemy.Czym później zaczniemy zbiórkę tym dług będzie większy. A gdzie ten hotelik jest?Może podaj nam też tel. do nich spróbujemy zadzwonić i dowiedzieć się konkretów.[/QUOTE] Paczku - psy znajdują się w hotelu w Pomiechówku prowadzonym przez lek wet. W Fundacji Sfora zostawiałam swoje namiary - zarówno nr telefonu i mail z prośbą o przesłanie krótkich charakterystyk psów i nowszych zdjęć (bez tego nie jestem w stanie zredagować ogłoszeń adopcyjnych) - nie dostałam żadnego z wymienionych. Kontakt z hotelem jest utrudniony co zostało mi powiedziane na początku, bo tam mają bardzo słaby zasięg. Przed chwilą ponownie próbowałam się tam dodzwonić - bez skutku. Wysłałam smsa z prośbą o kontakt i czekam.
 10. URIA

  Przyjaciele potrzebują pomocy... NERO

  Kochani przepraszam za tak dużą zwłokę w dostarczeniu wieści o adopcji Nera, ale dzień przed wyjazdem na urlop pomknęliśmy na wizytę poadopcyjną, a potem 1,5 miesiąca byliśmy poza domem. Nero zamieszkał w pięknym, starym domu z dużym ogrodem w Niepołomicach. Jego nowy właściciel jest postacią bardzo kolorową, nieco ekscentryczną ...:lol: Mają wraz z małżonką suczkę Limbę przygarniętą 5 lat temu ze schroniska w Krakowie. W zasadzie wydartą ponieważ była zakwalifikowana jako pies "nieadopcyjny", agresywny. Pan się tak długo upierał, aż w końcu schronisko się złamało i psa mu wydali. Z tego co opowiadał było ciężko, setki razy był przez nią już pogryziony, ale nie poddali się. Ja się nie odważyłam jej pogłaskać :eviltong: W domu mieszkają również 3 koty i początkowo Nero miał z nimi na pieńku. Pan codziennie brał Nera do kuchni, sadzał koty na stole i oswajał towarzystwo ze sobą. Z rozmowy którą przeprowadziłam kilka dni temu wynika, że udało się. Pół roku temu zmarł im owczarek kaukaski którego mieli przez 12 lat i Limba niepocieszona odejściem swojego towarzysza od tamtego momentu chodziła w żałobie. Dlatego postanowili przygarnąć drugiego psiaka i tak trafili na Nera. Nero :) [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-F34WyMUujog/TjijJt91z-I/AAAAAAAATDs/nGfYjgNwFqs/n1.jpg[/IMG] Przedstawiciel kociarni: [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-693il-LcJOs/TjijTZaClgI/AAAAAAAATDw/NZb4aYZh3L4/DSC_5368.jpg[/IMG] Nowy właściciel Nera - prosił, żeby pokazać jak jest straszny - to pokazuje :diabloti: [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-hUeFwBm-dnM/TjijYuoeG8I/AAAAAAAATD0/c0Y5zCcTZ6s/DSC_5369.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-oPkrygiYGz0/Tjijx2J19CI/AAAAAAAATEA/j4F4W36nICA/DSC_5372.jpg[/IMG] Limba: [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-xk4iFfhhthE/Tjij325IksI/AAAAAAAATEE/H9pQRE4_7lE/DSC_5373.jpg[/IMG] Włości Nera i Limby [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-vTDb2Vgbkow/Tjijf6LAHXI/AAAAAAAATD8/OoD4p2OYW40/DSC_5371.jpg[/IMG] [COLOR="purple"]Aha zapomniałabym - Nero już się nie nazywa Nero tylko TOFI :cool3:[/COLOR] [SIZE="5"][CENTER] [COLOR="red"]Jeszcze raz jeszcze bardzo serdecznie i z całego serca wszystkim dziękuję za pomoc w finansowaniu i poszukiwaniu Tofiemu domu. Tylko dzięki Wam udało się![/COLOR][/CENTER][/SIZE]
 11. Cały czas czekam na zdjęcia od pani z hoteliku w którym znajdują się psiaki. W pierwszym poście zamieściłam dane do wpłat. Mam nadzieje, że jutro uda mi się chociaż dodzwonić do hotelu po garść nowych informacji o psiakach do stworzenia tekstu ogłoszeniowego.
 12. PACZEK - dziękuję bardzo za zjawienie si.e na wątku. Nie właścicielka nie weźmie psów z powrotem, ponieważ najprawdopodobniej nie wyjdzie już niestety ze szpitala, a jeśli wyjdzie nie jest się w stanie zając sama sobą, a tym bardziej psami. To choroba nieuleczalna niestety, poprawić można tylko jakoś życia... Z ostatniej chwili - psy zostały dziś przewiezione do nowego hotelu. Czekam na kontakt z hotelem i jak będę wiedziała więcej oczywiście dam znać. Dwoiedziałam się natomiast, z poprzedniego hotelu, że jest silne wskazanie na wyadoptowanie psów osobno. Mniejsza Kaśka, bardzo sterroryzowała większego samca Melchiora i pies się jej bardzo boi. To nie są psy, które mimo wielu lat spędzonych ze sobą czują się dobrze we własnym towarzystwie.
 13. Poprosiłabym o usunięcie NERA (post #29) z wątku - psiak wczoraj pojechał do nowego domu ! :D
 14. URIA

  Przyjaciele potrzebują pomocy... NERO

  Udało się :) ! Nero dziś pojechał do swojego nowego domu, mam nadzieje że już ostatniego. [CENTER][B][SIZE="5"][COLOR="darkred"] Chciałam serdecznie podziękować wszystkim za pomoc i wsparcie, bez was by się nie udało![/COLOR][/SIZE][/B] :laola:[/CENTER] Jak tylko będziemy mieli jak dojechać pod Kraków, pędzimy w odwiedziny do Nera, tak więc to jeszcze nie koniec wątku - obiecuję relację i zdjęcia :cool3:
×