Jump to content
Dogomania

Flaire

Members
 • Posts

  13134
 • Joined

 • Last visited

2 Followers

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Flaire's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

15

Reputation

 1. My już w domciu! Super udana wycieczka, dla nas pamiętna, bo Ptysia ślicznie się pokazała i zakończyła w Bułgarii Int. Ch.! :) Teraz robimy sobie przerwę w wystawach i skoncentrujemy się na agility, obedience i, mam nadzieję, macierzyństwie... :) Dzięki wielkie dla krzysia i Ani za organizację i przejazd, oraz dla reszty uczestników za przemiłe towarzystwo. No i dla Daniela ED za umożliwienie gotowania wody na gorące herbatki i zupki chińskie! :) Gratuluję niemałych sukcesów wszystkim uczestniczącym Polakom! :)
 2. Serdecznie zapraszam na wątek jamnikowatej Megi, która od ponad 2 lat czeka na wymarzony dom.

  http://www.dogomania.pl/forum/threads/235571-Megi-w-typie-jamnika-po-ponad-2-latach-w-schronisku-czeka-na-DS-w-DT-)

 3. Wyniki III grupy: pierwszy york, drugi szkot, trzeci Airedale (syn Alejandra, wnuk Guinnessa)!!!, czwarty amstaf. :)
 4. [quote name='Asiaczek'] [B]Flaire [/B]- ja należę do tych osób, które pamiętaja Guinessa i cieszę się razem z Toba, że jego geny nadal są widoczne i zauważalne:) Brawo!!![/QUOTE]Dzięki, Asiaczku! :) panienkabubu, dzięki za podanie zwycięzcy III grupy. :) A może resztę lokat też ktoś pamięta? :)
 5. [quote name='Monalisa4']:lol::lol: Było nam naprawdę wstyd :angryy: przed ludżmi którzy na nasze zaproszenie przyjechali z Moskwy. [/QUOTE]Hmmm... A na jakiej wystawie dają pucharki i za CACIBy, i za rasę? Bo ja się chyba z tym jeszcze nie spotkałam... A z innej beczki, czy zna ktoś może wyniki III grupy?
 6. To ja się pochwalę zwycięstwem psa, którego w życiu na oczy nie widziałam, a co ;). Rasę w AT, w silnej konkurencji z Polski, Czech i Estonii, wygrał pies z Rosji, SHARPSHOOTER iz Vorobinogo Gnezda. Jest to syn polskiego psa, Gingerdream ALL EYES ON ME Angeliki Żabickiej, który z kolei jest synem Guinnessa (Stirling TUNES OF GLORY), którego niektórzy może pamiętają, a który z kolei jest synem Frasera (Stirling SKEANDHU), którego też pewnie niektórzy pamięaja. :) Tak że linia się ciągnie, a mnie jest bardzo miło, że sprowadzone przeze mnie psy dały wartościowych potomków! :) Gratulacje dla hodowczyni i właścicielki! :)
 7. [quote name='krzysio']Czy ktoś znalazł info o sędziach na te wystawy?... Mamy jeszcze wolne miejsca w busie jakby ktoś potrzebował [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/QUOTE] krzysiu, cornadore zamieściła listy obsad: [URL="http://www.oekv.at/uploads/pics/Veranstaltungen/Wels_SAMSTAG_2012.pdf"]http://www.oekv.at/uploads/pics/Vera...MSTAG_2012.pdf[/URL] [URL="http://www.oekv.at/uploads/pics/Veranstaltungen/Wels_SONNTAG_2012.pdf"]http://www.oekv.at/uploads/pics/Vera...NNTAG_2012.pdf[/URL]
 8. Pamiętasz o nas, krzysiu? :)
 9. łoo, nikt się nie chwali, nikt nie wstawia zdjęć??? Mój wnusio Alejandro (Gingerdream ALL EYES ON ME, hod./wł. Angelika Żabicka), który wczoraj wygrał BISa, dzisiaj wygrał grupę drugi dzień pod rząd, ale tym razem zakończył na grupie - na BISie już nic nie ugrał. :) Jakby ktoś miał zdjątka, to byłabym bardzo wdzięczna... :)
 10. Co??? Nikt się nie chwali? :) No to ja zacznę: w sobotę, syn mojego Guinnessa, Gingerdream ALL EYES ON ME (hod. i wł. Angelika Żabicka), Dosk., I lokata, CAC, CACIB, BOB, BOG i BIS!!!!!!! Ogromne gratulacje dla "wnusia" i Angeliki! No i jeśli ktoś ma zdjęcia z BISa, to będę wdzięczna, bom daleko i na własne oczy tego pięknego zwycięśtwa nie widziałam. :(
 11. [quote name='krzysio']Tak wiele sukcesów a tam mało osób się chwali...;)[/QUOTE]Skromni ;). Tylko Ty, krzysiu, i ja takie chwalipięty! ;)
 12. [quote name='ENDRIUTRACKER']na serbskich wystawach tak samo staweczki powalające ...?[/QUOTE]To nie była duża wystawa, ale Airedale były 4. :) W zeszłym roku na tej wystawie też miałam konkurencję w rasie. Z terierów najwięcej było Amstafów: 23.
 13. No to jeszcze mi się pozostało pochwalić. :) Ptysia przyjechała po dorosły championat Serbii, więc była wystawiana przez dwa dni, zdobyła dwa CACe i tym samym ten championat. :) Pierwszego dnia na CACówce było ciekawie, bo Airedale miały być pod koniec sędziowania, zaraz po 23 Amstafach. Więc ja sobie grzecznie siedziałam w namiocie, w szortach i t-shircie, bo było gorąco, i czekałam na te Amstafy. A tu nagle przybiega do namiotu Agnieszka i woła, że Airedale już mają wchodzić na ring, że na mnie sędzia czeka, żeby się spieszyć... No więc pobiegłam jak byłam, ale bardzo się z tym źle czułam... :( Następnego dnia na CACIBówce było już normalnie (na naszym ringu -- bo na ringu ozdóbek działy się rzeczy niezrozumiałe dla nikogo...) Fraser wygrał CACIB i BOB, a potem zaszalał na grupie i wygrał również grupę. To była jego ostatnia wystawa w Europie, więc tym bardziej się cieszę. :) Następna wystawa za dwa tygodnie w USA, już w Weteranach. :) Kilka zdjęć Frejzusia (Ptychy nie pokażę przez te szorty...): Zwycięzca grupy: [IMG]http://i184.photobucket.com/albums/x175/Flaire_album/serbia2012/wholepodium1.jpg[/IMG] [IMG]http://i184.photobucket.com/albums/x175/Flaire_album/serbia2012/wholepodium2.jpg[/IMG] Z sędzią - musiał przestawić łapę, dziadyga jeden ;): [IMG]http://i184.photobucket.com/albums/x175/Flaire_album/serbia2012/onpodiumwithjudge.jpg[/IMG] I po sędziowaniu, z pucharami: [IMG]http://i184.photobucket.com/albums/x175/Flaire_album/serbia2012/withtrophies.jpg[/IMG] Dzięki wielkie dla Małgosi za zdjęcia z grupy, a dla Ani za zdjęcia po sędziowaniu! :)
 14. Dzięki! AT cała jedna sztuka i to sędziowana przez mojego starego znajomego. :)
 15. [IMG]http://i184.photobucket.com/albums/x175/Flaire_album/serbia2012/DSC_1013.jpg[/IMG] [IMG]http://i184.photobucket.com/albums/x175/Flaire_album/serbia2012/DSC_1039.jpg[/IMG] [IMG]http://i184.photobucket.com/albums/x175/Flaire_album/serbia2012/DSC_1056.jpg[/IMG]
×
×
 • Create New...