Jump to content
Dogomania

Flaire

Members
 • Content Count

  13,134
 • Joined

 • Last visited

About Flaire

 • Rank
  Advanced Member

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Flaire

  CACIB Kielce 10-11.11

  Wyniki III grupy: pierwszy york, drugi szkot, trzeci Airedale (syn Alejandra, wnuk Guinnessa)!!!, czwarty amstaf. :)
 2. Flaire

  CACIB Kielce 10-11.11

  To ja się pochwalę zwycięstwem psa, którego w życiu na oczy nie widziałam, a co ;). Rasę w AT, w silnej konkurencji z Polski, Czech i Estonii, wygrał pies z Rosji, SHARPSHOOTER iz Vorobinogo Gnezda. Jest to syn polskiego psa, Gingerdream ALL EYES ON ME Angeliki Żabickiej, który z kolei jest synem Guinnessa (Stirling TUNES OF GLORY), którego niektórzy może pamiętają, a który z kolei jest synem Frasera (Stirling SKEANDHU), którego też pewnie niektórzy pamięaja. :) Tak że linia się ciągnie, a mnie jest bardzo miło, że sprowadzone przeze mnie psy dały wartościowych potomków! :) Gratulacje dla hodowczyni i właścicielki! :)
 3. Flaire

  Poznań 20.x international dog show ( cacib )

  łoo, nikt się nie chwali, nikt nie wstawia zdjęć??? Mój wnusio Alejandro (Gingerdream ALL EYES ON ME, hod./wł. Angelika Żabicka), który wczoraj wygrał BISa, dzisiaj wygrał grupę drugi dzień pod rząd, ale tym razem zakończył na grupie - na BISie już nic nie ugrał. :) Jakby ktoś miał zdjątka, to byłabym bardzo wdzięczna... :)
 4. Flaire

  Poznań 20.x international dog show ( cacib )

  Co??? Nikt się nie chwali? :) No to ja zacznę: w sobotę, syn mojego Guinnessa, Gingerdream ALL EYES ON ME (hod. i wł. Angelika Żabicka), Dosk., I lokata, CAC, CACIB, BOB, BOG i BIS!!!!!!! Ogromne gratulacje dla "wnusia" i Angeliki! No i jeśli ktoś ma zdjęcia z BISa, to będę wdzięczna, bom daleko i na własne oczy tego pięknego zwycięśtwa nie widziałam. :(
 5. [quote name='krzysio']Tak wiele sukcesów a tam mało osób się chwali...;)[/QUOTE]Skromni ;). Tylko Ty, krzysiu, i ja takie chwalipięty! ;)
 6. Flaire

  2x CACIB OSIJEK 15-16.IX ...bliska Chorwacja

  Dzięki! AT cała jedna sztuka i to sędziowana przez mojego starego znajomego. :)
 7. [IMG]http://i184.photobucket.com/albums/x175/Flaire_album/serbia2012/DSC_0939.jpg[/IMG] [IMG]http://i184.photobucket.com/albums/x175/Flaire_album/serbia2012/DSC_0952.jpg[/IMG] [IMG]http://i184.photobucket.com/albums/x175/Flaire_album/serbia2012/DSC_0976.jpg[/IMG] [IMG]http://i184.photobucket.com/albums/x175/Flaire_album/serbia2012/DSC_0981.jpg[/IMG] [IMG]http://i184.photobucket.com/albums/x175/Flaire_album/serbia2012/DSC_0987.jpg[/IMG] :)
 8. Flaire

  Euro dog show 2012

  [quote name='krzysio']Nie wiem jak u Was Asiaczku ale u nas sędzia inny...nie wiem czy dobrze czy żle ale mam podobne zdanie jak Agasia-nie na wystawie tej rangi...[/QUOTE]Oni nie mieli wyboru - zgłosiło im się O POŁOWĘ mniej psów niż się spodziewali!!! Jednakże w takiej sytuacji, moim zdaniem, powinni dać ludziom możliwość wycofania zgłoszenia - powiedzmy tydzień po ogłoszeniu zmiany. Wiadamo, że organizator zawsze ma prawo, itp., wiadomo, że wypadki się zdarzają i sędzia może w ostatniej chwili zachorować, ale tutaj jest inna sytuacja, zmiana sędziów jest spowodowana kiepskim planowaniem, czyli jest winą organizatora... U nas akurat sędzia na Euro się nie zmianił, chociaż in Interze - tak.
 9. Flaire

  AUSTRIA/Wels/8-9.12.2012 /2x cacib/

  [quote name='cornadore']No ja widzę spisy [URL]http://www.oekv.at/uploads/pics/Veranstaltungen/Wels_SAMSTAG_2012.pdf[/URL] [URL]http://www.oekv.at/uploads/pics/Veranstaltungen/Wels_SONNTAG_2012.pdf[/URL] Wprawdzie w Wels nigdy nie byłam, więc nie kojarzę, jak bywało, ale na innych wystawach austriackich owszem i zawsze spis sędziów wygląda tak samo.[/QUOTE]Dzięki wielkie! Gdzieś Ty to znalazła????
 10. Flaire

  AUSTRIA/Wels/8-9.12.2012 /2x cacib/

  [quote name='cornadore']Już jest: [URL]http://www.oekv.at/ausstellungen/informationen-zu-den-einzelnen-ausstellungen/wels.html[/URL][/QUOTE] Ale co już jest? Bo to widziałam, ale obsady sędziowskiej tam nie mogę znaleźć...
 11. Flaire

  8.09.2012 Warszawa-krajowa

  ewelina7797, ucieszyłaś, i to jak!!! Ostatnie dwa zdjęcia mojej pary porywam na fb, wysyłam do USA i w końcu na moją stronkę też będę chciała wstawić, jeśli ją kiedyś zaktualizuję.... Jak mam je podpisać? I dzięki wielkie za komplement! Miód na moje serce, bo kocham je nad życie i naprawdę byłam z nich zadowolona tego dnia. :)
 12. Ja mogę zabrać kogoś z Warszawy. Wyjazd wcześnie rano... A poza tym, jako że AT zgłoszone są tylko moje dwa, to jest wielce prawdopodobne, że będę potrzebowała pomocy - tj. kogoś, kto mógłby wziąć Ptyśkę do porównania. Znajdzie się ktoś chętny do pomocy? :)
 13. Zapraszam na bazarek na którym znajdziesz m.in.:

  artykuły szkolne

  kilka książek i zakładki, filmy

  płyty winylowe

  mapy i przewodniki

  i dużo innych :smile:

  Zajrzyj i znajdź coś dla siebie: http://www.dogomania.pl/forum/threads/230402-Coś-do-szkoły-książki-mapy-i-wiele-innych-na-krakowskie-psiny-do-20-08-do-20-00

  Podrzucanie mile widziane :smile:

 14. Witaj,

  prosimy odwiedź i chociaż podrzuć. http://www.dogomania.pl/forum/threads/230178

  szukamy DT lub deklaracji na hotelik dla Gabrysia z padaczką, któremu grozi śmierć w schronisku

 15. Dziękuję bardzo za zdjęcia moich psów! Dla nas udana wyprawa, bo choć nie było łatwo (silna konkurencja z Rosji - w sumie było tam 7 rosyjskich autokarów), to cel osiągnęliśmy, czyli wróciliśmy z trzema nowymi championatami dla obu psów - Frasera i Ptysi (wystawialiśmy się tylko trzy dni). Potem spędziliśmy jeszcze kilka dni nad Morzem Czarnym w Bułgarii i Rumunii. Były akurat silne wiatry i duże fale, co moim psom, a szczególnie Ptysi, bardzo się podobało. :) Drobną komplikacją był fakt, że Ptysia w dzień naszego wysjazdu z Polski dostała cieczki... Tak że wyjazd mieliśmy urozmaicony. Na szczęście podróżowaliśmy camperem wystarczająco dużym, że dało sie wystarczająco oddzielić Frasera od pięknie (dla niego) pachnącej Ptysi. Ale ogólnie nie polecam wyjazdów z psem i suką w cieczce podróżujących razem. ;)
×