Jump to content
Dogomania

ewelinka_m

Members
 • Content Count

  11,773
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by ewelinka_m

 1. Zapraszamy na mega bazarek sterylizacyjny :) Całkowity dochód przeznaczamy na zabiegi sterylizacji potrzebujących zwierząt z całej Polski. A na bazarku ŚWIATOWO, mamy fanty z różnych części świata: USA, Irlandia, Holandia, Austria..no i Polska :) Większość fantów jest nowiutka z metkami :) - rajtopy, pończochy, biustonosze, -zabawki i akcesoria dla psów oraz kotów, - posłanka dla małych zwierząt, - żele pod prysznic, -torebki, -kosmetyki, i wieeele, wiele innych! codziennie nowe fanty :)   https://www.facebook.com/events/633034346766739/ Jeśli ktoś nie ma konta na fb- chetnie możemy pośredniczyć :)  
 2.               Karteczki ręcznie robione na różne uroczystości : narodziny, chrzciny, komunia, ślub, imieniny czy urodziny...a całkowity dochód przeznaczamy na sterylizację najbardziej potrzebujących zwierząt w całej Polsce!   Takie cudowności i o wiele więcej znajdziecie na bazarku artystycznym : https://www.facebook.com/events/155739548096614/   (jeśli ktoś z Was nie ma konta na fb, chętnie możemy pośredniczyć w zakupach :) )
 3. Ewu logo Fundacji Kastor jakie należy zamieścić przy korzystaniu z naszej pomocy jest nieco inne , takie jak przesyłałam na Twojego maila :)  
 4. Ewu, Twój mail został przysłany do mnie dziś o godz 12. Wybacz,że nie odpisałam w tej samej sekundzie, kiedy go otrzymałam, ale niestety właściwie dopiero co przyjechałam do domu. Nie mam możliwości siedzieć cały dzień przy komputerze,jest to fizycznie niemożliwe. W Fundacji Kastor jest nas zaledwie trzy osoby, Emilia ( która na stałe mieszka w Irlandii, zatem mimo najszczerszych chęci nie jest w stanie pomóc tu na miejscu), a ja jestem sama- prowadzę akcję sterylizacji zwierząt, gdzie zbieram zgłoszenia z całej Polski na facebooku oraz poprzez maila Fundacyjnego, prowadzę bazarki (w 99% jest to źródło z którego finansujemy zabiegi, bo niestety darczyńców wspierających ten cel jest niewielu), robię zdjęcia fantów, pilnuje prawidłowego przebiegu, rozliczam, rozsyłam wiadomości, pakuję, wysyłam na poczcie, ponadto prowadzę pełną księgowość Fundacji, fotografuje i ogłaszam nasze zwierzęta, jeżdżę z nimi do weterynarzy, czy na akcję łapania bezdomnych zwierząt, prowadzę stronę Fundacji Kastor, odbieram kilkadziesiąt maili i telefonów dziennie, a w tym czasie jeszcze muszę znaleźć też chwile na prace, obowiązki domowe i uczelnię, którą kończę oraz mojego chorego psa. Jeśli sprawa jest pilna wystarczyło napisać maila kilka dni wcześniej, nie zawsze jestem w stanie przejrzeć wszystkie wiadomości w ciągu jednego dnia i zapoznać się z historią zwierząt, obszernymi wątkami/wydarzeniami od razu.   Wątek Selmy oczywiście przejrzę, lecz proszę o chwilę cierpliwości, ma on już nieco stron.    pozdrawiam , Ewelina Fundacja Kastor
 5.     UWAGA, UWAGA!! Zapraszamy na bazarek z którego całkowity dochód przeznaczany jest na obecnie działającą w całej Polsce akcję sterylizacji -Fundacji Kastor! 100 % dochodu z bazarku przeznaczamy na sterylizacje i kastracje potrzebujących zwierząt.   a na bazarku znajdziecie m.in Letnie akcesoria: -nowe torebki i portfele, -rewelacyjna PODUSZKA z kotkiem, -zestaw ręczników kuchennych,  -ubrania-spódnice, koszulki, jeansy, -kapelusz, -holenderskie slodycze! -nowe kosmetyki firmy Yves Rocher, -zabawki dla psów i kotów, -aparat fotograficzny!! -etui na ipada, i wieeele,wiele innych :)   ZAPRASZAMYY!!   pomóżcie nam pomagać! udostępniajcie, zapraszajcie znajomych i...kupujcie :) https://www.facebook.com/events/633034346766739/   Jeśli ktoś nie ma konta na fb- możemy pośredniczyć w zakupach ;)
 6. Zapraszamy na bazarek z którego całkowity dochód przeznaczany jest na obecnie działającą w całej Polsce akcję sterylizacji -Fundacji Kastor! 100 % dochodu z bazarku przeznaczamy na sterylizacje :)   Na bazarku można znaleźć m.in: -majteczki, koszulki, nowe z metkami w różnych rozmiarach z Atmosphere -kartki hand made na różne okazje -torebke, plecak -kosmetyki -słynne szale :) -książki - Pascal-Okrasa, encyklopedia Ptaków -psie zabawki i wieeele, wiele innych! pomóżcie nam pomagać! udostępniajcie, zapraszajcie znajomych i...kupujcie :) https://www.facebook.com/events/633034346766739 Jeśli ktoś nie ma konta na Facebooku chetnie możemy pomóc i pośredniczyć w zakupach!   ZAPRASZAMY!
 7. Czy ktoś jeszcze zagląda do Balbisi? Balbisia w lato czuła się bardzo dobrze, niestety wraz z nadejściem zimy jej samopoczucie również uległo pogorszeniu. Obecnie sunia jest w trakcie leczenia. Maleńka brodawka na uchu rozrosła się do sporych rozmiarów guza, który pęka i stale sączy się z niego ropa. Teraz udało nam się zaleczyć ucho na tyle, żeby móc przeprowadzić zabieg usunięcia guza. Badania przeprowadzone przed zabiegiem są dobre, suni nic nie zagraża, jest pod opieką świetnych lekarzy. W poniedziałek czeka ją zabieg usunięcia narośli, po wykonaniu badania histopatologicznego dowiemy się co to za zmiana.. prosimy trzymajcie kciuki za zdrowie Balbinki! Jeszcze trochę cudownego życia przed nią!          
 8. Zapraszamy na bazarek z którego całkowity dochód przeznaczany jest na obecnie działającą akcję sterylizacji -Fundacji Kastor!  Na bazarku można znaleźć m.in: - ręczniki kuchenne wegetariańskie: z cebulą, marchewką, czosnkiem, -kartki hand made na różne okazje -książki -poduszkę z buldogiem -portfel -psie zabawki i wieeele, wiele innych!   pomóżcie nam pomagać! udostępniajcie, zapraszajcie znajomych i...kupujcie ;) https://www.facebook.com/events/633034346766739   Jeśli ktoś nie ma konta na Facebooku, prosimy o pw- pomogę :)
 9. myślę, że rozsądniej jednak zrobić sterylizacje. Nie ma sensu obciążać suki trudami porodu.. na zatrzymanie laktacji w obu przypadkach będzie należało podać odpowiednie leki.   Fundacja Kastor pokryje koszt sterylizacji aborcyjnej..znajdę weta, który wykona zabieg..tylko proszę o więcej info..o jaką dokładnie miejscowość chodzi. Nawet jeśli znajdzie się ktoś chetny..to przecież szczenieta i tak trzeba odchować, przy matce muszą być ok 8 tygodni minimum..co sama jak piszesz nie jest możliwe.
 10. Albire- na sterylizację nigdy nie jest za późno. Sterylizujemy suczki również w bardzo wysokiej ciąży..dobry weterynarz jest w stanie sobie poradzić  z przeprowadzeniem zabiegu. Jaka to miejscowość?
 11. Andzia, Karo mieszka w Rybniku  ? Znam dziewczyny z tego rejonu ;) Tylko poproszę na priv więcej szczegółów..poproszę o poadopcyjną :)
 12. Jaki jest koszt sterylizacji ? Aktualnie prowadzimy akcje refundacji zabiegów sterylizacji na facebooku (https://www.facebook.com/events/751136491631796/?source=1) Po preferencyjnej cenie możemy pomóc sfinansować zabiegi.
 13. mari23, a co ze sterylkami tych 2 ciężarnych suniek?
 14. Brakuje mi nieco czasu dziś chciałam wejść na Nockowy wątek ogłoszenia zaproponować...a tu taka niespodzianka!! Trzymam mocno kciuki za Nockę! :) 
 15. Gosiu mam nadzieję,że wybaczysz   Fundacja Kastor ,PREZENTUJE: KALENDARZOWY ZAWRÓT GŁOWY! Na naszym bazarku znajdziecie mnóstwo pięknych, nowych kalendarzy na rok 2015 :) Są kalendarze: książkowe, wieloplanszowe, jednodzielne, trójdzielne, dwu funkcyjne ;) z zegarem..z funkcją a'la piórnik! Mamy też książki: Cień wiatru, Sztuka kochania 20 lat później,  Uchwycone obiektywem. Lekcje legendarnego fotografa dzikich zwierząt.... i wiele,wiele innych :) prawie codziennie nowe fanty! Zapraszamy na nasz bazarek: Fb: https://www.facebook.com/events/633034346766739 Dogomania: http://www.dogomania.com/forum/topic/145146-kalendarzowy-zawr%C3%B3t-g%C5%82owyakcja-sterylizacja-do-2801-godz-21/?p=16028307 Z którego dochód w 100%  przeznaczony jest na naszą akcję sterylizację: https://www.facebook.com/events/751136491631796/?fref=ts  
 16. Fundacja Kastor ,PREZENTUJE: KALENDARZOWY ZAWRÓT GŁOWY! Na naszym bazarku znajdziecie mnóstwo pięknych, nowych kalendarzy na rok 2015 :) Są kalendarze: książkowe, wieloplanszowe, jednodzielne, trójdzielne, dwu funkcyjne ;) z zegarem..z funkcją a'la piórnik! Mamy też książki: Cień wiatru, Sztuka kochania 20 lat później,  Uchwycone obiektywem. Lekcje legendarnego fotografa dzikich zwierząt.... i wiele,wiele innych :) prawie codziennie nowe fanty! Zapraszamy na nasz bazarek: Fb: https://www.facebook.com/events/633034346766739 Dogomania: http://www.dogomania.com/forum/topic/145146-kalendarzowy-zawr%C3%B3t-g%C5%82owyakcja-sterylizacja-do-2801-godz-21/?p=16028307 Z którego dochód w 100%  przeznaczony jest na naszą akcję sterylizację: https://www.facebook.com/events/751136491631796/?fref=ts  
 17. Fundacja Kastor ,PREZENTUJE: KALENDARZOWY ZAWRÓT GŁOWY! Na naszym bazarku znajdziecie mnóstwo pięknych, nowych kalendarzy na rok 2015 :) Są kalendarze: książkowe, wieloplanszowe, jednodzielne, trójdzielne, dwu funkcyjne ;) z zegarem..z funkcją a'la piórnik! Mamy też książki: Cień wiatru, Sztuka kochania 20 lat później,  Uchwycone obiektywem. Lekcje legendarnego fotografa dzikich zwierząt.... i wiele,wiele innych :) prawie codziennie nowe fanty! Zapraszamy na nasz bazarek: https://www.facebook.com/events/633034346766739 Z którego dochód w 100%  przeznaczony jest na naszą akcję sterylizację: https://www.facebook.com/events/751136491631796     jeśli ktoś nie ma konta na fb możliwa licytacja poprzez kontakt na pw :)
 18. Zapraszamy całkowity dochód przeznaczamy na sterylizację i kastrację najbardziej potrzebujących zwierzaków :)   UWAGA, UWAGA!! Wszystko mający bazarek z szybką świąteczną edycją trwa !!Całkowity dochód z bazarku przeznaczony jest na cele statutowe Fundacji KASTOR, tzn. na sterylizacje i kastracje bezdomnych i najbardziej potrzebujących zwierząt. : https://www.facebook.com/events/751136491631796 a na bazarku znajdziecie m.in : -kultowe, nowiutkie, rewelacyjne piżamki: polarowe z długim rękawem na zimowe wieczory, bawełniane -cieplutkie skarpety -sylwestrowe buciki - ochraniacze dla piłkarz -TABLET  lark freeme x2 7.0 -nowiutkie koszulki -cieplutkie kapcie/balerinki w różnych kolorach -portfel i wieeele,wiele innych ZAPRASZAMYY!! pomóżcie nam pomagać https://www.facebook.com/events/633034346766739/  
 19.   Na wątku akcji sterylizacji mignęło mi, że ostataniaszansa ma sfinansować 50% za sterylkę Bezy. Możemy zrefundować pozostałą część , jak i również 150 zł dołożyć do sterylizacji starszej suni .   Proszę o kontakt poprzez pw lub [email protected]
 20. Trafiłam przez zupełny przypadek ;) Póki co zapiszę i później zapoznam się z wątkiem. Jak wygląda sytuacja z finansami na sterylizację?
 21. okropne to nowe dogo.. Edi chciałam Ci wysłac pw, jedziemy jutro do katowic jak coś masz to możemy zabrac ;)
 22.   UWAGA, UWAGA!! Wszystko mający bazarek vol 5 już ruszył !!Całkowity dochód z bazarku przeznaczony jest na cele statutowe Fundacji KASTOR, tzn. na sterylizacje i kastracje bezdomnych i najbardziej potrzebujących zwierząt. Tylko w tym roku udało nam się zrefundować ponad 100 zabiegów, kolejne już są umówione..razem mozemy więcej a na bazarku znajdziecie m.in : -kultowe, nowiutkie, rewelacyjne piżamki z krótkim rękawem (kubuś puchatek, hello kitty) polarowe z długim na zimowe wieczory (owieczki, jamniki) -książki, -majteczki w psie łapeczki, psy, żyrafy -książkę o psach, -kubek z mopsem, -rewelacyjna PODUSZKA Z BULDOŻKIEM, -zestaw ręczników kuchennych, rękawica z nadrukiem w koty -ubrania-spódnice, koszulki, jeansy firmy LEE -mini torebeczkę czarną i wieeele,wiele innych ZAPRASZAMYY!! pomóżcie nam pomagać https://www.facebook.com/events/633034346766739/   (jeśli ktoś nie ma konta na fb proszę o pw :)
×
×
 • Create New...