Jump to content
Dogomania

mari23

Members
  • Posts

    20356
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    59

Everything posted by mari23

  1. "rządził" bo był pierwszy przy siatce, bardzo chciał do człowieka. Nie ma śladów pogryzień, więc raczej nie wszczynał przy tym bójek, jego "agresja" to było raczej odpędzanie konkurencji. Jednak to spory pies i nie można zagwarantować, że nie będzie sprawiał problemów, być może znów domagając się uwagi człowieka będzie chciał być pierwszy... chyba nie można ryzykować, ale może "wykorzystać" DT dla innego biedaka?
  2. to ja goopi gupek trzymam kciuki mocno!!!!!
  3. I postanowił zmienić ubranko z letniego na zimowe....ileż on tego ma czesanko oczywiście pod nadzorem pielęgniarki i w pozycji leżącej Bylismy dzisiaj na kroplówce, jutro zastrzyk, więc znów idziemy, znaczy ja idę, a Kubuś na rękach
  4. Jeśli to ja sprawiłam komuś przykrość - przepraszam bardzo czuję się winna, że nie mogę pomóc Misiowi biorąc go do siebie - taki miałam "plan" żeby wziąć jego i pregusa lub innego najbardziej potrzebującego pomocy, niestety życie mnie zweryfikowało i "posadziło" ostro Zdjęcia i prośby rozsyłam znajomym w nadziei na DT, moja koleżanka Asia też rozsyła po znajomych psiarzach licząc na cud.
  5. Nagle z ciepłego domu i towarzystwa dwójki psiaków trafił za schroniskowe kraty.... tak dużo ich przybyło teraz, u progu zimy właśnie wróciłam z gabinetu, byłam na kroplówce z Kubusiem, to trochę trwa i wywiązała się rozmowa o przygotowaniach przedświątecznych.... coraz więcej telefonów i przyjazdów w celu eutanazji starych psów, bo święta i wyjazd albo goście... mam nadzieję, że wszystkich tych ludzi na starość spotka taki sam los i tego im życzę !!! Wbrew sobie, ale życzę im tyle cierpienia, ile zgotowali bezbronnym staruszkom
  6. serce się rozrywa... trudno znaleźć słowa... tyle nowych, w tym starych psów tuż przed zimą trafiło do schroniska
  7. Chyba Czetusi za gorąco było przy kominku :) cudownie trafiła sunia....ech, żeby więcej takich domków.....
  8. Oby domek jak najszybciej się znalazł, odetchną i koty, i malagos
  9. tak, ogłoszenie jest promowane, na Fb niewiele potrafię. Tak myślę, że może na OLX zmienić miasto...tylko na jakie?
  10. https://www.facebook.com/psiestaruszki https://www.olx.pl/d/oferta/uratuj-psie-zycie-misiek-blaga-o-dom-CID103-IDJS0jz.html nie jestem zbyt biegła na Fb, tyle tylko potrafię
  11. To tak, jak z moim Milusiem.... trzeci miesiąc głodzę go prawie, wydzielam jedzonko, żeby schudł staruszek....i nic z tego
  12. On jest na Fb od dawna, ogłaszam go też na wyróżnionym OLX i ogłasza go moja koleżanka, która ma szkołę językową i mnóstwo znajomych, oprócz "wyrazów współczucia" efekt zerowy... z Fb nie mam dobrych doświadczeń, prośba o pomoc wywołuje pytania: dlaczego jeszcze nie zabrano psa? albo coś w tym stylu pytam, szukam, także po fundacjach, nie tylko jemu próbuję pomóc, jest tam pręgus, jest "sfilcowany" rudy i wiele innych... tam jest tragedia, znów dużo nowych psów... nie damy rady pomóc wszystkim, ale może choć jednemu....
  13. Asiu, nie przepraszaj za prawdę :( ryczę z bezsilności... tyle tam "Feniksów"
  14. Koty przecudne, jednak zdecydowanie do odchudzenia :) Bajutkowi życzę, żeby kręgosłup mu troszkę odmłodniał i nie bolał
  15. Mam pod swoja opieką 12 psów, w tym 11 chorych staruszków, staram się pomagać nie tylko "moim", ale i innym, tu na dogo. Gdyby nie moja choroba ten pies byłby u mnie jak Kubuś z Milusiem, niepotrzebny byłby wątek i deklaracje. Niestety nie zawsze chcieć to móc, nawet diagnozy konkretnej nie mam, nie wiem, co mnie czeka... Dlatego nie zdecydowałam się na założenie wątku i wzięcie odpowiedzialności za Miśka, bo wydawało mi się, że osoba prowadząca wątek jest jednocześnie tą "decyzyjną", a mój stan zdrowia nie gwarantuje, że za np.pół roku będę w stanie nadal pomagać nie jestem do końca zorientowana w "zawiłościach" dogo, dlatego jestem wdzięczna za założenie wątku mdk8, dzięki temu jest jakaś szansa na pomoc... Dzisiejsze zdjęcia Miśka ze schroniska łamią serce, Tola na pewno napisze więcej.
  16. Ja patrzę na te niedołężne starowinki to tak sobie myślę, że to ja raczej miałam szczęście mogąc je kochać i tulić... one są takie ufne i bezbronne Kubusiek coraz lepiej, apetyt prawie wilczy po sterydach a jak czasem kaszle, to z drugiej strony wydobywa się głośne: prrr! pocieszny jest Kobieto, jeść daj !!!
  17. Znów cicho tu się zrobiło.... dzisiaj Tola była w schronisku - Misiek nawet nie wyszedł, stał smutny w wejściu do hangaru Myślę, że Tola napisze więcej i wrzuci fotki jak ochłonie po tej dramatycznej wizycie
  18. Lemonkowe fotki piękne, jak świąteczne pocztówki Dobrze, że niedługo na podobnym "obrazku" zobaczymy Rewę <)
  19. ja również jestem za
×
×
  • Create New...