Jump to content
Dogomania

mari23

Members
  • Posts

    20355
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    59

Everything posted by mari23

  1. Własnie przesłałam skarbnikowi Skarpety nr konta hoteliku, bo najlepiej, jak pomoc od razu tam trafi.
  2. Tak bardzo, bardzo Wam dziekuję !!! Myślę, że najlepiej pomoc przesłać od razu do hoteliku u Murki, bo to ona kupuje leki dla Argusia. Zaraz podam nr konta. Bardzo dziękuję !!!
  3. Basi - szybkiego powrotu do zdrowia, a Agusi - żeby stareńkie serduszko z całą resztą jamnisiowego ciała jak najdłużej nie przysparzały bólu i problemów
  4. Zdjęcia artystyczne wspaniałe, myślę, że w ogłoszeniach zrobią furorę :) są niezwykłe i może wśród wielu podobnych "zwykłych" zdjęć może zwrócą czyjąś uwagę...
  5. Mam nadzieję, że Dexterka znajdzie miejsce dla tego biedaka. Ależ temu psiakowi "wiatr w oczy" tutaj albo nie ma miejsca, albo ceny zaporowe
  6. Bo pościel to najwłaściwsze miejsce dla takiego pięknego psa dla każdego psa! P.s. Może być także kolorowa, nie tylko biała
  7. Agusia ze swoim rześkim spojrzeniem wygląda, jakby czuwała przy Saruni, jakby chciała powiedzieć: "ciiiii, bo Sarunia śpi". Wzruszające, rozczulające zdjęcie...jak wszystkie u kikou
  8. też tak myślę, ale jeszcze nie zapeszam i nie cieszę się wcale tylko kciuki trzymam !!!
  9. Napatrzeć się nie mogę na zdjęcia i filmik, a oczy jakieś mokre się robią... i za każdym razem, kiedy sprzątam ( duużo tego ;)) po moich psiakach....myślę o "czystym" kojcu Maksa....
  10. powtórzę za Livką... Ibisku (*) biegaj szczęśliwy, bez bólu i cierpienia razem z wszystkimi naszymi kochanymi za Tęczowym Mostem. Aniu - DZIĘKUJEMY !!!
  11. podrasowałam https://www.olx.pl/d/oferta/sliczna-sunia-szorstkowlosa-w-typie-podengo-czetka-prosi-o-dom-CID103-IDJS0jz.html https://pl.wikipedia.org/wiki/Podengo_portugalski Czy przedobrzyłam ? W każdej chwili mogę cofnąć...
  12. Arguś dostał trzysta złotych od mojej przyjaciółki, której opowiedziałam o jego sytuacji :) 25,- mtf zalesie (16.11.) 300,- Anita G. (25.11.) minus - 444,19 zł stan konta Argo dn. 26.11.2021r. Ja też zupełnie nie orientuję się w robieniu bazarków i Fb, czasu brak na naukę tych nowości, gromadka staruszków pochłania mi każdą wolną chwilę...słowo "wolną" chyba jest tu niewłaściwe
  13. Żal, że płacze, ale to dla jej dobra. Trzymam mocno kciuki za wszystkie Wasze zwierzaki
  14. U mnie Czetka od dzisiaj w MAXI promocji na Grodzisk Mazowiecki https://www.olx.pl/d/oferta/sliczna-sunia-szorstkowlosa-do-adopcji-czetka-prosi-o-dom-CID103-IDJS0jz.html
  15. Borys w promocji https://www.olx.pl/d/oferta/duzy-piekny-madry-pies-ideal-czy-ktos-go-doceni-CID103-IDJm98s.html
  16. Lumi wypromowana MAXI :) oby TEN domek odnalazł wreszcie cudną naszą księżniczkę https://www.olx.pl/d/oferta/piekna-lagodna-lumi-w-typie-owczarka-szwajcarskiego-CID103-IDJVALA.html
  17. Właśnie dostałam promocję i wypromowałam ogłoszenie Andzi w opcji MAXI - niech jej przyniesie TEN domek, na który tak długo czeka https://www.olx.pl/d/oferta/andzia-madra-i-piekna-w-typie-owczarka-niemieckiego-do-adopcji-CID103-IDIL7kG.html
  18. Runo MAXI wypromowany! :) https://www.olx.pl/d/oferta/wspanialy-pies-sliczny-runo-wyjatkowa-okazja-CID103-IDJBWsP.html
  19. Przed chwilą przelałam 50 zł na konto gabinetu weterynaryjnego w Izbicy, "dla kotów ze Szczebrzeszyna"
  20. na bazarku byłam i zapraszam do zakupów :) Poprosiłam o pomoc Skarpetę im. Talcott, wprawdzie Arguś już kiedyś otrzymał 200 złotych od Skarpety, ale w wyjątkowych sytuacjach ( a taką tu mamy przecież) możliwa jest ponowna pomoc.
  21. Argo już kiedyś otrzymał pomoc ze Skarpety im. Talcott, ale sytuacja jest wyjątkowo trudna To dogo-weteran, najdłużej, bo ponad 12 lat przebywający w hotelu pies na dogo, teraz dodatkowo choruje, deklaracje dawno się "wykruszyły" i garstka wiernych przyjaciół Argusia ledwie sobie radzi z pokrywaniem kosztów hotelowania i leczenia. Znów powstał duzy dług, a do końca roku będzie jeszcze większy.... Bardzo proszę o pomoc dla Argusia.
×
×
  • Create New...