Jump to content
Dogomania

mari23

Members
  • Posts

    20350
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    59

Everything posted by mari23

  1. dokładnie tak samo zareagowałam na to zdjęcie :) :) :)
  2. Obie jesteście WSPANIAŁE OSOBY !!!! Na bajkowym kapuśniak się właśnie gotuje, tylko nie wiadomo jeszcze czy z cebulka, czy z koprem....
  3. dotarła w poniedziałek :) dziękuje wpłaty: 20,- GatoNegro22 (20.12.) 50,- mari23 (21.12.) minus - 239,19 zł stan konta Argo dn. 21.12.2021r
  4. Kajtuś już po badaniach, był dzielny i grzeczny, choć 3 razy ukłuty do pobrania krwi, chyba przez te krzywe łapki ciężko było doktorowi żyłę znaleźć... z wielką ulgą wracaliśmy do domu. Morfologia ok, w biochemii jeden enzym wątrobowy wysoki, ale to nie musi być koniecznie wątroba, może to być też efekt przewlekłego bólu, wieku oczywiście, procesu nowotworowego.... będą zrobione dodatkowe badania pod kątem tego enzymu. W usg - wątroba, pęcherzyk żółciowy, jelita- wszystko w normie, niestety w pęcherzu moczowym 4 spore kamyczki dość blisko ujścia, trzeba zdiagnozować jakie to kamyki i próbować rozpuszczać zanim dostaną się do cewki moczowej, bo będzie źle... Kajtusiowe chudnięcie to prawdopodobnie nie tyle utrata wagi, co spowodowany małą ilością ruchu i wiekiem powolny zanik mięśni...bolą go łapinki, mało chodzi dziadunio...(waży 11,5 kg, wg lekarza wygląda "w sam raz" ) Ogólnie nie jest źle czyli kolejny raz usłyszałabym, że jestem nadopiekuńcza, gdyby to była wizyta u miejscowej wetki :) Bardzo się cieszę, że Kajtunio nie jest ciężko chory, nie napiszę nawet, jakiej diagnozy się obawiałam...
  5. młodziutka, to domek pewnie szybko znajdzie...oby jej tylko jakiś myśliwy nie wypatrzył...
  6. byłam i zapraszam wszystkich! "dinozaury nie czytały i wymarły" - właśnie przeczytałam taki tekst na taśmie oklejającej paczkę z książkami odebraną z paczkomatu.... poczytałam bajkę rozi i "wciągnęło mnie", książki z paczki odkładam na święta :)
  7. szkoda....zwłaszcza jeśli są jak perły....tzn. takie rzadkie :) jak widać na dogo nie ma rzeczy niemożliwych :)
  8. Pręguska nadal nie widać?
  9. A ja trzymam kciuki za Ciebie... za Was !!! hmmm... 2 zł mówisz? muszę wystawić rachunek za moją "nocną zmianę" tylko komu... a z drugiej strony - jak widać na zdjęciach - sama tego nie robiłam, miałam pomocników :) Ja za to płaczę, ale robię pomimo bolącego kręgosłupa i drętwiejących rąk.... właśnie "dla tradycji", ale gdyby był bazarek, to i po 2 złote za sztukę warto kupić by było - korzyść podwójna - dla rodziny i dla psiaków :) mamy rok na znalezienie "wykonawcy" takiego bazarku :)
  10. mnie ta sama myśl siedzi w głowie i w sercu.... i pręgus
  11. Kubunio z chomisiem wczoraj dostali ostatnie, dłużej działające zastrzyki, na początku stycznia powtórzymy Kubusiowi badania. Chomiczek okazał się być dziewczynką, a od imienia dobrze wetce znanej "hodowczyni" na imię ma teraz Beatka, a raczej "Becia" Juro o godz. 12.00 w Środzie Śląskiej badania i USG będzie miał Kajtuś. Zabieram go aż tam, bo marnieje mi w oczach piesio, a w średzkiej przychodni przy usg jest aż trzech lekarzy, jest też na miejscu RTG w razie potrzeby, no i może znajdą przyczynę Kajtusiowych dolegliwości. Poniższe zdjęcia zrobiłam koło północy, kończyłam świąteczne uszka i pierogi, wszyscy już spali twardym snem, a dwóch "najstarszych staruszków" wciąż niezmordowanie dbało, by żaden spadający okruszek się nie zmarnował... Kubunio w końcu "padł"
  12. i moje też....przez Twojego Micha[*] :) a temu pasuje to imię bardzo
  13. w jakim on jest wieku? może choć do kojca gdzieś domu mu szukać?
  14. "rycz, mała, rycz".... z tego dobro będzie
  15. Ja nie mam...ale też dam... 10 stałej i pewnie "coś" zawsze dorzucę. Serce pęka
  16. Moja koleżanka też dzisiaj z błyszczącymi oczami zapytała o niego...ona wciąż jest zauroczona jego oczami... tylko ona jest z tych zbyt analizujących, zbyt "odpowiedzialnych", co decyzje podejmują po długotrwałym namyśle (jedynie kota przygarnęła, bo przybłąkał się pod dom), myślę, że zanim by się zdecydowała, to Wolfik domek znajdzie.... tak było z Pongusiem...
  17. Zulci możemy tylko zazdrościć...tak, zazdrościć! Starości pełnej dobra, miłości, opieki.... ona starość ma cudowną u Was cieszcie się każdym dniem bez bólu i cierpienia nie wiemy, ile tych dni zostało, ale to dobrze... i jeśli musi odejść, niech to będzie we śnie, spokojnie, bezboleśnie..... Przytulam całym sercem!
  18. To chociaż tymczasowo znów jest takie cudo w domu zauroczył dzisiaj moją koleżankę, zwłaszcza jego oczy.... ale raczej domku z tego nie będzie, mają dwa koty nie wychodzące w domu, nie znające psów.
  19. Poszła i moja deklaracja. Podałam też nr konta mojej koleżance Asi, przelew też poszedł, obiecałam, że co miesiąc będę jej przypominać o "racie" dla Micha :)
  20. własnie z radością otworzyłam wiadomość na OLX Borysa.... radość prysła w ułamku sekundy... oto zapytanie: Czy ten pies umie rzucać pustakami ? Ponieważ potrzebuje takiego na budowe. i moja odpowiedź: tak, rzuca , ale do pustaków i we właściciela, więc odradzam...
  21. Fotki zwierzaków przepiękne :) stołówkowych "tymczasów" też :) a na stole obowiązują "kocie zasady", jak widać :) :) :)
  22. też tak miałam.... ale za to radość z narodzin wnuczki jest tak wielka, że opisać się nie da :)
×
×
  • Create New...