-
Posts
20356 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
59
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mari23
-
"rządził" bo był pierwszy przy siatce, bardzo chciał do człowieka. Nie ma śladów pogryzień, więc raczej nie wszczynał przy tym bójek, jego "agresja" to było raczej odpędzanie konkurencji. Jednak to spory pies i nie można zagwarantować, że nie będzie sprawiał problemów, być może znów domagając się uwagi człowieka będzie chciał być pierwszy... chyba nie można ryzykować, ale może "wykorzystać" DT dla innego biedaka?
-
to ja goopi gupek trzymam kciuki mocno!!!!!
-
Tymczasy wcale nie tymczasowe czyli gromadka psiaków szuka domków
mari23 replied to mari23's topic in Psy do adopcji
I postanowił zmienić ubranko z letniego na zimowe....ileż on tego ma czesanko oczywiście pod nadzorem pielęgniarki i w pozycji leżącej Bylismy dzisiaj na kroplówce, jutro zastrzyk, więc znów idziemy, znaczy ja idę, a Kubuś na rękach -
Jeśli to ja sprawiłam komuś przykrość - przepraszam bardzo czuję się winna, że nie mogę pomóc Misiowi biorąc go do siebie - taki miałam "plan" żeby wziąć jego i pregusa lub innego najbardziej potrzebującego pomocy, niestety życie mnie zweryfikowało i "posadziło" ostro Zdjęcia i prośby rozsyłam znajomym w nadziei na DT, moja koleżanka Asia też rozsyła po znajomych psiarzach licząc na cud.
-
Nagle z ciepłego domu i towarzystwa dwójki psiaków trafił za schroniskowe kraty.... tak dużo ich przybyło teraz, u progu zimy właśnie wróciłam z gabinetu, byłam na kroplówce z Kubusiem, to trochę trwa i wywiązała się rozmowa o przygotowaniach przedświątecznych.... coraz więcej telefonów i przyjazdów w celu eutanazji starych psów, bo święta i wyjazd albo goście... mam nadzieję, że wszystkich tych ludzi na starość spotka taki sam los i tego im życzę !!! Wbrew sobie, ale życzę im tyle cierpienia, ile zgotowali bezbronnym staruszkom
-
serce się rozrywa... trudno znaleźć słowa... tyle nowych, w tym starych psów tuż przed zimą trafiło do schroniska
-
Oby domek jak najszybciej się znalazł, odetchną i koty, i malagos
-
Najprzystojniejszy pies na Dogo Baj znalazł dom!!!
mari23 replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
To tak, jak z moim Milusiem.... trzeci miesiąc głodzę go prawie, wydzielam jedzonko, żeby schudł staruszek....i nic z tego -
On jest na Fb od dawna, ogłaszam go też na wyróżnionym OLX i ogłasza go moja koleżanka, która ma szkołę językową i mnóstwo znajomych, oprócz "wyrazów współczucia" efekt zerowy... z Fb nie mam dobrych doświadczeń, prośba o pomoc wywołuje pytania: dlaczego jeszcze nie zabrano psa? albo coś w tym stylu pytam, szukam, także po fundacjach, nie tylko jemu próbuję pomóc, jest tam pręgus, jest "sfilcowany" rudy i wiele innych... tam jest tragedia, znów dużo nowych psów... nie damy rady pomóc wszystkim, ale może choć jednemu....
-
Najprzystojniejszy pies na Dogo Baj znalazł dom!!!
mari23 replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
Koty przecudne, jednak zdecydowanie do odchudzenia :) Bajutkowi życzę, żeby kręgosłup mu troszkę odmłodniał i nie bolał -
Mam pod swoja opieką 12 psów, w tym 11 chorych staruszków, staram się pomagać nie tylko "moim", ale i innym, tu na dogo. Gdyby nie moja choroba ten pies byłby u mnie jak Kubuś z Milusiem, niepotrzebny byłby wątek i deklaracje. Niestety nie zawsze chcieć to móc, nawet diagnozy konkretnej nie mam, nie wiem, co mnie czeka... Dlatego nie zdecydowałam się na założenie wątku i wzięcie odpowiedzialności za Miśka, bo wydawało mi się, że osoba prowadząca wątek jest jednocześnie tą "decyzyjną", a mój stan zdrowia nie gwarantuje, że za np.pół roku będę w stanie nadal pomagać nie jestem do końca zorientowana w "zawiłościach" dogo, dlatego jestem wdzięczna za założenie wątku mdk8, dzięki temu jest jakaś szansa na pomoc... Dzisiejsze zdjęcia Miśka ze schroniska łamią serce, Tola na pewno napisze więcej.
-
Tymczasy wcale nie tymczasowe czyli gromadka psiaków szuka domków
mari23 replied to mari23's topic in Psy do adopcji
Ja patrzę na te niedołężne starowinki to tak sobie myślę, że to ja raczej miałam szczęście mogąc je kochać i tulić... one są takie ufne i bezbronne Kubusiek coraz lepiej, apetyt prawie wilczy po sterydach a jak czasem kaszle, to z drugiej strony wydobywa się głośne: prrr! pocieszny jest Kobieto, jeść daj !!! -
ja również jestem za