Jump to content
Dogomania

mari23

Members
  • Posts

    20355
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    59

Everything posted by mari23

  1. To chociaż tymczasowo znów jest takie cudo w domu zauroczył dzisiaj moją koleżankę, zwłaszcza jego oczy.... ale raczej domku z tego nie będzie, mają dwa koty nie wychodzące w domu, nie znające psów.
  2. Poszła i moja deklaracja. Podałam też nr konta mojej koleżance Asi, przelew też poszedł, obiecałam, że co miesiąc będę jej przypominać o "racie" dla Micha :)
  3. własnie z radością otworzyłam wiadomość na OLX Borysa.... radość prysła w ułamku sekundy... oto zapytanie: Czy ten pies umie rzucać pustakami ? Ponieważ potrzebuje takiego na budowe. i moja odpowiedź: tak, rzuca , ale do pustaków i we właściciela, więc odradzam...
  4. Fotki zwierzaków przepiękne :) stołówkowych "tymczasów" też :) a na stole obowiązują "kocie zasady", jak widać :) :) :)
  5. też tak miałam.... ale za to radość z narodzin wnuczki jest tak wielka, że opisać się nie da :)
  6. Też bym chciała zrobić ogłoszenie, choć ostatnio usunięto mi ogłoszenie Runo mam nadzieję, że nie znalazłam się "pod lupą" moderatorów OLX
  7. Trzymam mocno kciuki za Tysię i za córcię agat21
  8. dobre pytanie, które i mnie nurtuje :) Marcelek prześliczny żeby jeszcze troszkę postępów w "oddziczaniu" zrobił...
  9. Nadziejka podrzuciła mi ten cudny watek....i od razu się zakochałam w tym zdjęciu: tak wygląda psie szczęście
  10. Szukam pomocy, pytam, gdzie się da ( i nie da ;)) We Wrocławiu dr Bieżyński jest dobrym ortopedą i dobrym człowiekiem, bezdomniaki traktuje bardzo ulgowo, jeśli chodzi o koszty. Rozmawiałam z koleżanką z Wrocławia, która adoptowała identyczną sunię ode mnie, kocha biszkopty... niestety trzecie piętro bez windy i zmiana pracy to dwa powody, że BDT nie uda się u niej zorganizować, ale deklaruje pomoc finansową na operację.
  11. u nas dziś rozpoczął się "sezon na petardy"...brak słów.... mam nad Odrą "sąsiadów" - wiecznych "stypendystów GOPS" i co roku to samo cały grudzień i styczeń strzelają petardami gdybym sie odważyła zwrócić uwagę - byłoby jeszcze gorzej Dokładnie to samo pomyślałam. Bardzo dobry pomysł !!!
  12. Nam serca pekają, a "właścicielka"... może nie będę dalej pisać, bo przez łzy źle widzę, a i źle moge napisać....
  13. Na prywatne konto nie chcę absolutnie nic, jeśli chcesz, możesz wpłacać na podane wyżej konto Stowarzyszenia, albo do Murki bezpośrednio :) Rozliczenie zrobiłam dokładnie, "księgowo" jak zawsze, ale to nie znaczy, że koniecznie natychmiast trzeba ten minus spłacić :)
  14. z tej oddanej trójki on najdłużej i najbardziej cierpiał, to zdjęcie łamie serce, widać przywiązanie do Gandi....stracił dom, stracił ją.... dzisiaj dzięki Wam dostał szansę na szczęście
  15. U mnie Lumi ma cały czas wyróżnione na Białystok, nawet trochę wyświetleń numeru telefonu było, wyczyściłam statystyki i już dwa są nowe.... szkoda, że nie przekłada się to na konkretne telefony.... ale domek dla Lumi gdzieś jest na pewno, tylko trafić nie może...
  16. No to musimy kolejnego do Jaagi zawieźć, bo nasza kochana Suvi wciąż samotna
  17. Breguś prześliczny, a kiciuś przesympatyczny z "samobójcy" uśmiałam sie do łez ale kotek "zna się na niufkach" chyba :)
  18. Mnie też się Śmieszek podoba, ale póki on jeszcze nie wie, jak ma na imię - bazarek imienny będzie podówjnym zyskiem - piesio zyska swoje własne imię i kasę na start w lepsze życie :) Biedny Edek, nie ma szczęścia, niby się podobał, przyjechali....ech.... tak tęsknie patrzy ten psiak
  19. Raczej nie można na to liczyć, jedyna opcja, żeby mu pomóc to zabranie go na DT lub do hoteliku
  20. Dopiero na tych zdjęciach widać, jak strasznie jest chudy Teraz "siad", potem "leżeć" odpocznij, wspaniała kobieto !!! Słowo DZIĘKUJEMY jest tu za małe....a innego nie znam.... dzięki Tobie ten chudzielec rozpoczyna dzisiaj życie od nowa
  21. Dobry pomysł :) choć on pewnie do imienia mniej przyzwyczajony, niż ten mniejszy :)
  22. jestem u piesia, który tym "uśmiechem" zauroczył mnie od pierwszego zdjęcia Jeśli dobrze pamiętam, nie miałam stałej na Sarunię (*), ale pomagałam finansowo i jego też bez pomocy nie zostawię
  23. umaszczeniem do Suvi idealny
×
×
  • Create New...