-
Posts
20355 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
59
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mari23
-
Borys odszedł. Kiedyś znowu się spotkamy Skarbie
mari23 replied to Jaaga's topic in Już w nowym domu
własnie z radością otworzyłam wiadomość na OLX Borysa.... radość prysła w ułamku sekundy... oto zapytanie: Czy ten pies umie rzucać pustakami ? Ponieważ potrzebuje takiego na budowe. i moja odpowiedź: tak, rzuca , ale do pustaków i we właściciela, więc odradzam... -
Najprzystojniejszy pies na Dogo Baj znalazł dom!!!
mari23 replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
Fotki zwierzaków przepiękne :) stołówkowych "tymczasów" też :) a na stole obowiązują "kocie zasady", jak widać :) :) :) -
KOREK- smutny, młody pies wyrzucony z samochodu- DOCZEKAŁ SIĘ! MA DOM
mari23 replied to kiyoshi's topic in Już w nowym domu
Nadziejka podrzuciła mi ten cudny watek....i od razu się zakochałam w tym zdjęciu: tak wygląda psie szczęście -
Szukam pomocy, pytam, gdzie się da ( i nie da ;)) We Wrocławiu dr Bieżyński jest dobrym ortopedą i dobrym człowiekiem, bezdomniaki traktuje bardzo ulgowo, jeśli chodzi o koszty. Rozmawiałam z koleżanką z Wrocławia, która adoptowała identyczną sunię ode mnie, kocha biszkopty... niestety trzecie piętro bez windy i zmiana pracy to dwa powody, że BDT nie uda się u niej zorganizować, ale deklaruje pomoc finansową na operację.
-
u nas dziś rozpoczął się "sezon na petardy"...brak słów.... mam nad Odrą "sąsiadów" - wiecznych "stypendystów GOPS" i co roku to samo cały grudzień i styczeń strzelają petardami gdybym sie odważyła zwrócić uwagę - byłoby jeszcze gorzej Dokładnie to samo pomyślałam. Bardzo dobry pomysł !!!
-
Brego zamieszkał we własnym domu, z cudownymi ludźmi :)
mari23 replied to Livka's topic in Już w nowym domu
Breguś prześliczny, a kiciuś przesympatyczny z "samobójcy" uśmiałam sie do łez ale kotek "zna się na niufkach" chyba :) -
Udało się Cymuniek ma super Opiekunów. Cymek z krzywym zgryzem wygląda, jakby cały czas sie śmiał, ale wcale nie jest mu do śmiechu :( Z taka urodą zostanie w schronie do końca swoich dni, jeśli mu nie pomożemy! Ale my mu pomożemy, bo jak nie my to kto?
mari23 replied to elik's topic in Już w nowym domu
Mnie też się Śmieszek podoba, ale póki on jeszcze nie wie, jak ma na imię - bazarek imienny będzie podówjnym zyskiem - piesio zyska swoje własne imię i kasę na start w lepsze życie :) Biedny Edek, nie ma szczęścia, niby się podobał, przyjechali....ech.... tak tęsknie patrzy ten psiak -
Raczej nie można na to liczyć, jedyna opcja, żeby mu pomóc to zabranie go na DT lub do hoteliku
-
Do "Klubu Feniksa" dołącza ślepy i zagubiony w schronisku staruszek, który trafił tam wyciągnięty z rowu, bardzo wycieńczony. Jest w hotelu, gdzie ma nowe życie, może po raz pierwszy normalne - jest badany i leczony. Makary prosi o pomoc. Żegnaj Cudny....
mari23 replied to agat21's topic in Już w nowym domu
zgadzam się z Tobą w 100% :) -
Udało się Cymuniek ma super Opiekunów. Cymek z krzywym zgryzem wygląda, jakby cały czas sie śmiał, ale wcale nie jest mu do śmiechu :( Z taka urodą zostanie w schronie do końca swoich dni, jeśli mu nie pomożemy! Ale my mu pomożemy, bo jak nie my to kto?
mari23 replied to elik's topic in Już w nowym domu
jestem u piesia, który tym "uśmiechem" zauroczył mnie od pierwszego zdjęcia Jeśli dobrze pamiętam, nie miałam stałej na Sarunię (*), ale pomagałam finansowo i jego też bez pomocy nie zostawię -
umaszczeniem do Suvi idealny