Jump to content
Dogomania

mari23

Members
  • Posts

    20342
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    59

Everything posted by mari23

  1. Makuś ma początku miał zapas finansowy i nie korzystał dotąd z pomocy Skarpety więc jest taka możliwość, a u Makarego nawet bazarkowy "kapitał" szybko stopnieje, bo i karma weterynaryjna, i leki potrzebne.
  2. U mnie jak zwykle podziękowania przeplatają się z prośbami. Chory, niewidomy staruszek Makary nie dość, że ostatnio coraz bardziej chory, to jeszcze i minus wielki ma na koncie.... ratunku! Bardzo proszę o pomoc dla Makarego
  3. Znów wysłałam "przypominajkę" mojej Asi , właśnie dostałam odpowiedź, że przelew poszedł.
  4. A ja kupię i posadzę,....tylko gdzie? żeby tylko fundusze były dla Lolusia
  5. Tak samo reaguje mój "tymczas" Bezik, jest u mnie rok i wciąż się boi "je tyle samo co Inka, a ta jest prawie dwa razy lżejsza i nie tyje" hahahaha :) kobiety często tak mają :)
  6. Odiś mówi: bleeeeeeeeeee nie smakuje mu! Ale cóż, lekarstwa najczęściej smaczne nie są.
  7. Pikuś też wcale nie jest taki chory Całkiem dobre, a tak bardzo się bałam. Wczoraj na chwilę się zapomniałam i wypuściłam z pokoju Odiego w czasie, kiedy Pikuś biegał, na szczęście zanim Odi Pikunia obwąchał udało mi się go za szelki znów "zakwaterować" osobno w pokoju...ufff.... Niestety z pieskami biega albo Pikuś, albo Odi....
  8. Ja dla Agata przeniosłam deklarację z Timusia [*] i nie zmieniłam zlecenia stałego, więc proszę o właściwy nr konta ( bo elik ma ich wiele - tyle, ile psiaków jako skarbnik :))
  9. Trzeba baner Skarpety im. Talcott wkleić w pierwszym poście, a na wątku Skarpety potwierdzić wpływ pieniążków na konto Czarusia.
  10. Jadzia ma jeszcze trochę pieniążków na koncie SHA ze spadku po Argo [*]
  11. Już wczoraj odebrałam, oczywiście wpisując Twój nr telefonu :)
  12. SMS z kodem odbioru jeszcze do mnie nie dotarł.
  13. Jak na pierwszy raz w domu i w kąpieli, to wspaniały pies - taka mina słodko przerażona zamiast "ostrej obrony" :) Dobrze, że Diana powoli traci nadmiar kilogramów.... dla zdrowia i urody :)
  14. To prawda :) napisałam z myślą o tych, którzy go nie widzieli, choć i na zdjęciach to widać. Jeżeli chodzi o preparaty, to one chyba działają na "stare" obolałe kości/stawy, u Odiego jest chyba uraz kręgosłupa i związany z tym ucisk na nerw, nie wiem, czy w takim przypadku to zadziała, zwłaszcza, że on ciągle po tych schodach chodzi.
  15. Wydawało mi się, że Tuptuś ( okulary czas zmienić ;)) Misio też rozczulajacy dziadziunio Oczywiście najsłodszy jest Promyczek
×
×
  • Create New...