Jump to content
Dogomania

mari23

Members
  • Posts

    20342
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    59

Everything posted by mari23

  1. Jeśli serio traktować powiedzenie, że "wszystko dzieje się po coś".... to ostatnie wydarzenia były po to, by nasz Fafel trafił tam, gdzie powinien trafić od początku - do Jaagi. Aż mnie złapał ból w klatce piersiowej, jak czytałam kolejne posty... i ufff... Dzisiaj Dzień Chłopaka podobno.... a ja napiszę: Dziewczyny, kocham Was!!!
  2. pan to może chciał się dowiedzieć co to takiego "zespół końskiego ogona" oj, strasznie chudy i wygłodzony, jedzenie pochłania za 3 albo i 4 psy... Tak patrzyłam, że kogoś mi przypomina ten biedak, faktycznie Argusia (*) A Odiś strasznie dzisiaj rano ucho drapał, poobserwuję i może do wetki pójdziemy. Drapał ucho lewe i pysio po lewej stronie.
  3. I TEN DOMEK niech go odnajdzie !
  4. U psa koleżanki Librella przestała działać po 3 zastrzykach, u mojego Kajtusia już po drugim nie ma poprawy, może i Makary podobnie na nią reaguje, oby jednak mu pomagała. Oby te problemy ze wstawaniem to było tylko osłabienie po "sensacjach", oby odzyskał siły
  5. Oby jak najwięcej takich "awansów"
  6. W piątek "nowy" ma badania krwi i powtórkę wcierki leku na świerzb. W poniedziałek badania ma Pikuś, bo mam wrażenie, że coś mu dolega.... może to tylko starość i "wojtyszkowa" przeszłość, ale chcę to sprawdzić.
  7. Podpiszę się pod tym, bo i ja tak myślę. Nie wszystko jesteśmy w stanie przewidzieć i sprawdzić.
  8. też pytam o zdrowie Florci i wspominam datę 27-go....
  9. ależ nie trzeba, kochana mają wszystko, są na dogo psiaki w większej potrzebie
  10. Odiś - śpiący królewicz A to ten "nowy", mam nadzieję, że kolega Odisia będzie, nie wróg...
  11. A to ten, który "przyszedł" czyli szkielet spod mazurowickiego kościoła.... nie mam pomysłu na imię... i zdjęcie pt.: "W czasie deszczu pieski się nudzą" :)
  12. Ja mam szczeniaka do adopcji i domku brak znów zastój w adopcjach
  13. Zmęczony pies = szczęśliwy właściciel
  14. mój wzrok najlepszy nie jest, też się zastanawiam :) ale słodko Michu wygląda
  15. rewelacja, to zdjęcie - mistrzostwo świata psiak piękny, słodki.... no cudo!
  16. I oby po trzykroć fajny domek mu się trafił !!!
  17. Odiś jest bardzo grzecznym, kochanym pieskiem! Różne "wpadki" przydarzają mu się incydentalnie... a to koopkę zgubi, jak dzisiaj rano, a to komuś "da nauczkę".... ale to naprawde kochany słodziak Od piątku mamy "nowego", duże psicho, szkielet raczej, ale spory, Odiś nie miał na razie "okazji do wpadki" pies z APZS i świerzbem , odizolowany, mam nadzieję, że skutecznie
×
×
  • Create New...