Jump to content
Dogomania

mari23

Members
  • Posts

    20344
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    59

Everything posted by mari23

  1. Zaglądam do Bonuska..... wieści tylko finansowe, czyli wszystko u niego ( i u kikou!) ok :)
  2. O matuniu! Nigdy bym nie pomyślała, że ceny aż takie bywają.... moja wetka też bezdomniaki ulgowo traktuje od lat, na szczęście nie tylko moja wetka - Andżela też ze zniżką.
  3. Życzę zdrowia I wspaniałego domku dla Tosi, oby wizyta była super-pozytywna !
  4. Myślę, że pani rehabilitantka ustawi wszystko "jak trzeba :) Z wózeczkiem, jak z każdą "protezą" powoli trzeba się "zgrać", Loluś się nauczy i będzie mistrzem "Formuły I" - I - jak Inwalidzkiej, nie jedynka jak "Formuła 1 ale to wiemy tylko my Loluś niech się czuje jak Kubica
  5. Da się "przesuwać między działami", jeśli tylko "się chce" metodę ze schroniskiem i ja stosuję :) baardzo skuteczna, na swoją gminę też narzekać nie mogę. Teraz leczę i diagnozuję dużego, wychudzonego psa.. koszty będą pewnie zbliżone do kosztu wywózki schroniskowej, ale płacą i nawet nie płaczą Małgosiu, Aniołem jesteś najprawdziwszym
  6. Widać, że "przylepa" z niego, przy człowieku czuje się szczęśliwy. Oby tylko nie bał się psów...
  7. Przecudna jesień w Twoim obiektywie ( jak zawsze :)) ale "zacytuję" Florcię słodką i poprawy wyników jej życzę
  8. Nasza groomerka jest tak sympatyczna i empatyczna, że Pikuś pomimo totalnego ogolenia sierści był zachwycony przynajmniej w momencie, gdy go odbierałam, ciężko mu się było rozstać z panią Eweliną
  9. Popłakałam się ze śmiechu, rewelacyjna odpowiedź :) :) :) Po tylu różnych zapytaniach i telefonach na pewno zadzwoni TEN jeden, jedyny. Czekam na promocję OLX, żeby wyróżnić mu ogłoszenie. Trochę boję się zmieniać zdjęcia na te nowe, żeby nie wypatrzyli.... już mi Micha ogłoszenie skasowali
  10. 4 października miał nasz Franuś imieniny....oj, my niedobre, zapominalskie cioteczki dużo zdrowia, Franeczku, bo szczęście to już masz :)
  11. Minkę ma figlarną.... kto wie, czy abstynent
  12. Gdybym była osobą poszukującą fajnego psa.... a ja tylko fajnych domków szukam, psy "znajdują mnie" jakoś zbyt często Czaruś naprawdę jest śliczny i chwyta za serce tym swoim spojrzeniem
  13. Nawet jeśli uda się zebrać deklaracje i znaleźć miejsce, to zapewne dla jednego..... którego ???????? Tyle psiego nieszczęścia w jednym miejscu większość z nich potrzebuje pomocy JUŻ TERAZ
  14. Chyba można powoli kciuki puszczać.... :)
  15. to już dzisiaj..... trochę więcej, niż godzina..... kciuki mocno zaciskam!
  16. Na taki cel muszą znaleźć pieniądze, najwyżej jedno mniej "uroczyste otwarcie czegoś tam" zrobią i zaoszczędzą dla zwierzaków
×
×
  • Create New...