Jump to content
Dogomania

mari23

Members
  • Posts

    20348
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    59

Everything posted by mari23

  1. Chyba można powoli kciuki puszczać.... :)
  2. to już dzisiaj..... trochę więcej, niż godzina..... kciuki mocno zaciskam!
  3. Na taki cel muszą znaleźć pieniądze, najwyżej jedno mniej "uroczyste otwarcie czegoś tam" zrobią i zaoszczędzą dla zwierzaków
  4. błąkała się, więc gdyby właściciel chciał, to by ją odnalazł....
  5. Groomer to sama przyjemność :) ja wczoraj potrzebowałam Atosową koopę do specjalistycznego badania, czystą, bez piachu, a on błyskawicznie grzebie łapami przy tej jakże ważnej czynności.... do tego był na czczo, więc skromny "placek" z piachem tylko miałam. Wróciliśmy po pobraniu krwi (co ja się nachodziłam z nim, że może na chodniku zrobi), dałam jeść... i czekałam ostatnio z koopy to tak bardzo się cieszyłam, kiedy wnusia po raz pierwszy na nocnik zrobiła ale udało się, koopa pojechała gdzieś na badania specjalistyczne ( zawartość czegoś tam trzustkowego w kale).
  6. Atos czyli "ten, który przyszedł" ma dzisiaj kolejne, dodatkowe badania, bo TLI jest w "zakresie wątpliwym", od poczatku pobytu przytył 1,5 kg, wygląda lepiej, ale jeszcze sporo musi "nadrobić". Najgorsze, że mam koope czystą przynieść do badania, a ten łobuz jak tylko skończy, natychmiast grzebie łapskami.... no i kolejne pobieranie krwi dzisiaj
  7. Ja dopiero dzisiaj rano przelałam obiecaną "stówkę" na konto mdk8. Mocno trzymam kciuki za Andżelę
  8. Zupełnie, jak u mnie, co się ucieszę domkiem dla jednej biedy, to dwie kolejne na ulicy.... "nie kończąca się opowieść"...
  9. Brak odpowiedzialności za przygarnięte stworzenie Ja ostatnio dostałam prośbę o pomoc w znalezieniu domu dla średniego psa wziętego 5 lat temu ze schroniska.... pani po 5 latach musi go oddać, szuka mu nowego domu, a pies ma 13,5 roku i agresję lękową ( w dużym stopniu przepracowaną przez te 5 lat, niemniej pies trudny). Nawet słów znaleźć nie potrafię...
  10. wózeczek rewelacyjny, a "kierowca" do kwadratu rewelacyjny
  11. Krótko i trafnie, więc zacytuję i się podpiszę z wielką radością, z uśmiechem :) Agaciku., będzie dobrze!!!
  12. Pieniążki już na koncie Stowarzyszenia. Bardzo dziękuję za pomoc psiakom !!!!
  13. "wory zapachowe" lądują w kuble..... a może to rzeczywiście pomysł na biznes Pamiętam z dzieciństwa ciocię (siostrę babci), która owczą wełnę przędła na kołowrotku, nawet sama próbowałam, całkiem łatwe..... może gdybym miała taki kołowrotek...... ale nie wiem, co się stało z tamtym kołowrotkiem.... bo druty i szydełko kocham ( niestety teraz platonicznie z braku czasu ;))
  14. Niestety proporcje "materiału" do produkcji są odwrotne, puchu zdecydowanie mniej, niż "materiału zapachowego"
  15. Jego Szerokość Miluś cieszy się, że mógł pomóc koledze w potrzebie, w końcu obaj to zamojszczaki
  16. hm..... biznes plan powiadasz...... mam niezły "potencjał biznesowy"! Jest jeszcze zdecydowanie hurtowa ilość psich koop.....
  17. Niezły byłby biznes przez te lata przy tylu psach i ogromnej ilości sprzątanej, a jeszcze więcej wyczesywanej sierści :) :)
  18. Tego jest dość dużo i Odiś nie chce za bardzo jeść, więc mu ze strzykawki do pysia wciskam. Dzięki kochanej maarit mogę wkleić filmik z "akcji sprzątanie", w czym Odiś brał aktywnie udział dyskutując, jak zwykle zresztą (codzienna - jesienna ilość sierści z przedpokoju i kuchni ;)) Wczoraj mieliśmy gościa, koleżanka ze śmiechem uznała, że Odiś to "osioł ze Shreka" nie wiedząc, że od dawna wołam do psa "Osiołku"
  19. A filmik był z "akcji sprzątanie", w czym Odiś brał aktywnie udział dyskutując, jak zwykle zresztą Ilość sierści to codzienna przedpokojowo - kuchenna porcja jesiennego "zrzutu" Wczoraj mieliśmy gościa, koleżanka ze śmiechem uznała, że Odiś to "osioł ze Shreka" nie wiedząc, że od dawna wołam do psa "Osiołku"
  20. u mnie niektóre staruszki tak reagują na deszcz, zawracają na schodach.... ale ze "zawory słabe" to przedpokój sprzątam potem....
  21. cudna Kamuśka - mamuśka Trzymam kciuki za Fadusia :)
×
×
  • Create New...