Jump to content
Dogomania

malagos

Members
  • Posts

    44558
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by malagos

  1. A czy sa wolontariusze w tym schronisku? Kiedyś na Dogomanii było ich kilku?...
  2. Jutro niunia jedzie na sterylizację,zawozi ją pracownik gminy. O godz. 10.00 poproszę o ciepłe myśli.... Przygotowałam koc, kaftanik i posłanie w kuchni. Eh, już bym chciała mieć to wszystko za sobą... Amiś radosna, pogodna, uśmiechnięta.
  3. Dobrze, że domy tymczasowe się da im znaleźć, czy moze już stałe?...
  4. A moze zacząć ją ogłaszać i szukać domu z domownikiem będącym często na miejscu?
  5. Fajne to ostatnie zdjęcie, "sezamie, otwórz się" - doopki pod bramą :)
  6. Moze to i lepiej, ze tak się te rany oczyszczają. Fajnie, że ma apetyt i że ten ogonek pracuje :) Widać, ma chłopak cheć do życia :)
  7. Jest do zabrania od zaraz 3-letnia pekinka ze wsi, bo dusi kury... Komu, komu...nie jest sterylizowana ;(
  8. Dziewczyny kochane, jest do wzięcia 3-letnia pekineczka, ze wsi od rolnika, bo dusi kury.... Kto chce? Żeby jej nie oddał w jakies niegodne rece....
  9. A pewnie, pochwal się, to my przyjadziem na kontrol :)
  10. I jak się Porter czuje?...
  11. przed tą datę dopisek "Sprawdzono" i podpis kontrolera. Na dykcie, na tylnej ściance. Czyli Rodzice kupili meble w 1967 roku - dwa biurka, szafki, szafę, tę skrzynię, łóżko-półkę. Skrzynia to idealne schowanko w zabawie w chowanego, rany, ja się tam mieściłam! I skrzynia przyjechała z nami na wieś jako mebel, obok wersalki, stołu i 4 krzeseł. W niej zawsze chowało się szmatki, stare ręczniki dal psów, ścierki, ścinki ("Mamo, pani kazała przynieść ścinki na lekcję robót..."). To nasza długa historia :)
  12. Bardzo się cieszę z takiego dobrego domku dla Misi, bardzo mi zapadła w serce ta maleńka :)
  13. Ja też, rewelka! Do tego dodać wzburzonego rolnika, czyli jak u nas na wsi dużo osób mówi "zbulderyzowanego", to może być wesoło w kraju :lol:
  14. Najbliżej mieszkamy my trzy - Mazowszanka, konfirm31 i ja, a to dużo znaczy. Do Nutusi, kejciu i Marysi O. mamy 100 km, ale rzeczywiście, odwiedzamy się i wspieramy :)
  15. O, Konfirm wróciła do cywilizacji :)
  16. Może Marysia ma duży ogród, to łatwiej uchować roślinki. Moje skrzynie się sprawdzają, mam kilka rodzajów ziół, 5 krzaków pomidorów i 5 ogórków z bazarku Norel, jakieś ciekawskie mają być :)
  17. Jak ją tak dobrze porozciągasz, może uda się charta "wyhodować" ?
  18. Dobra robota, konfirm :)
  19. [url=http://postimg.org/image/tsghbw69d/][/url] [url=http://postimg.org/image/wb26ckrzl/][/url] [url=http://postimg.org/image/ytnvd9dpt/][/url]
  20. A pewnie, ze zasłużyłaś - ale zostań z nami, coooooooo?..... Rzeczywiscie, Misia to taki pies pozszywany z różnych kawałków. Dziś przyszedł do mnie rolnik wypełnić wniosek - taka domowa fucha - i patrząc na Misię zawyrokował "to oko jej wypłynęło, ale dawno, bo takim bielmem zaszło". Niech i tak będzie. A to Misia dziś: [url=http://postimg.org/image/jr6wq82eh/][/url] [url=http://postimg.org/image/3k57nwkrt/][/url] [url=http://postimg.org/image/5pziieo89/][/url] [url=http://postimg.org/image/cizveof1l/][/url] [url=http://postimg.org/image/xnf523ynd/][/url]
  21. Jejku, uwielbiam takie malizny!
  22. Teraz to chyba nikt nie ma banerka, tylko link w podpisie?... Nie tylko ja. Poprosiłam w gminie o umówienie i zawiezienie suni na sterylizację do Ostrołęki, dla mnie najlepszy termin to piątek. Ale jak pracownik moze w innym terminie, to i tak sobie poradzimy z opieka posterylkową. Misia ma się doskonale, choć od wyjazdu Ani i Kenii wczoraj wieczorkiem nie ma z kim się bawić. Tak we dwie szalały, że się zaśmiewałam z tych harców. Do domu wchodziła sobie i wychodziła kiedy chciała, drzwi na taras otwarte były cały czas. Oczywiscie kierunek kuchnia i kosz na śmieci, ale to każdy przygarnięty pies tak ma :) Dziś zostawiłam ją na dworze, a moje suczki w domu.
×
×
  • Create New...