Jump to content
Dogomania

malagos

Members
  • Posts

    44557
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by malagos

  1. Milce w uchu wewnętrznym zrobiła się taka kieszeń ropno-martwicza, oddzielona od ucha środkowego złogami martwiczymi i rozrostem tkanek. Czeka ja wycięcie chrząstki przy uchu i opróżnienie tego bagniska.
  2. To napisz w wolnej chwilce, co na chirurgii powiedzieli, i co zrobili.
  3. Cholerka, to rzeczywiście ma jakieś niedobre przyzwyczajenie. A moze jak widzisz, ze siusia, uderz nad jej głową zwiniętą w rulon gazetą, o rękę? Ktos tak mi poradził, jak tymczasowa Vanilka robiła zawsze kupsko pośrodku pokoju, po długim spacerze. Podziałało, bo się przestraszyła tego szelestu.
  4. Ta Szyszka-Szynka powinna jeszcze sziszę palić :) Ale bardzo mi się podoba ta istotka, ma taką miłą buzię :)
  5. Wczoraj TŻ Mazowszankowy (widzieliśmy się przez chwilę) chwalił sunię, ze takie postępy robi, ze nie ma już bólu i że będzie coraz lepiej. Ale Mazowszankę czeka ćwiczenie i rozciąganie tej nóżki, ale kto, jak nie Ona, da radę? :)
  6. Elik, a ucałujże męża z dubeltówki, kochany chłop!! To kolejna suczynka wygrała los na loterii, hurraa!!
  7. Może już panienka załapała, ze pańcia wraca, i nie zostawi psa samego - dziś pewnie się okaże.
  8. Cudny ten psiaczek, dzięki Pokerku, że go wzięłaś, tam by odszedł w bólu...
  9. Nikt nie mówi o podawaniu paracetamolu psu, ale podaniu pół tabletki jednorazowo w razie czego,skoro nie ma dostępu do weterynaryjnych środków przeciwbólowych i bazujemy na własnej domowej apteczce.
  10. Cudna! Jak to dobrze, ze tak się udało psinę poskładać :)
  11. Ale to już coś, taka rozmowa i plan wizyty :) Gdyby to były Włochy czyli Italia, to ja mogę pojechać na tę wizytę :)
  12. Jestem bardzo zadowolona z wizyty u doktorostwa Traczyków, nareszcie wiem, co jest i co dalej robić. A Kuleczka to kochane stworzenie, i takie ładne.
  13. He, he, o to właśnie miałam zapytac :) Cudnie, ze ogłoszenia skutkują. A jak Jola?
  14. To czarne futerko, co wychodzi spod rudego, jest śliczne, błyszczące. Ale jeszcze kępki tego zimowego się trzymają.
  15. dobrze powiedziane :) Kontrol musi być :)
  16. W maju minęła kolejna rocznica śmierci Pelasi - już niezabudki przekwitły na jej grobku
  17. Tak mi przykro, rano z okna autobusu widziałam lezącą na skraju szosy zabitą przez samochód sarnę. Zawsze mam w takim przypadku nadzieję, ze nie jest to matka jakiegoś malucha, który czeka na nią w lesie......
  18. Pewnie, ze jest - prawo dobrosąsiedzkie, które powinno regulować takie sprawy, jak zakłócanie ciszy nocnej. A próbowałaś pogadać z sąsiadami o zmianie miejsca tego kojca? A swoją drogą, im nie przeszkadza to nocne szczekanie?
  19. Pola to taki piesek do towarzystwa dla spokojnej osoby - spacer, podwieczorek na tarasie, miękkie posłanko...
  20. Gapka ze mnie, oczywiscie i Anecik - wszystkie jesteście Cudowne i Dzielne Osóbki :) Ewu, a ja mam śmiszną sunię na dt, takie pokraczne stworzenie, ale charakter rewelka - banerek :)
×
×
  • Create New...