-
Posts
44558 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
27
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by malagos
-
biedaczek, namęczy się chłopak, ale tak trzeba.......
-
Tabaka SPARALIŻOWANA!!! POMÓŻCIE jej stanąć na łapy!
malagos replied to Ayam1980's topic in Już w nowym domu
a jak się psinka czuje? -
Bieda z nędzą czyli Karmel już w najcudowniejszym DS.
malagos replied to Poker's topic in Już w nowym domu
Nadal znaczy mieszkanie? -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
malagos replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
i jak się udały szanty? Bardzo miło wspominam, jak kiedyś byłam z Wami, i nasze dziewczynki, i Zmysł, i jeszcze kilka osób... -
~ Wiejska zaniedbana Amisia zamieszkała w Ostródzie :)
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
A pewnie, ze jest paskudna, nieznośna z tą swoją pokorą i pokazywaniem brzuszka, przybieganiem na zawołanie, uśmiechniętym ryjkiem - nie lubię tego!! -
Przegubowa Szyszka - cud, że choć jedno auto się zatrzymało...
malagos replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Pochwalę się, ze tym razem i ja mam super tymczaskę :) Tyk gorsze będzie rozstanie.........mamusiu........ -
Dlatego na wsi nie lubią "warsawiaków", bo są nadęci i się panoszą. Ale jak zapytasz takiego warszawiaka, to ojciec spod Ostrołeki, z matka z Pipidówki. Niestety, psują NAM opinię :) Ale co do lata na wsi, to masz rację. Z przyjemnością robimy sobie z Tomkiem codzienne przejażdżki rowerowe po okolicy - tak pachnie zboże, jaśminy, las, łubin w rowach, że w głowie się kreci. W dzieciństwie i młodosci znałam tylko te zapachy z wakacji, wiec tym bardziej je lubię, kojarzą się z wolnością i Rodzicami :) Doceniam teraz leżak w ogrodzie w cieniu, kawę na stoliczku, psy rozłożone wokół, lenistwo - rewelka!
-
Ale z niego nornica, ho, ho! :)
-
Schronisko we Wloclawku. Pilna pomoc dla 200 psow i kotów.
malagos replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Wszystkie trzy dobre wiadomości! W radiu podali, ze w Tbilisi ogromne ulewy i zalane zostało schronisko dla zwierząt, i zoo. Aż strach pomyśleć... -
Elik, to może zapakuj gościom na odjezdne suczynkę, zawsze to jakaś pamiątka z pobytu u Was ;) Ale cieszę się, że mała okazała się fajną dziewczynką, jak moja tymczasowiczka Amisia :)
-
~ Wiejska zaniedbana Amisia zamieszkała w Ostródzie :)
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Muszę przyznać, ze od pierwszego wejrzenia Amisia budzi we mnie ogromną sympatię i wzruszenie. Ma tak świetny charakter, że aż idealny. Mądre, spokojne, cudowne psiątko. W grę wchodzi najlepszy dom z najlepszymi ludźmi, nie ma wyjścia. Choć już trudno mi myśleć o rozstaniu. Cholerka, cholerka..... [url=http://postimage.org/][/url] -
~ Wiejska zaniedbana Amisia zamieszkała w Ostródzie :)
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Moje kurczątko kochane: [url=http://postimage.org/][/url] -
Lunka, sunia spod białoruskiej granicy.Ma dom!!!!
malagos replied to Ellig's topic in Już w nowym domu
Nie ma już żadnego z zapisanych wątków, wszystko mi zginęło. Czyli mozolnie przeglądam wszystkie watki i szukam znajomych. I zagladam do sunieczki :) -
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
malagos replied to inka33's topic in Już w nowym domu
To co, Kajtun się zasiedział i jest u siebie już na bank? :) -
~ Wiejska zaniedbana Amisia zamieszkała w Ostródzie :)
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Kolejny raz "zdziwko mnie chapnęło" , że suczki tak szybko dochodzą do siebie po operacji -jakby nic wczoraj się nie stało :) -
~ Wiejska zaniedbana Amisia zamieszkała w Ostródzie :)
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Tak, wczoraj pojechała z pracownikiem gminy, wrócili po 2,5 godzinie do domku. Ami wybudzona, w dobrej kondycji. Wróciłam z pracy i już byłyśmy razem - ale siusiu zrobiła dopiero na spacerze przed 22.00, za to wymiotowała dwa razy. Noc przespała do rano na posłanku w holu, nawet nie ruszyła się na chwilę. Na trawkę ją wynoszę, bo jednak ciężko jej zejść te kilka schodków. Ale jest ok, śniadanie zjedzone z apetytem, już widać po zachowaniu i bystrych ślepkach oczekiwanie na obiad :) Cudak mój kochany, taka cierpliwa, spokojna, łagodna z niej istota. -
Pojarmarkowa Lerka zamieszkała razem z Bliss i z nami.
malagos replied to konfirm31's topic in Już w nowym domu
Ja tez swoją zawartość mam puściutką, wymietło mnie wszystko........ -
Konfirm nie wróci nigdy z adopcji, Tomasz Jej nie odda, choćby psociła była niegrzeczna :wub: