Jump to content
Dogomania

malagos

Members
  • Posts

    44558
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by malagos

  1. Zaglądam do Dziuńkowych podopiecznych
  2. To jedna magiczna brzoza na Kabatach :) choć w lesie ma ich Gosia całe mnóstwo :lol:
  3. Rewelacja :) :) Kalafiorki swoją drogą to samo zdrowie, zwłaszcza głąb ma najwięcej wit.C :)
  4. Masz rację, Nutusiu, i często dlatego są kolorowe i widoczne, by łatwiej usunąć supełki węzełki.
  5. Super! Ciekawe, jak ona "zapachowo" i czystościowo, coby wstydu nie przyniosła w pociągu ;)
  6. Najbardziej u jamników zachwyca mnie ich nos, z tym arystokratycznym garbkiem :) Uwielbiam to!
  7. Elik, niech Ci Bozia da zdrowie, weszłam po tym podświetlonym linku ww i ukazały mi się moje wątki!! :) ale jak to zapisać?.....
  8. Muza z forum kociego pisze: W Przemyślu jest osoba prowadząca prywtna działalność polegająca m.innymi na odławianiu bezdomnych psów i prowadząca prywatne schronisko.Osoba która założyła temat na dogomani kontaktowała się z tą Panią.Przyjedzie po psa jak gmina odłowi. Tak?
  9. Ale sąd ten fb? Może jeszcze za czasów kliniki SGGW ktoś jej zrobił wydarzenie?.. Mazowszanko, jakby co, podsyłaj moją Amisię, toż to jak siostra bliźniaczka! :D :P
  10. Aha, ja wierzę w cuda! :D wierzę! Uda się Pęcince, uda!
  11. W mojej wsi wiem na odległość, czyj pies sobie chodzi, i bezdomniaka się pozna od razu :(
  12. Pewnie, ze dobra :) I cudnie, ze Karmelek tak szybko się uczy być domowym pieszczoszkiem :)
  13. Na forum kocim miau tez nie ma żadnego odzewu....
  14. Juhu, ależ to bedzie radość :)
  15. Cudak kochany, te łapki dodają jej uroku :) Ja myślę, ze to konsekwencja niedoboru wapnia i innych składników w okresie wzrostu
  16. A miałam,jakiś miesiąc temu, jest ok i mamy zaproszenie do tej Grochowej na działkę :) Ale czasu brak, wiec tylko tak gadamy co jakiś czas :)
  17. Zaglądam do Aresika, makowskiego przystojniaka :) A zadzwoniła wczoraj pani od Szaggiego - mi się aż nogi ugięły... ale chciała pogadać, jaki to mądry pies, jak, jak to z mężem na spacery chodzi, jak wie, kiedy pan wraca z pracy i patrzy pryz bramie w tę stronę, jak asystuje pani przy gotowaniu obiadu,i ogólnie ochy i achy :)
  18. no właśnie, jakie to okolice? Bo my tu obstawiamy powiat makowski :)
  19. bo Cię Mościa Panno, znamy! :) Starbaksowo i wyjazdowo, i forumowo, nas nie oszukasz!
  20. no kurcze, zaszczepienie p-ko wsciekliźnie to obowiązek schroniska (bo odrobaczenie i sterylizacja też, ale pewnie o tym można tylko pomarzyć..)
  21. O, i tu Cię w pełni rozumiem. Ja też tak myślę. Ale jak Rudzika wypromować? Jak i gdzie go jeszcze ogłaszać?.....
  22. Dziś przyjedzie karma zamówiona w zooplusie :) - 98,80 zł.
×
×
  • Create New...