-
Posts
44558 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
27
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by malagos
-
Przegubowa Szyszka - cud, że choć jedno auto się zatrzymało...
malagos replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
To tak jak nasza Amiśka, a do tego przed schodkami bierze rozpęd i pokonuje je w galopie :) -
~ Wiejska zaniedbana Amisia zamieszkała w Ostródzie :)
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Wyróżniłam Amisi ogłoszenie na Lento. Ami ma jeszcze jedna fajna cechę - nie szczeka bez powodu! Nie kotłuje się przy bramie, nie szczeka na Tomkowych klientów, na przechodniów, na samochody. Za to na dźwięk syreny alarmowej.. wyje.... Siada na boczku, jak to robią psy krótkonogie, zadziera ryjek i wyje! To co, pradziadek był husky? he, he! -
Pewnie w weekend chętni państwo podjada do Papryczki i poznają Aresika, co? Trzeba poczekać.
-
~ Wiejska zaniedbana Amisia zamieszkała w Ostródzie :)
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Dziękuję Pokerku, i nie było żadnej niestosownej wypowiedzi, naprawdę. Tak miała moja siostra Ania po śmierci swojej Jessi - boksereczki - w suni, którą adoptowała od nas, Kenii, znalazła duuużo cech Jessiki (sposób przynoszenia zabawki, pomrukiwanie przy czesaniu itp) Jeden z tych sposobów mogę prezesowi zaoferować, a nawet przywieźć do ogródka :) -
Schronisko we Wloclawku. Pilna pomoc dla 200 psow i kotów.
malagos replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Cudne to zdjęcie z dwiema królewnami na tronie :) -
~ Wiejska zaniedbana Amisia zamieszkała w Ostródzie :)
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Dwa dni temu wyrównałam grabkami kawałek ziemi pod oknem łazienki, posiałam trawkę, udeptałam. Wczoraj wszedł tam kret, i tak przekopał trawniczek, że aż zaklęłam szpetnie. Cholernik jeden, nie miał gdzie sobie zrobić górek i korytarzy! Mówię do Borysa "kotku, złap mi tego zbója", ale Borysiak olał moją prośbę. Wieczorem wyszłam z psami na ostatnie siusiu, a tu widzę dooopkę Asmiśki w jamie wykopanej na moim trawniczku i ... podbiega do mnie, kładzie mi pod nogi kreta! Jejku, jaka zadowolona :) Tego się nie spodziewałam - do jej różnych ras dołożę jeszcze jamnika (choć Tomek mówi, ze to prawie basset :) ) -
Złamany kręgosłup, zdarte do krwi tylne łapy. Diego-wielka wola życia
malagos replied to DoPi's topic in Już w nowym domu
Ale swoja drogą, jakie to psiątko ma uzębienie, żeby siatkę przegryźć?... -
[W-wa] KOSZYCZEK NIECHCIANYCH STARUSZKÓW ; spis str 1 i 2
malagos replied to Koszyczek's topic in Już w nowym domu
Dziuniek, dziękuję za tę wiadomość do dt dla Anuszki-Babuszki. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
malagos replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Ja zaglądam, ale tylko tyle mogę...Andziu, jak sytuacja w "terenie"? -
to może warto ją ogłosić osobno, może ktoś weźmie do dt chociażby? Jest śliczna, to moze komuś serce skradnie. Ja ma na dt Amisię, nie ma o nią zapytań, bo nie jest urodziwa, delikatnie mówiąc....
-
A ten dom tymczasowy Anny jest na dogomanii?
-
Złamany kręgosłup, zdarte do krwi tylne łapy. Diego-wielka wola życia
malagos replied to DoPi's topic in Już w nowym domu
Będę zaglądać. Biedaczysko straszne, ale - DoPi, jesteś Złote Serce, że go zabrałaś! -
I co tam słychać u Sabinki? Mam nadzieję, że jest super! Tytuł juz można zmienić :)
-
~ Wiejska zaniedbana Amisia zamieszkała w Ostródzie :)
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Nie wiem?........ Amisi szukam domu, dobrego domu, bo ma cudny pogodny charakter, jest zdrowa i w pełni adoptowalna. Bo nie wiadomo, co jeszcze los nam przyniesie, moze coś starego, chorego, koszmarka jakiegoś? ... Wiesz, o co chodzi?... -
Bezdomna Julcia spod Darłowa ma już swój dom w Koszalinie :)
malagos replied to kinia098's topic in Już w nowym domu
Ja też mam teorię, że puchate - małe - białe to najbardziej poszukiwane psiątka. No cóż, miałam na dt wiele czarnych i średnich, i tez znalazły super domki :). Czego życzę i Maszeńce, i mojej tymczasowiczce Amisi... -
~ Wiejska zaniedbana Amisia zamieszkała w Ostródzie :)
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Amisia wczoraj miała zdjęte szwy - położyliśmy ją na stole w gabinecie, ja ledwie zabrałam się za przytrzymanie łapek, by pokazać brzuszek w całej okazałości, a Tomek mówi "już załatwione" ! :) Bez piśnięcia, szarpania, bo nitki nie wrosły, same praktycznie wyskoczyły p przecięciu. Karma Fitmin bardzo smakuje Amisi, ale i reszcie psów, te Brity, Bosche i inne niech się schowają. Aha, wyróżniłam ogłoszenie na OLX za 5,99 zł. -
Bieda z nędzą czyli Karmel już w najcudowniejszym DS.
malagos replied to Poker's topic in Już w nowym domu
i co tam lekarz chirurg wczoraj powiedział? Martwi mi, ze tam w doopce może być ten śrut rzeczywiscie, skoro taki niedotykalski :( -
A ci sąsiedzi to stali mieszkańcy, czy tylko urlopowicze? Bo taki terier to rzeczywiście kosa na koty :(