Jump to content
Dogomania

malagos

Members
  • Posts

    44558
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by malagos

  1. A ja coś mam :) http://www.dogomania.com/forum/topic/147181-wiejska-zniedbana-misia-tak-bardzo-chce-by%C4%87-kochana-w-bdt-u-nas/
  2. A ja coś mam! http://www.dogomania.com/forum/topic/147181-wiejska-zniedbana-misia-tak-bardzo-chce-by%C4%87-kochana-w-bdt-u-nas/
  3. Założyłam już jej watek - taka nasza Misia z niej :) http://www.dogomania.com/forum/topic/147181-wiejska-zniedbana-misia-tak-bardzo-chce-by%C4%87-kochana-w-bdt-u-nas/
  4. Kilka dni temu zgłoszenie od sołtysa wsi z naszej gminy - pies podchodzi do ludzi, zwłaszcza dzieci, chce wsiąść do autobusu szkolnego, dzieci się boją... Wczoraj nasza sekretarz gminy mówi, że w kojcu jest nowy pies. Suczka, młoda, przyjazna, taka "nie bij, proszę", ale - jak tu ktoś kiedyś powiedział - o trudnej urodzie. Niskopodłogowa, wagi ok. 10-12 kg, jedno oko brązowe, drugie jasnoniebieskie, sierść wychodząca. upload image free Ami ma 200 zł ze spadku po Pikusiu :)   Karma Fitmin 98,80 zł ZOSTAŁO 100 zł na karmę: mięso i dodatki - 100 zł (wpis 04.08.2015) jesteśmy na 0 zł. WPŁYWY: - sierpień - 0 - wrzesień - 0 - październik - 0 - LISTOPAD: 46 ZŁ z bazarku Kejciu oraz bazarek Poker 71 zł - bazarek Mazowszaki 300 zł - bazarek Poker 30.11.- 15 zł WYDATKI: mięso, ryż, karma-200 zł wyróżnienia ogłoszeń: Gumtree, mojaOstrołęka, OLX: 5,99+10,98+2,46=19,43 Karma Fitmin, witaminy i karma dla kotów - 153,44 zł (30.11.2015) Za odrobaczenie kociaków Irenki - 30 zł Ami na koniec roku wyjdzie na 0 MARZEC - dochód z bazarku ziołowego 105 zł - wystarczy do kwietnia na karmę. Nie ma osoby, która patrząc na Amisię, nie uśmiechnie się. Gdy inne psy stanęły w kolejce po urodę, Amisia wybrała tę drugą, po inteligencję, pogodę i wdzięk. Dlatego dla niej ostały się krótkie łapki, długi tułów, uśmiechnięty pyszczek z jednym okiem orzechowym, drugim niebieskim, klapnięte uszka i podniesiony wysoko chudy ogonek. Całość przedstawia pocieszny widok, tym bardziej, że Amisia jest ogromnie przyjacielska do ludzi i innych zwierząt, w tym kotów. Dlaczego znalazła się na wsi, bez domu i opiekuna, nie wiemy. Przez pewien czas mieszkała w krzakach przy szosie, odprowadzała dzieci do autobusu szkolnego, one dawały jej kanapki. Trafiła do nas, do domu tymczasowego. Została odrobaczona, zaszczepiona i wysterylizowana. Amisia to chodząca dobroć – spokojna, stonowana, grzeczna, bardzo posłuszna. Zaczepia do zabawy, podskakując na krótkich łapinach i uśmiechając się całym pyszczkiem. Przy niej mija smutek i chowają się w cień troski, bo Amisia niesie ogromny ładunek pozytywnej energii. Szukamy dla niej dobrego domu i Dobrego Człowieka, który już jej nie opuści. Będzie najlepszym przyjacielem dla całej rodziny, bo uwielbia dzieci, ale też dla samotnej osoby, bo będzie towarzyszką na spacery po parku, bo umie wysłuchać i pocieszyć lizaniem po ręku. Ami jest młodziutka, ma 2 lata, waży 13 kg, przebywa w domu tymczasowym w ok. Warszawy
  5. ..[url=http://postimage.org/][/url] [url=http://postimage.org/]image post[/url]
  6. Natura nie lubi pustki. Od godziny mam nowego tymczasowicza. suczkę.
  7. Na razie dobrze. Rozmawiałam z Jagodą przed chwilą. Pikulinek rozgląda się za nami, ale z radością przywitał młodszego syna, który jest kierowcą tira i wrócił z trasy. Ten piesek, który jest już w tym domu, też pochodzi z adopcji - mały szczeniak podrzucony rankiem w pudełku po zamknięty jeszcze urzad gminy w zeszłym roku. Mały napakowany Kanciak :)
  8. Nic konkretnego nie miałam na myśli, tak ogólnie...
  9. zawsze przy tych opisach pocą mi się oczy, cholerka...
  10. Ślę dobre myśli, będzie dobrze
  11. Już jestem, kochane dziewczyny, i już pisze. Krysia świadkiem, ze nie mam czasu, nawet pogadać chwilki nie było nam dane. Wiec tak. Przyjechała Jagoda z mężem i dorosłym synem. Pikuś szczeknął na nich, ale zaraz sie pokazał od jak najlepszej strony :) On sie nawet piłeczką bawi! I pojechał do nich, 5 km od nas. Tysiąc przykazań, co do płotu (naprawione dziury), zapoznania z psem rezydentem, rocznym kawalerem, żywieniem, smaczkami itp. Czekam na informaję, bo wczoraj wieczorem było ok. Brama zamknięta, Pikuś na smyczy przedłużonej linką. Reszta póxniej, bo mam znów interesantów.
  12. Poszłam się opowiedzieć na posterunek policji, żem inspektor TOZ, i pokazałam zaświadczenie. Nawet się policjanci ucieszyli, ze ktoś im pomoze w akcji. Cholerka, a ja już mam stracha, jak ja sobie poradzę...Oby nie było akcji na razie.
  13. Fajny!! Konfirm, jak cie zobaczę ponownie, ucałuję z dubeltówki! Wczoraj w tym pośpiechu nie tylko nie pogratulowałam Lerkowskiej, to jeszcze i o artykule zapomniałam, a to wielki sukces! Dzielna Kobieta z Ciebie!!
  14. Wracając do tematu owadów, nie lubię upierdliwej muchy domowej na moim nosie o czwartej rano. nie lubię, i już.
  15. Jak sie czuje jola, strasznie Jej współczuję ;( A Aprilka, pyta ktoś o nią? Serce mi się kraje na widok takich starszych suczynek.a co ona ma w łapkę, jakiś opatrunek? Jest w dt, czy w przytulisku?
  16. No, to i ja gratuluję, konfirm! Lerka od początku jest Twoja :)
  17. Witaj, kejcu kochana :) Pikulinek ma ogłoszenia w gminie i dziś o niego zapytała pani z sąsiedniego pokoju w Urzędzie Gminy, Jadzia - żeby jej opowiedzieć o Pikusiu :) Ma podjechać do nas w odwiedziny. to byłyby fajny dom, nie łańcuch...
  18. Kochane dziewczyny ;) Ciekawa jestem tego nowego smaku :)
  19. A ja po znajomości zapraszam do naszego Pikusia, wstawiłam zdjęcia psiątka: http://www.dogomania.com/forum/topic/137136-psiaki-z-naszej-wsi/page-26
  20. .. Zapraszam do naszego Pikusia, wstawiłam zdjęcia psiątka: http://www.dogomania.com/forum/topic/137136-psiaki-z-naszej-wsi/page-26
  21. Zapraszam do naszego Pikusia, wstawiłam zdjęcia psiątka: http://www.dogomania.com/forum/topic/137136-psiaki-z-naszej-wsi/page-26
×
×
  • Create New...