Jump to content
Dogomania

malagos

Members
  • Posts

    44558
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by malagos

  1. Gapka ze mnie, oczywiscie i Anecik - wszystkie jesteście Cudowne i Dzielne Osóbki :) Ewu, a ja mam śmiszną sunię na dt, takie pokraczne stworzenie, ale charakter rewelka - banerek :)
  2. I co, są jakieś telefon, zainteresowanie psami?
  3. Pozdrawiam z pracy, nie mam wolnego w ten piątek, bo nadal wypełniamy wnioski na dopłaty dla rolników. Jutro będziemy z Mazowszanką w ND :)
  4. No własnie, co tam u Was słychać?
  5. Mam nadzieję, że ćwiczenia z zostawania w domu na coraz dłuższy czas przyniosą skutek :)
  6. Będzie miała kłopot ze swoja tuszą w upały ;)
  7. Śliczna ta Mała ze swoją Dużą :)
  8. Jutro będzie okazja o wszystko zapytać i przebadać maliznę. Jak to dobrze, ze to nie u mnie jest Kulka, bo... ja bym jej chyba nie oddała... Taki mój ulubiony typ psiątkowy :cool1:
  9. Oj tam, nie martwmy się, jest dobrze, jest dobrze, jest dobrze...
  10. Widzę banerek w całej okazałości :) Amisia nabiera ciałka, już na boczkach nie czuć tak mocno żeberek. I sierść zaczyna błyszczeć. Ona ma w sobie tyle pogody, tyle uśmiechu, że Ania powiedziała, że to taki psi ideał. No, oprócz Anusiowej Kenii, rzecz jasna :) Psy zadbane, najedzone, wyspacerowane, wyszczotkowane - ale w niedzielę Ania już wraca do Warszawy...
  11. Aż się serce raduje, jak się czyta o kolejnej akcji :) Ewu, Poker - dzięki!
  12. Kulka jest urocza! I tak kolorystycznie pasuje do Mazowszanki :)
  13. A pokaż ją może Poker, Ona szuka czegoś maleńkiego na bdt do siebie :)
  14. Na trawce rano leżał but Ani, niedługo potem kapeć na chodniku... Małpeczka po cichu wynosi obuwie :) Pokazałam jej więc misia i sznur - po chwili obie nosiła w ryjku i bawiły się z Kenią :) Amisia nie była u złych ludzi, jest wesoła, pogodna, proludzka. Ale bardzo się boi kija, szczotki, grabi.
  15. Cześć, mam telefon do Tatiany - tanitki, może zadzwoń do niej i pogadaj w sprawie tej wyżlicy? Ale nie mogę Ci wysłać pw...
  16. [url=http://postimg.org/image/fxqnalb0r/][/url] [url=http://postimg.org/image/iui9om68b/][/url] [url=http://postimg.org/image/9lg3ehxcb/][/url] [url=http://postimg.org/image/rumv8t2bv/][/url] [url=http://postimg.org/image/t8ei441l7/][/url]
  17. Inko, ale ja mam banerek - nic się nie pochrzaniło?... Chodzenie na smyczy już nie na pałę, ale na dwójkę z minusem - kilkanaście kroków zrobi razem ze mną, przy nodze, ale zaraz się kładzie i ma w nosie i mnie, i smycz. A dziś rano - w ogrodzie byczenie się, harce z psami, odpoczynek w cieniu. Jest rewelacyjna pogoda, bo w cieniu 18 stopni, a na słońcu gorąco. W sam raz na popołudniową herbatę w ogrodzie na leżakach :) [url=http://postimg.org/image/y02g7824d/][/url] Za ta zagródką mieszkają żółwie, choć w momencie robienia zdjęć wypuściłyśmy je z Anią na trawnik. Pasą się z przyjemnością w słoneczku. [url=http://postimg.org/image/eyxlrgibh/][/url] [url=http://postimg.org/image/6s5lzvs8t/][/url] [url=http://postimg.org/image/5fnwxzut9/][/url] [url=http://postimg.org/image/werrt5ha5/][/url]
  18. Dzięki, wiosenko, kciuki wskazane jak najbardziej. W sobotę, dzięki uprzejmości Mazowszanki i Jej TŻ zabieramy się z Milką do ND.
  19. Nie, te nieszczęsne uszy... Jak do nas trafiła, 2,5 roku temu, z uszu leciała ropa i były bardzo bolesne. Tyle leków, wymazów, kropli robionych na zamówienie - i nadal to cholerstwo siedzi. A Milka nie da się dotknąć, nawet obcięcie paznokci graniczy z cudem i wycie jest na całą wieś, a okolice głowy to już kompletna klapa. Wyszczyszczenie uszu to koszmar dla niej i dla nas, ostatnio robione w premedykacji, i tak było skomlenie i cyrk. Już nie wiem, co robić. Czy się robi jakieś usg głowy? Rtg?
  20. Amisia jest młoda, ok. 1,5 - 2 lat, a w kłębie ma ok. 45 cm. Tyle, że jest długa. Gdyby miała takie łapy jak Kenia, to wypisz wymaluj wielkosciowo labrador z niej. Kenii sięga do łopatki. Od dziś ruszmy z nauką chodzenia na smyczy. na razie nich cięgnie za sobą taką stareńką smyczkę, potem pomyślimy.
  21. Mnie się też tak wydaje - to ten sam kot
  22. Zleciłam Tomkowi rozmowę z drem. Traczykiem, czy ma jakiś pomysł na leczeni Milki - poczekam na wynik rozmowy.
  23. Biedna Mama, "prawie własny" pies na Nią szczeka :)
×
×
  • Create New...