-
Posts
44558 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
27
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by malagos
-
Gapka ze mnie, oczywiscie i Anecik - wszystkie jesteście Cudowne i Dzielne Osóbki :) Ewu, a ja mam śmiszną sunię na dt, takie pokraczne stworzenie, ale charakter rewelka - banerek :)
-
I co, są jakieś telefon, zainteresowanie psami?
-
Koty w potrzebie, które stanęły na mojej drodze...
malagos replied to Ferox's topic in Kotki już w nowych domach
No własnie, co tam u Was słychać? -
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
malagos replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
Będzie miała kłopot ze swoja tuszą w upały ;) -
Śliczna ta Mała ze swoją Dużą :)
-
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
malagos replied to inka33's topic in Już w nowym domu
Oj tam, nie martwmy się, jest dobrze, jest dobrze, jest dobrze... -
~ Wiejska zaniedbana Amisia zamieszkała w Ostródzie :)
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Widzę banerek w całej okazałości :) Amisia nabiera ciałka, już na boczkach nie czuć tak mocno żeberek. I sierść zaczyna błyszczeć. Ona ma w sobie tyle pogody, tyle uśmiechu, że Ania powiedziała, że to taki psi ideał. No, oprócz Anusiowej Kenii, rzecz jasna :) Psy zadbane, najedzone, wyspacerowane, wyszczotkowane - ale w niedzielę Ania już wraca do Warszawy... -
Aż się serce raduje, jak się czyta o kolejnej akcji :) Ewu, Poker - dzięki!
-
Schronisko we Wloclawku. Pilna pomoc dla 200 psow i kotów.
malagos replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
A pokaż ją może Poker, Ona szuka czegoś maleńkiego na bdt do siebie :) -
~ Wiejska zaniedbana Amisia zamieszkała w Ostródzie :)
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Na trawce rano leżał but Ani, niedługo potem kapeć na chodniku... Małpeczka po cichu wynosi obuwie :) Pokazałam jej więc misia i sznur - po chwili obie nosiła w ryjku i bawiły się z Kenią :) Amisia nie była u złych ludzi, jest wesoła, pogodna, proludzka. Ale bardzo się boi kija, szczotki, grabi. -
Cześć, mam telefon do Tatiany - tanitki, może zadzwoń do niej i pogadaj w sprawie tej wyżlicy? Ale nie mogę Ci wysłać pw...
-
~ Wiejska zaniedbana Amisia zamieszkała w Ostródzie :)
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
[url=http://postimg.org/image/fxqnalb0r/][/url] [url=http://postimg.org/image/iui9om68b/][/url] [url=http://postimg.org/image/9lg3ehxcb/][/url] [url=http://postimg.org/image/rumv8t2bv/][/url] [url=http://postimg.org/image/t8ei441l7/][/url] -
~ Wiejska zaniedbana Amisia zamieszkała w Ostródzie :)
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Inko, ale ja mam banerek - nic się nie pochrzaniło?... Chodzenie na smyczy już nie na pałę, ale na dwójkę z minusem - kilkanaście kroków zrobi razem ze mną, przy nodze, ale zaraz się kładzie i ma w nosie i mnie, i smycz. A dziś rano - w ogrodzie byczenie się, harce z psami, odpoczynek w cieniu. Jest rewelacyjna pogoda, bo w cieniu 18 stopni, a na słońcu gorąco. W sam raz na popołudniową herbatę w ogrodzie na leżakach :) [url=http://postimg.org/image/y02g7824d/][/url] Za ta zagródką mieszkają żółwie, choć w momencie robienia zdjęć wypuściłyśmy je z Anią na trawnik. Pasą się z przyjemnością w słoneczku. [url=http://postimg.org/image/eyxlrgibh/][/url] [url=http://postimg.org/image/6s5lzvs8t/][/url] [url=http://postimg.org/image/5fnwxzut9/][/url] [url=http://postimg.org/image/werrt5ha5/][/url] -
Nie, te nieszczęsne uszy... Jak do nas trafiła, 2,5 roku temu, z uszu leciała ropa i były bardzo bolesne. Tyle leków, wymazów, kropli robionych na zamówienie - i nadal to cholerstwo siedzi. A Milka nie da się dotknąć, nawet obcięcie paznokci graniczy z cudem i wycie jest na całą wieś, a okolice głowy to już kompletna klapa. Wyszczyszczenie uszu to koszmar dla niej i dla nas, ostatnio robione w premedykacji, i tak było skomlenie i cyrk. Już nie wiem, co robić. Czy się robi jakieś usg głowy? Rtg?
-
~ Wiejska zaniedbana Amisia zamieszkała w Ostródzie :)
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Amisia jest młoda, ok. 1,5 - 2 lat, a w kłębie ma ok. 45 cm. Tyle, że jest długa. Gdyby miała takie łapy jak Kenia, to wypisz wymaluj wielkosciowo labrador z niej. Kenii sięga do łopatki. Od dziś ruszmy z nauką chodzenia na smyczy. na razie nich cięgnie za sobą taką stareńką smyczkę, potem pomyślimy. -
Mnie się też tak wydaje - to ten sam kot