-
Posts
44557 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
27
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by malagos
-
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
malagos replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Matko jedyna, czas chyba umierać, skoro tak się dzieje w majestacie prawa....... -
IKA odeszła za Tęczowy Most pokonana przez raka
malagos replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
Na łyżkę wazową, to o pobieraniu moczu od suczki słyszałam, ale z tą skrzykawka to nowość :) Miałaś na ulicy świadków tego wydarzenia? :) -
IKA odeszła za Tęczowy Most pokonana przez raka
malagos replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
O mamo, skąd ta biegunka?... U Agi zjadła trochę karmy z puszki, takiej z marketu, bo nic innego nie miała dla psa pod ręką, czy to mogło zaszkodzić? :( Nie siusiała też w domu, tylko na spacerze.Fakt, ze to było zaledwie kilka godzin... -
Bieda z nędzą czyli Karmel już w najcudowniejszym DS.
malagos replied to Poker's topic in Już w nowym domu
Nasza Nusia ratlerka tak śpiewa przy obcinaniu paznokci - nie piszczy, nie skomle, ale otwiera dziób już w momencie wzięcia jej na ręce i "śpiewa" jednym tchem do momentu obcięcia ostatniego paznokcia i puszczeniu jej na ziemię. Komiczna istotka :) -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
malagos replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
W kto jest pomysłodawcą? obecny pan M.? -
Będzie dobrze, trzeba trochę czasu i cierpliwości :) A ja zapraszam do innej ślicznotki z tego schroniska, zobaczcie metamorfozę: http://www.dogomania.com/forum/topic/147608-ika-kud%C5%82ate-male%C5%84stwo-z-zamojskiego-schronu-u-mnie-w-bdt/
-
Karmel to śliczne imię. Fajnie, że go masz :) Irenasie, teraz, jak tylko węgielkowa Cię nawiedzi, to nie ma bata, musi i do nas zajrzeć, to przecież rzucik berecikiem :) Zajrzyjcie, proszę, do cudnej suni - dzięki kochanej Mazowszance ma bdt :) http://www.dogomania.com/forum/topic/147608-ika-kud%C5%82ate-male%C5%84stwo-z-zamojskiego-schronu-u-mnie-w-bdt/
-
IKA odeszła za Tęczowy Most pokonana przez raka
malagos replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
He, he, te zdjęcia od Anuli można dać do ogłoszeń, sunie są prawie identyko :) No, ciekawa jestem, kto się oprze takiej ślicznocie?? -
IKA odeszła za Tęczowy Most pokonana przez raka
malagos replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
no, ciekawe, jak będzie wygladała po fryzjerze :) -
~ Wiejska zaniedbana Amisia zamieszkała w Ostródzie :)
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
To ja tylko powiem, ze chyba Amisi trzeba ogłoszenia wznowić, bo panna gotowa do adopcji, a kolejka potrzebowskich rośnie..... -
IKA odeszła za Tęczowy Most pokonana przez raka
malagos replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
Jestem!! Cudko z niej prawdziwe! Umie chodzić na smyczy, zachowuje się jak dama biorąc chrupki z ręki delikatnie i z godnością, mimo wychudzenia. Największe podziękowania należą się Mazowszance i Toli, która nie odpuściła, nie zostawiła bieduni w schronisku i szukała dla niej pomocy... I TŻ Toli, który dowiózł sunię do Lublina. -
[W-wa] KOSZYCZEK NIECHCIANYCH STARUSZKÓW ; spis str 1 i 2
malagos replied to Koszyczek's topic in Już w nowym domu
To ja tylko dodam, ze jak nie my damy radę, to kto? Pewnie, ze z każdym psem umiera cząstka nas samych, ale trzeba robić to co robimy nadal, bo "jak nie my, to kto"? Moja Milka odeszła niedawno, Sonia lat 15 ma kłopoty z przewodem pokarmowym, Zulka lat 13 głuchnie coraz bardziej, Nutka ratlerek lat 12 się starzeje, kotka od Joli. K z Żywca lat 16 źle trawi... już mnie serce boli, jak myślę o najgorszym... -
W książeczce ma imię Ida, ale czy zostanie?... Gosia ma jej założyć wątek, to tam się przeniesiemy.
-
Przegubowa Szyszka - cud, że choć jedno auto się zatrzymało...
malagos replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
To się opalaj na golaska, a Nuśki użyj jako "lystka fygowego"... -
miałam kota Sandersa (pamiętacie? 100 lat temu serial "Pogoda dla bogaczy", i ten Sanders był zły), kota Komandosa, rozrabiakę strasznego, i koteczkę Kiciuchę. Aha, i pierwszy kot znaleziony dzień po wprowadzeniu się na wieś to był Zyziek (ale skąd imię? nie pomnę...) Ciekawe, jak się będzie nazywac ta sunia, co przyjechała z Marysia O do warszawy? Kremowe cudko :)
-
Przegubowa Szyszka - cud, że choć jedno auto się zatrzymało...
malagos replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
E, szkoda urlopu, Amigo, kocyk i nad Wisłę ;) -
Ustrzyki Górne - bezdomna sunia "Wołosata" prosi o pomoc
malagos replied to fegelle's topic in Już w nowym domu
Najgorsze, że nic się nie da zrobic... -
Ciekawa jest, czy pan jest nadal zainteresowany Aresem? A ten drugi kontakt?
-
Niech przemówią ludzkim głosem: moje zwierzaki
malagos replied to dziuniek's topic in Już w nowym domu
Dziuniek, dbaj o siebie, ten magnez to konieczność - nie tylko drgającą powieka, ale i odrobinę większa odporność na stres. -
Sunia spędziła noc u mojej córki Agi - to Jej pierwszy tymczasowicz :) Aga wyszła z nią na spacer wieczorkiem, pochwaliła, ze sunia ślicznie chodzi na smyczy, ślicznie zostawiła na trawce co potrzeba. Potem trafiła pod prysznic i miała kąpiel, bardzo grzecznie stała. Ale niewiele to mogło, bo nadal śmierdziuszek z niej. Utulona w ręcznik i kocyk, zasnęła na Agusinych kolanach. Mazowszanka o 9.00 odebrała suczkę. Dziś czeka ją fryzjer :)
-
Gowin - WIELKI SMUTNY, CIERPIĄCY PIES - PILNE!!!!
malagos replied to Zofija's topic in Już w nowym domu
Rentgen jest konieczny, i to chyba nie jest olbrzymi koszt?... W każdym razie od czegoś trzeba zacząc.