Jump to content
Dogomania

buniaaga

Members
  • Posts

    5592
  • Joined

  • Last visited

1 Follower

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

buniaaga's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

92

Reputation

  1. Wczoraj Żuczek razem z Panią ubierał choinkę. Wszystko go interesowało wąchał gałązki, bombki, chodził za każdym krok w krok. Wszystkiego jest ciekawy, wszystko chce poznać. Najlepsze się zaczęło gdy poczuł zapachy z kuchni. Pan przyprawiał mięsko, zapach czosnku, smażonej kiełbaski i Żunio w nosie już miał choinkę. W kuchni siedział "murem" rozkochanym wzrokiem wpatrzony w Pana i czekał na smaczne kąski (i się doczekał).
  2. [email protected] wiem że tu u Ciebie mogę pokazać ... Szukam domu stałego lub tymczasowego dla tego kocurka. Ktoś go podrzucił do stada które karmię ,boże to 15 kot :( Teraz w lecznicy po przeglądzie może tam zostać kilka dni ,został odrobaczony ,miał usg nerki ,wątroba w porządku.Wczoraj został wykastrowany.Wet ocenił go na max 2 lata Jest miziak ,nazywam go Mirek :) Na zdjęciu zaraz po przywiezieniu do weta cały brudny :(
  3. a i Żunio szykuje się do swoich pierwszych świąt .Ciekawe jak choinka mu się spodoba :)
  4. Tak Żuczek śmiga prawidłowo A Pan Mirek śpi już na łóżku a nie na podłodze obok Żuczka ale do dzisiaj wspomina jak Żuczek budził go pocałunkami :) :)
×
×
  • Create New...