Agat, wg mnie szkoda pieniędzy na badanie, czy suczka z cieczką jest w ciąży, czy nie - tego się nie stwierdzi nawet robiąc usg, skoro nadal ma cieczkę.
I tak trzeba odczekać jakiś czas i sterylizować, niezależnie czy jest w ciąży, czy nie. Odpchlić i odrobaczyć,zważyć, ocenić wiek - tak, warto od razu.