Jump to content
Dogomania

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 02/24/21 in all areas

 1. Staruszek, już odizolowany, w osobnym boksie, dzisiaj ma być zbadany przez weterynarza. Chcę mu dać BDT, żeby po 10 latach mógł opuścić schronisko i zakosztować domowego życia. Zdjęcie wczoraj zrobiła Alaskan.
  10 points
 2. Ja dzisiaj w drodze, ale i w kontakcie z Anecik. Pongo jest bardzo spragniony kontaktów z człowiekiem, chodzi za Anecik krok w krok i każdą okazję do przytulenia, pogłaskania musi wykorzystać. W książeczce ze schronu ma wpisany rok urodzenia 2008. Kastrowany był w 2013. Przerażające jest, że taki pies tyle się wysiedział w schronie :( Wizyta u weta umówiona na jutro na 11.00. Trzeba go przebadać o sprawdzić narośle na skórze. To chyba takie objawy niezbyt młodego wieku już.. mój pieso też takie ma. Tak czy siak jest psem uroczym i bardzo ujmującym. Spokojnym i cichym. Tylko go przyt
  7 points
 3. Gucio, zwany przez moją Córkę Gucisławem :) , powoli przestaje być nieśmiały. Swobodnie porusza się po mieszkaniu, bardzo lubi się położyć przy mnie jak jestem na łóżku , reaguje jak się go woła, z przyjemnością przychodzi po głaski :), jak tylko wchodzi się do kuchni to pierwszy leci przed Tofinką, ciężko go z kuchni wyprosić :), interesuje go co się dzieje w domu, co kto robi. Na spacerkach idzie jak na wybiegu, zachowuje kontakt z człowiekiem. Szkoda tylko, że traktuje spacery tylko rekreacyjnie, no oprócz zrobienia koo, natomiast żaden krzaczek , żadne drzewo nie są godne żeby je obsikać.
  5 points
 4. Chester podobnie jak Szaman nie zjadł karmy. To piesuś, który chyba dopiero poznaje dobry dotyk ludzkiej ręki, bo dosyć niepewnie reaguje na głaskanie i dotykanie. nie ma w nim żadnej agresji, nie ma żadnych widocznych blizn, co według mnie oznacza, że jak była zadyma w boksie, to trzymał się z boku. Na smyczy nie umie chodzić i będzie się tego uczył. Najważniejsze, że podchodzi do Anety. Rano jeszcze niezbyt pewny, wolał schować się w domku, a teraz już sobie maszeruje na dworze i sami zobaczcie pojawił się zupełnie inny wyraz pyszczka, oczy jakby żywsze. Aż mi się łzy pokazały jak zoba
  5 points
 5. Bardzo dziękuję że zaglądacie do nas :). Batonik dostał na imię GUCIO :). Wczoraj wieczorem obserwował jak wygląda życie domowe. Chyba mu się podoba :). Noc minęła spokojnie, spał w pokoju razem ze mną i Tofinką - ale spał na podłodze, nie był zainteresowany żadnym legowiskiem ani pontonem ani budką, chyba mu faktycznie gorąco, zwłaszcza że u nas i pogoda się zrobiła wiosenna. Tofinka oczywiście zazdrosna o nowego przybysza, pokazuje mu kto tutaj jest najważniejszy ale Gucio przyjmuje to ze spokojnym zrozumieniem. Dzisiaj rano Gucio przywitał mnie nieśmiałym merdan
  3 points
 6. Chesterek nie jest psem zalęknionym, do pracy. Po tylu latach w schronisku ma prawo być zdezorientowany. zmienił mu się cały świat. Obcy ludzie wsadzili do samochodu, wywieźli..Zmieniły się zapachy, miejsce, otoczenie....On po prostu musi poznać i zaakceptować to nowe... Jeden pies szybciej się otwiera, drugi potrzebuje troszkę więcej czasu... Z Chesterkiem pojechały pieski z tego samego boksu, to na pewno jest plusem. Ja wierzę, że za kilka, może kilkanaście dni będziemy tu wszystkie oglądały pięknego Chesterka z uśmiechem na pysiu...
  3 points
 7. Dzisiaj otrzymałam wiadomość od Pani Idy, że dziewczynka ma się bardzo dobrze. Wczoraj została sama na 2 h i wszystko było dobrze. Lubi suchą karmę z łososiem ale na obiad musi być kurczak gotowany z marchewką. Jest pełna życia i kocha psie zabawki :))). I pozdrowienia od Pani Marty .
  2 points
 8. spójrz mi w oczy i powiedz, że nie śnię. Obiecaj mi, że jeśli to sen to będzie trwał wiecznie :)))))
  2 points
 9. Ufff... kwarantanna została zdjęta opiekunki Łatki :) Karma dla Łatki doszła. Suczka jest juz wykąpana (zachowywała się grzecznie, chociaż zesztywniała ze strachu), ale drapie się nadal. Od wczoraj nie było też kupki, za to Łatka saneczkuje, więc czeka Łatkę nieubłaganie wizyta w lecznicy :( Suczka jest straszną gadułą i jeczypałą, również gdy obok jest człowiek. Ale! Wczoraj zostawiona sama w korytarzu nic nie zniszczyła. :) Pytałam czy psoci, oczywiście psoci i nadwyręża cierpliwości, czasem trzeba na nią krzyknąć, aby się uspokoiła, ale Magda daje radę. Fartnęło się suni. :)
  2 points
 10. Sunia już praktycznie zdrowa, je regularnie, choć jeszcze niewiele i ostrożnie. Koopki są coraz lepsze. Wraca jej energia:) Z testów na choroby odkleszczowe wyszła tylko anaplazmoza, ale ona nie daje takich objawów jakie miała sunia. Mogła się tylko przyczynić do gorszego przechodzenia choroby. Anaplazmozę trzeba będzie przeleczyć w późniejszym czasie.
  2 points
 11. Odeszła cichutko tak jak i cichutko żyła... Roxi [*] Moli, dziękuję Ci , że maleńka znalazła u Ciebie dom.
  2 points
 12. Tak jak pisałam wcześniej - tata Zulki jak nic w młodości miał przygody na Śląsku :-)
  2 points
 13. Ale dobrze, że batonik już w domu. Może jeszcze nie własnym, ale tam gdzie ktoś czekał na jego przyjazd :-)
  2 points
 14. Pokażę Wam, jak dzisiaj mój malamut informował mnie, że żółw Kuba obudził się i przyszedł do kuchni na jedzonko
  2 points
 15. Witam Cię Radku. Przybyłeś w samo ramo :) Akurat dodałam kilka fantów w sam raz piękny prezent na Dzień Kobiet :)
  1 point
 16. Z małym opóźnieniem, ale jestem :) Rozejrzę się jutro (jeżeli jeszcze coś zostanie)
  1 point
 17. Zapraszam na bazarek z którego część dochodu będzie na koty od Dora 1020
  1 point
 18. Cudny maluch, też kocham czarne podpalane, całe życie takie mam - najpierw ONki,potem rottki a teraz pinczery średnie a wcześniej kundelki i też takie.
  1 point
 19. Czuję się dzisiaj maksymalnie przesilona :( Ja ani się nie mierzę, ani się nie ważę. I dzięki temu nie popadam w depresję :)
  1 point
 20. Num 33 za 15 zl Nadziejka w imieniu P Anny serdecznie prosimy
  1 point
 21. Szybko dojdzie do tego! Musi tylko upewnić się, że to stała zmiana i nikt go już nigdzie nie zamknie.
  1 point
 22. Cieszę się, ze batonik już u Ciebie Renatko, teraz zaczyna nowy etap w życiu, ja też będę mu kibicowała. On chyba spokojny psiaczek, wspominam go, jak zawsze siedzi w boksie i obserwuje towarzyszy.
  1 point
 23. nareszcie zobaczył, co to kanapa i poznał różnicę - wybór mógł być tylko jeden :) oby wyniki niczego bardzo złego nie wykazały.
  1 point
 24. Witaj, witaj :) Bardzo dziękuję, że zaglądnęłaś i pomagasz psiaczkom Licytujesz tą szkatułkę 8. Śliczna szkatułka z masy perłowej. C.W. - 6,00 zł Lecę zanotować
  1 point
 25. serdecznie dziękuję za wszystko z samochodem to naprawdę niesamowite, starczylo na samochod, jego ubezpiecznie i porzadny przeglad :) już 5600 przejechalam ze zwierzakami, ale z 6.1 spalania zszedl na 3.9 u nas istny ARMAGEDON, DUUZO BY OPOIWADAC, NA Fb TEZ TYLKO CZASEM SYGNALIZUJE, strasznie trudno z czasem ale na arzie zdradze po cichu, ze Asher dzisziaj zamieszkal w warszawie - nie wiem, cvzy pamnietacie pieknego albinosa, co u mnie juz 2 lata siedzial.. napisze moze jutro, moze pojutrze, o ile wciaz beda nim tak zachwyceni jak teraz ;) a tak z pozytywnych wiesci, t
  1 point

Announcements

 • Newsletter

  Want to keep up to date with all our latest news and information?
  Sign Up
×
×
 • Create New...