Leaderboard
Popular Content
Showing content with the highest reputation on 01/01/20 in all areas
-
Za godzinę rozpocznie się Nowy Rok. Oby był lepszy dla dobrych ludzi oraz zwierząt. Tylko ze aby tak się stało, musiałoby zwyciężyć Dobro. A na razie kroluje Zło i trudno uwierzyc, ze cos moze sie zmienic. Dlatego z coraz większym trudem przychodzi składać życzenia typu "szczęśliwego Nowego Roku". Niech choć będzie spokojny. I oby pojawiła się nadzieja na normalność. Sobie tego życzę oraz ludziom, którzy czują podobnie. Spokoju i normalności. Wtedy bezkarnego bestialstwa, okrucieństwa oraz porzucenia zwierząt nie będzie.5 points
-
Kenzo święta spędził z panem w górach, podobno zachowywał się świetnie, tylko raz narozrabiał;). Teraz obaj panowie są już w domu w Krakowie.3 points
-
Dobrego roku! Niech sie ziszcza ludzkie marzenia o spokoju, normalnosci, lepszym swiecie po prostu.3 points
-
No to mamy bardzo obiecujący domek zgłoszenia na Kraków. Bardzonpeosimy o trzymanie kciuków w sobotę. Isia ma szansę na zamieszkanie z 2letnia Tosia i starszym kotem.2 points
-
Nie wiem czy pamiętacie małego, 4 miesięcznego Lolka, znalezionego u mnie na osiedlu w kwietniu, w nocy, był jakiś czas u nas kojcu, strasznie łobuzował:) Szybko znalazł dom w Warszawie u młodego małżeństwa, przyjechali po malca osobiście. Zapisali Lolka do psiego przedszkola, dużo pracowali nad posłuszeństwem i tak jak napisała pani - teraz są zgraną paczką:). Niedawno Lolek obchodził umowne urodziny - był mięsny torcik i prezent :), a ja dostałam zdjęcia z urodzin i z listopadowego wyjazdu nad morze:).2 points
-
Szaguś pozdrawia w Nowym Roku :) biegniemy :)2 points
-
Figuniu, po raz kolejny, dołączam się, jeśli pozwolisz, do Twoich życzeń.2 points
-
Basiu kochana, Tobie, Twojej Rodzinie, Braciom Mniejszym a także Twoim Przyjaciołom życzę Szczęśliwego Nowego Roku, zdrowia i wszelkiej pomyślności a trosk i kłopotów - mini, tycio, jak najmniej, by aż było nudno... I niech tak się stanie!2 points
-
O taaak! Kciuki w gotowości :)1 point
-
Trzymam kciuki z całych sił1 point
-
Tak, przecudny i zadowolony z życia. A uszka po prostu wymiatają !1 point
-
Witaj Szagusiu w Nowym Roku :) Niech będzie szczęśliwy dla Ciebie :)1 point
-
Cieszę się, że Państwo pokochali Szantę i nie mogą się doczekać wzajemności. Jednak na tym etapie, kiedy pies jeszcze się czuje niepewnie i stale chodzi za nowym opiekunem, trzeba bardzo uważać, żeby z tego nie zrodził się lęk separacyjny. Dlatego trzeba pomimo bólu serca, trochę ignorować momentami psa, bo ciągłe dawanie wsparcia (głaskanie, smaki, itp), może się dla obu stron źle skończyć. Wiem, że to bardzo trudne.1 point
-
Dzięki za odwiedziny :) Wczoraj pan Szanty napisał, że jest wciąż jeszcze lekko zalękniona. Ani razu nie szczeknęła czy zawarczała. Chodzi za nimi po domu krok w krok. Lubi głaskanie. Apetyt ma dobry. Ale z utęsknieniem czekają, aż się do nich przekona na 100%. Wystrzały chyba na szczęście nie stresują jej jakoś mocno.1 point
-
Witaj księciuniu już w nowym roku, oby był Ci jak najbardziej przyjazny. I wreszcie przyniósł własny, najwłaśniejszy dom.1 point
-
1 point
-
Wszystkiego, co najlepsze w Nowym Roku. Zdrowia dla Was i dla Zuzi. Mam nadzieję, że Zuzia dobrze zniosła noworoczny hałas.1 point
-
Piesek Norek i Kot Pączuś życzą z całego serca dobrego Nowego Roku!! Dziękujemy za pamięć!1 point
-
Wpadłam na chwilkę, życzyć Nussi, by nadchodzący Rok był zapowiedzią nowego, szczęśliwego życia w nowym domu. Niech ci się już tylko szczęści w życiu !1 point
-
Wszystkim odwiedzającym wątek moich sunieczek życzę, aby Nowy Rok przyniósł Wam dużo zdrowia, szczęścia i radości. Przy okazji zdaje relację z zachowania Zuzi. W tym roku jak do tej pory jest dobrze. Mąż postawił na oknie radio, aby zagłuszało z zewnątrz dźwięki + włączony w pokoju telewizor + zasunięte na maksa rolety. Na wszelki wypadek wanna wyścielana kocem i podusią, tak samo dolna półka w szafie. Drzwi szafy rozsunięte, żeby mogła się w każdej chwili ewakuować. Pannica do tej pory spała wyluzowana. Teraz niestety czeka nas spacer, którego się boję. Ona chce wyjść a na zewnątrz co chwila huki.1 point
-
Nie dz[wię się, że nie chciała Royala, to najgorsze badziewie wśród karm a w dodatku najdroższe i nie wiem za co.1 point
-
Czekamy na Kofi.Lepiej,że przyjedzie po Nowym Roku bo u nas szaleństwo fajerwerkowe już od dwóch tygodni trwa.Jakiś du.... wydał zezwolenie na postawienie kontenerów ze sprzedażą sztucznych ogni i nie ma spokoju.Nie wspomnę o jutrzejszej nocy. Kofi umówiona u mojej cudnej fryzjerki 03.01.20 na godz.14,30.1 point
-
Ok, w takim razie od jutra i każdego 30 dnia miesiąca leci przelew na Iryska do lecznicy.1 point