Jump to content
Dogomania

Magdarynka

Members
 • Content Count

  1,640
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Magdarynka last won the day on April 22 2016

Magdarynka had the most liked content!

3 Followers

About Magdarynka

 • Rank
  ...

Profile Information

 • Gender
  Female
 • Location
  Warszawa

Converted

 • Location
  Warszawa

Recent Profile Visitors

1,289 profile views
 1. Poproszę dla 2 osób. Jedną zaraz podeślę, a drugą, gdy skompletuję PITy.
 2. Przesyłka doszła cała, bo solidnie zapakowana :) Bransoletki śliczne i koci kubas bardzo fajny :) Dziękuję pięknie i zdrówka dla Krówki :)
 3. Nie widzę mojej wpłaty z 30 stycznia pod Iryskiem. Nie doszła?
 4. Poproszę bransoletkę: 3 i 12 oraz kubeczek 2 [z kotem]. Poproszę też numer konta i kwotę do zapłaty :)
 5. Ok, w takim razie od jutra i każdego 30 dnia miesiąca leci przelew na Iryska do lecznicy.
 6. A gdzie ta moja, w sumie symboliczna, wpłata się bardziej przyda? W poniedziałek 30-ty, więc poleci kolejny przelew. Jeśli do guccio to poproszę numer konta, jeśli nadal na lecznicę to wybiorę innego futrzaka :) Bardzo się cieszę, że Maciuś jest już w domu, a nie w lecznicowej klatce :)
 7. Ależ Gucio jest podobny do mojego nieżyjącego już niestety od prawie 4 lat Chestera [mam go w avatarku]. Z tym, że chyba był trochę większy, bo normalna jego waga to było 12 kg i był szczupły. No i nie miał aż tak cudownej kity, miał kilkutka, ale nie wiem, czy ktoś mu ciachnął, czy taki się urodził. Zaadoptowałam go, gdy miał ponoć 4 - 5 lat. Z nami był 12 lat. 20 grudnia miną 4 lata od jego śmierci :( Poproszę numer konta.
 8. Tak :) Ja też wolę starsze koty, bo są spokojniejsze :) Gdy na wiosnę szukałam kota do towarzystwa dla mojego kota, to w efekcie wzięłam roczniaka, aczkolwiek miałam zamiar wziąć starszego, ale ja już się przekonałam jakiś czas temu, że to wcale nie działa tak, że to człowiek sobie wybiera zwierzaka. To tylko pozory - to właśnie zwierzak wybiera sobie "ludzia" i tak zakręci losem, że wyjdzie tak jak on - zwierzak chce ;)
 9. Ale Lissa ma piękne futro! Dziwne, że jeszcze nie ma domu, aczkolwiek teraz chyba nie najlepszy okres na adopcje niestety. A jak Mizia?
 10. Poproszę nr. 9, kwotę do zapłaty i numer konta. Może być zwykła przesyłka, nierejestrowana.
 11. Czy moja druga wpłata z 30.11 doleciała? Bo przy Maciusiu nadal zero...
×
×
 • Create New...