Jump to content
Dogomania

Magdarynka

Members
 • Content Count

  1,661
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Magdarynka last won the day on April 22 2016

Magdarynka had the most liked content!

Community Reputation

100 Excellent

3 Followers

About Magdarynka

 • Rank
  ...

Profile Information

 • Gender
  Female
 • Location
  Warszawa

Converted

 • Location
  Warszawa

Recent Profile Visitors

1,343 profile views
 1. Irysek wyróżniony na kolejny miesiąc. Nadal nikt o niego nie pyta? Tak mi go szkoda. Piękny kot i siedzi w klatce tyle czasu :(
 2. Poproszę 9, 12 i 24 za wywoławczą. Paula, czy działasz może w Avonie? Jeśli tak, to chętnie zamówię wodę perfumowaną Little Black Dress :)
 3. sue, w ogłoszeniu Iryska zamień zdjęcia, zmień tytuł. Może już się opatrzyły i po zmianie będzie większe zainteresowanie? Nie wiem też, czy "kot z charakterem" nie daje wrażenia, że to trudny kot. Natomiast "inteligentny koci dżentelmen" jest fajne :) Może "Irys - inteligentny koci dżentelmen szuka wygodnej kanapy", albo prościej "Irys - inteligentny koci dżentelmen szuka domu"? :)
 4. 1a1, 11A i 13A i poproszę numer konta i kwotę do zapłaty i poproszę wysyłkę zwykłym listem.
 5. Przed chwilą napisałam Dorze na priv, że przesyłka doszła [dziękuję! :)] i wyjęłam ją przedwczoraj ze skrzynki, więc na przyszłość - drogie Panie nie dajcie się oszukiwać, przez niedouczone pracownice poczty, bo ta przesyłka powinna kosztować połowę tej kwoty. Mój błąd, że nie poprosiłam o przesyłkę zwykłym listem, więcej byłoby dla kotów.
 6. Poczta Polska - cennik. Przesyłka listowa polecona Format S do 500 g - 5,90 zł (ekonomiczna), 8,40 zł (priorytetowa) Format M do 1000 g - 6,30 zł (ekonomiczna), 8,70 zł (priorytetowa) Format L do 2 000 g - 15,60 zł (ekonomiczna), 18,30 zł (priorytetowa) 15,60 zł jest za list polecony o największym gabarycie i wadze między 1 a 2 kg. Czy mam rozumieć, że paleta cieni jest cięższa niż 1 kg? Ponownie proszę o numer nadania.
 7. Na priv z numerem konta dostałam informacje, że koszt wysyłki paczką to 13 zł, teraz że polecony 15,60 zł :O Jak duża jest ta paleta cieni, bo 15,60 zł za polecony to duża przesyłka do 2 kg. Przy okazji poproszę numer nadania na priv, bo nie wiem, jak teraz wygląda roznoszenie korespondencji, a nie chciałabym przegapić przesyłki.
 8. Grzeczna Krówka :) Nadal trzymamy kciuki, żeby ten domek okazał się już domkiem na zawsze :)
 9. Poproszę 19, kwotę do zapłaty i numer konta :)
×
×
 • Create New...