Jump to content
Dogomania

Magdarynka

Members
 • Posts

  1689
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Magdarynka last won the day on April 22 2016

Magdarynka had the most liked content!

1 Follower

Profile Information

 • Gender
  Female
 • Location
  Warszawa

Converted

 • Location
  Warszawa

Recent Profile Visitors

1730 profile views

Magdarynka's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

111

Reputation

 1. Widzę, że moje wpłaty na Boryska nie są rozliczane ani w tym wątku ani w wątku Szczebrzeszyniaków. Moja ostatnia wpłata rozliczona w tym wątku jest z 30 kwietnia, a w wątku Szczebrzeszyniaków znalazłam rozliczoną tylko 1 moją wpłatę - w listopadzie, a mamy połowę sierpnia. Wiem, że Borysek mieszka u guccio, jednak nikt nie podesłał mi innego numeru konta, więc moje wpłaty lecą 30-tego każdego miesiąca na konto lecznicy z Boryskowym tytułem wpłaty. Rozumiem, że moje wpłaty niewiele wnoszą, a ponieważ nie chcę się znaleźć w wątku czarnych kwiatków deklarowiczów, że zobowiązałam się a nie płacę nie uprzedzając, to moja wpłata z 30 lipca była moją ostatnią wpłatą. Poza tym najprawdopodobniej całkiem zniknę z dogomanii, bo nie mam ochoty na walkę z wiatrakami i minusowaniem moich postów nawet po prawie roku, bo ośmieliłam się mieć własne zdanie, którego i tak nikt nie szanuje. Nie piszę teraz o Szczebrzeszyniakach a o całkiem innej sprawie. Trzymam kciuki za Szczebrzeszyniaki.
 2. "Mój ci on" i sama go będę wyróżniać :) Drugie ogłoszenie już też wyróżnione i prośba o dodanie linku tego drugiego ogłoszenia do kociego wątku, to łatwiej będzie znaleźć.
 3. Doszło! Dzięki :) Chyba rzucali tą paczką, bo ziemia wysypana z doniczek i wszystko osobno - kwiatki, doniczki i ziemia. Paczka powinna być w poziomie, a kurier wręczył mi ją w pionie. Najważniejsze, że kwiatki całe! :) Mam pytanie, co można razem wsadzić a co osobno? Nie chcę wsadzić do 1 skrzynki dwóch roślinek, które się nie lubią :)
 4. To nieduże. Ok, niech będą oba, bo już się pewnie zżyły ze sobą i nie będziemy ich rozdzielać, więc niech będzie adopcja w dwupaku ;) To wyślij jak umiesz :) Numer konta i kwotę do zapłaty poproszę :) I oba w KT.
 5. Poproszę 61 w KT, numer konta i kwotę do zapłaty. Można paczkomatem?
 6. No pewnie :) A może zróbmy licytację, bo może jeszcze ktoś chciałby się przyłączyć do zabawy :) Cena wywoławcza 30 zł, kto da najwięcej wygrywa, bo przecież trzeba uzbierać jak najwięcej dla Laluni :)
 7. Firanki doszły! Dziękuję pięknie :) Będę miała z nich świetną moskitierę do drzwi balkonowych :) Czy moja wpłata doszła?
×
×
 • Create New...