Jump to content
Dogomania

szajbus

Members
 • Content Count

  27270
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

73 Excellent

1 Follower

About szajbus

 • Rank
  Advanced Member

Converted

 • Location
  woj. łódzkie

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Aguś dzieje się. Oj dzieje. Cały czas worki z piachem , spoglądanie w chmury i obserwacja wszystkich map pogodowych. W tym roku popłynęliśmy tak, że zapadła się część podwórka, a że nasze budynki są wybudowane na kurzawce mają robić badania czy nie zrobił się pod spodem lej depresyjny tym bardziej, że w piwnicy jest cały czas mokro i nie wiadomo od czego. Kiedy to zrobią? Pojęcia nie mam, bo jak nie wiadomo o co chodzi , to zawsze chodzi o pieniądze. Do tego trzeba wliczyć też nie wiadomo dlaczego częste awarie prądu i to takie, że pół miasta jest spowite ciemnościami a mamy własny GPZ. Ten w
 2. Mnie też brakuje. naszych suniek.
 3. Dawno mnie tu nie było. Kolejny pobyt w szpitalu za mną. U mnie jak się nic nie dzieje, to nie dzieje, a jak zadzieje to nagle i z przytupem. Próbowałam coś napisać ze szpitalnego łóżka z telefonu, ale to nie dla mnie. wiec śliniłam go kilka razy dziennie całując w nim Wasze fotki. Trzymajcie kciuki moje kochane maluszki. Tego nigdy za wiele.
 4. Całe szczęście, że się nie pogorszyło. W odczytywaniu wyników faktycznie trzeba brać poprawkę na wiek.
 5. No, tylko zainteresowanie zerowe. Zuzia gapi się na to jak na zjawisko i ani myśli wziąć tego czegoś do paszczy, nawet pociętego na mniejsze kawałki. A to takie ładne, zieloniutkie.
 6. Zaciskam z całych sił. Radku ja straciłam albumy moich wcześniejszych psinek, rodziców, z mojego dzieciństwa w 1993. Wtedy nie było takiej techniki jak obecnie.
×
×
 • Create New...