Jump to content
Dogomania

IGUNIA. MA. DOM. STALY ! Maleńka Iga - byl zwrot z adopcji i schron!


MALWA

Recommended Posts

Jesli jest sie po 60, to trzeba starannie dobrac psa do rodziny. Pies moze zyc i 20 lat, moj pierwszy ma juz 16 lat, nalezy podejsc realnie do tematu. Nie chcialabym zostawiac swoje psy na poniewierke, bo moja rodzina kocia i pracujaca. Ciagle sie czyta, ze zostaly dosc mlode zwierzeta po zmarlych wlascicielach i nikt nie chce sie nimi zajac, smutne....

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 30.11.2017 o 10:34, Hendra napisał:

A wujki to już nie ?

No przeca, że tyż, a nawet przede wszystkim, bo Chuopaczków mało na dogo jezd :)

Dnia 30.11.2017 o 12:18, ewu napisał:

Wujki są wyjątkowe:) 

Wyjątkowe tak, tak wyjątkowe  :)

23 godziny temu, Tyś(ka) napisał:

Uff, dobrze że jednak sunia ma DT, bo czułabym się w jakiś sposób winna (choć nie miałam złych intencji), a chciałam jedynie dopytać czy to nie jest DT "z łapanki" i czy mogę coś jednarozowego wpłacić dla Iguni, gdy już trochę mi się finansowo polepszy.Mała bardzo mi weszła do głowy, no ale stałej dać nie mogę. Mam nadzieję, że nie macie mi tego za złe, że zapytałam.

No Tysiu, no so Ty. Kto pyta, nie błądzi. 

22 godziny temu, b-b napisał:

Dla mnie to wyglądało jak normalne zapytanie bez żadnych tam podtekstów.

Jesteśmy chyba wszyscy przewrażliwieni....zaraz nam się wydaje, ze to jakiś atak. Niestety dogo strasznie się zmieniło.

Dobrze, że na tych co było można liczyć - można liczyć dalej :):*

Jasna sprawa i dzięki im za to, że są  :)

22 godziny temu, Onaa napisał:

Czyli teraz trzeba trzymać kciuki żeby Igunia jak najszybciej dotarła do dt ?

1455.jpg

No to kciukamy :)

5 godzin temu, janka@ napisał:

Poszła dziś moja obiecana wpłata 30 zl.

Dzięki, wielkie dzięki  5a215e0cbfd6a_gifniewinny.gif.b051968a99f9b82c8ab28b632d92ee1b.gif

3 godziny temu, teresaa118 napisał:

Jesli jest sie po 60, to trzeba starannie dobrac psa do rodziny. Pies moze zyc i 20 lat, moj pierwszy ma juz 16 lat, nalezy podejsc realnie do tematu. Nie chcialabym zostawiac swoje psy na poniewierke, bo moja rodzina kocia i pracujaca. Ciagle sie czyta, ze zostaly dosc mlode zwierzeta po zmarlych wlascicielach i nikt nie chce sie nimi zajac, smutne....

Kiedyś dostałam na dogo reprymendę, bo nie zgodziłam się na adopcję "mojej" młodej sunieczki do starszego małżeństwa. Fakt, że bardzo dobrze się zapowiadali, ale też, podobnie jak Ty, uważam, że w schroniskach jest wystarczająco dużo biednych psiaków, którym zmarli opiekunowie, rodzina podzieliła się  majątkiem, a psiaka buch na ulicę. Nadal jednak nie oddaję młodych psiaków starszym osobom.

14 minut temu, teresaa118 napisał:

Poszla stala dla Iguni za grudzien

Serdecznie dziękuję  5a215e0cbfd6a_gifniewinny.gif.b051968a99f9b82c8ab28b632d92ee1b.gif Dam znać, gdy kaska znajdzie się na koncie Iguni.

Link to comment
Share on other sites

Moja Koleżanka nie dojechała z Igą do Anecik. Jestem bardzo zmartwiona bo była okazja transportu. Auto się zepsuło po drodze:( Wczoraj nie było jak odebrać małej ze schronu a dzisiaj rano taki klops:(

Potem się odezwę bo tera jadę na kroplówkę z moim psem.

Link to comment
Share on other sites

13 minut temu, ewu napisał:

Moja Koleżanka nie dojechała z Igą do Anecik. Jestem bardzo zmartwiona bo była okazja transportu. Auto się zepsuło po drodze:( Wczoraj nie było jak odebrać małej ze schronu a dzisiaj rano taki klops:(

Potem się odezwę bo tera jadę na kroplówkę z moim psem.

Szkoda. Wszystko bylo ustalone.

Ale rozumiem, ze sunia zostala pod opieka kolezanki.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...