Jump to content
Dogomania

IGUNIA. MA. DOM. STALY ! Maleńka Iga - byl zwrot z adopcji i schron!


MALWA

Recommended Posts

Witam!

 

Zakładam wątek maleńkiej suczce o imieniu Iga, która została adoptowana ze schroniska na Ślasku.

Suczkę adoptowała starsza Pani, która niestety oddała psinkę do schronu.

Iga jest malutkim rudaskiem, kilkukilogramową kruszynką, która po oddaniu do schroniska nie radzi sobie kompletnie ze smutną rzeczywistością. Malutka nie rozumie tego co ja spotkało, nie wie dlaczego trafiła za kratki. My też tego nie wiemy, co było przyczyną oddania jej do schronu. Możliwe, ze to starsza Pani przeliczyła swoje dobre zamiary nad swoje siły, i nie podołała w opiece nad psinka. Ale to tylko domysły.

Sytuacja jest taka, ze malutką trzeba na cito zabrać ze schronu. Jest za mała, za krucha, za delikatna na schroniskowe warunki.

Mamy wstępnie załatwiony PDT dla Igi  u Pani Agnieszki w Warszawie. Koszt miesięczny to.......

Igę trzeba zabrać ze schronu, przewieźć do Warszawy, zapłacić za hotel, szczepienia, weterynarza.

Iga nie ma nic, a chce bardzo znaleźć się w innych warunkach, w ciepłym domku wśród ludzi, dlatego też bardzo proszę o pomoc dla niej, w postaci deklaracji stałych, jak i jednorazowych, bazarków, banerka.

 

 

Skarbnikiem finansów Igi jest niezastąpiona elik,

rozliczenie  znajduje się na 3 stronie wątku:  

 

Post rozliczeniowy finansów Iguni – klik

Link to comment
Share on other sites

Iga została zwrócona do schroniska 18 listopada 2017 r.   To niby tylko tydzień, a dla malutkiej jak miesiąc.

Malutka może w najbliższych dniach opuścić schronisko, ale musimy coś dla niej mieć. Na razie nie ma ani złotówki....

 

Więcej informacji w sprawie suni i PDT zna ewu, i na pewno przekaże więcej informacji, jak tylko tu dotrze.

 

 

Proszę o pomoc dla tej bidy !

 

Link to comment
Share on other sites

Malwa, jesteś WIELKA friends.gif odpadłam, jak zobaczyłam wątek... aż mi mowę odebrało! ...czekam aż mi dech wróci!...a na razie, żeby jakoś zacząć... mogę zaproponować 20zł stałej dla Iguni :)  i może na bezdechu ,polecę do Havanki... poprosić o jakąś pomoc, może w ogłoszeniach?  może banerek?   Alllleż, niespodzianka. Igunia będzie zaopiekowana206.gif/Malwa czy to ja Ciebie???/

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

14 minut temu, magenka1 napisał:

Wątek trzeba przenieść na ogólny wtedy wszyscy zobaczą a tak wątek jest na województwa śląskie 

To prawda! chciałam wrócić ,żeby coś dopisać.. i nie mogłam znaleźć! dobrze ,że u Ewu był link :) a jak to przenieść? później pomyślę ,żeby porozsyłać zaproszenia :) dodałam do obserwowanych...

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, anica napisał:

Malwa, jesteś WIELKA friends.gif odpadłam, jak zobaczyłam wątek... aż mi mowę odebrało! ...czekam aż mi dech wróci!...a na razie, żeby jakoś zacząć... mogę zaproponować 20zł stałej dla Iguni :)  i może na bezdechu ,polecę do Havanki... poprosić o jakąś pomoc, może w ogłoszeniach?  może banerek?   Alllleż, niespodzianka. Igunia będzie zaopiekowana206.gif/Malwa czy to ja Ciebie???/

Dziekuje za pierwsza stala deklaracje !

Mamy pierwsze 20 zl !

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...