Jump to content
Dogomania

IGUNIA. MA. DOM. STALY ! Maleńka Iga - byl zwrot z adopcji i schron!


MALWA

Recommended Posts

Kochani, możemy na dniach odebrać suczkę i zawieźć do Warszawy.

 

Niestety, by móc ja odebrać musimy mieć komplet deklaracji.  W tej chwili brakuje nam 110 zł.

To co na razie zadeklarowano starczy tylko na jeden miesiąc życia w PDT. 

Do Warszawy trzeba jeszcze dojechać, i z tego tytułu tez będą koszty....

 

Link to comment
Share on other sites

Czy jest tu ktoś z Warszawy lub ktoś, kto jeździ do Warszawy ?

 

Pytam, bo jeśli na tym wątku zbierzemy do wtorku komplet deklaracji, to malutka do końca miesiąca mogłaby wyjść ze schronu. 

Prowadzę jeszcze dwa inne watki. I chcemy w tym samym czasie zabrać jeszcze jedna suczkę z tego schroniska. Tyle, ze ta druga suczka miałaby trafić do kikou (pod niemiecka granicę).

Ewu nie da rady jechać z dwoma psami wyjętymi w jeden dzień w dwa różne miejsca.  Przydałby się ktoś, kto by jej pomógł z dowozem/zawiezieniem.

 

Czy ktoś może nam pomóc ?  Pytam o to, bo w tej sytuacji jest potrzebna realna pomoc.  

 

Ewu od 1 do 11(12) grudnia ma sprawy rodzinne, i jeśli nie wyciągniemy suczki (przy pełnej kwocie deklaracji) do końca miesiąca, to inaczej  możemy szukać małej dopiero w grudniu, a dla tej psiny to już kawał czasu i coraz zimniej..............

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, iwstar58 napisał:

To i tutaj przywitam się. Mogę do czerwca zadeklarować małej dyszkę stałej. Myślę, że młoda szybko znajdzie domek :)

Jeśli ktoś chce urozmaicić sobie banerki, można skorzystać również z mojego w podpisie.

Witaj!

 

Dziękuję za pomoc !   10 zł to bardzo duzo dla suczki.

 

Iga jest mała, śliczna i pewnie młoda. Mam nadzieję, ze szybko znajdzie domek !

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, iwstar58 napisał:

To i tutaj przywitam się. Mogę do czerwca zadeklarować małej dyszkę stałej. Myślę, że młoda szybko znajdzie domek :)

Jeśli ktoś chce urozmaicić sobie banerki, można skorzystać również z mojego w podpisie.

Sie ma, witaj :)   Bardzo dziękuję za całość na wszystkich wątkach  5a1bc5dedca75_serce3.gif.66af25171fb651f26686aaeb96cfd58b.gif

1 godzinę temu, renatka_s napisał:

Wpłacę jednorazowo 20 zł

Wielkie dzięki :)  5a1bc5dedca75_serce3.gif.66af25171fb651f26686aaeb96cfd58b.gif  

Link to comment
Share on other sites

21 minut temu, anica napisał:

Zaglądam z nadzieją do Iguni :) jest nadzieja na transport!.. to mocno zaciskamyspoko.gif  czy już wiemy jak Igunia stoi z deklaracjami?

Iga ma 100 zł stałych deklaracji i 130 jednorazowych. To za mało. Transport będzie kosztował ok. 120 - 130 zł, bo być może pojedzie jeszcze inny pies, i koszty będą na pół.

Ale bez pełnych deklaracji suczka zostanie w schronie.  Brakuje nam jeszcze 100 zł deklaracji. Ja nei wezmę tego na siebie..........przepraszam.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...