Jump to content
Dogomania

IGUNIA. MA. DOM. STALY ! Maleńka Iga - byl zwrot z adopcji i schron!


MALWA

Recommended Posts

3 godziny temu, elik napisał:

No właśnie, ale ona przed adopcją mogła być wysterylizowana. Trzeba by zapytać w schronie. Powinni mieć adnotacje jeśli była u nich wysterylizowana. Na sterylizacje u starszej pani raczej bym nie liczyła.

 

Powinni, powinni, tyle, ze różnie z ta powinnością bywa..................

Tosia, która przyjechała do mnie ponad dwa lata temu tez cięcia nie ma, to znaczy blizny.

Ale cieczki też nie miała, to raczej jest wysterylizowana.

Pani weterynarz, do której chodzę ze swoimi piesami powiedziała mi oglądając Tosię, ze weterynarze czasami gola bok brzusia i tną z boku, a nie na środku brzucha.

Link to comment
Share on other sites

19 godzin temu, MALWA napisał:

 

Iga zachowuje czystość, do ludzi ok, psi towarzysz niekoniecznie.   - chyba nie do końca rozumiem o co chodzi? To jest do ludzi czy nie ?

 

Tekst do ogłoszenia:

 

 

Iga - słodki rudasek do adopcji!

 

Jestem Iga, mam trzy latka i ważę......

Jestem wysterylizowana   ?            i  zaszczepiona.

Jestem grzeczna i spokojna. W domu zachowuję czystość. Miałam wcześniej swoja ukochana panią, głaskanie, spacerki i jedzonko w swojej miseczce. Nie wiem co się stało w moim dotychczasowym życiu, ale zostałam nagle przez starszą Panią oddana do schroniska. Przebywam obecnie w woj. śląskim.

Jeśli chcesz podarować mi domek, taki najlepszy na świecie,  rączki, które głaszczą, serce, które utuli, to zadzwoń proszę na poniższy numer:

 

Dane do ogłoszeń - dane ewu (tak ustaliłam z Basią).

Tu jest taki zarys tekstu do ogłoszeń.

Link to comment
Share on other sites

Zdążyliśmy do weta :)

Iga waży 10,100 kg, ma w kłębie około 30 cm. Wiek tak jak podejrzewałam około 7, 8 lat. W aucie zachowuje się spokojnie, powyglądała oknem a potem zaległa na siedzeniu. U weta też grzeczna, troszkę się bala maszynki (wet musiał troszkę wygolić brzucho bo nie można było wyczuć blizny po sterylce) . Ale Igusia jest wysterylizowana :) Basia ma już książeczki ze schronu więc w najbliższym czasie pewnie mi przyśle dowiezie. Jak zobaczę jakie ma szczepienia to ją ewentualnie zaszczepię na wirusówki - jeśli nie ma oczywiście. Wściekliznę pewnie ma. Została odrobaczona - koszt 6 zł. Widać że byłą kanapowcem bo zasiadła w domu na kanapie i zaczęła oglądać TV :) Bardzo grzeczna i ułożona starsza pani.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...