Jump to content
Dogomania

IGUNIA. MA. DOM. STALY ! Maleńka Iga - byl zwrot z adopcji i schron!


MALWA

Recommended Posts

W sobotę będziemy zawozić Suzi do DS za Warszawę to zgodnie z rozmową z Malwą możemy dowieźć Igę do Agnieszki. Najprawdopodobniej będzie jechał w powrotną stronę jeden a być może nawet dwa psiaki do DS to transport podzielony byłby na 3 lub 4 psy.

Ponieważ Ewu nie będzie od 1.12 "dostępna" to Iga te 2, 3 dni może przeczekać u mnie.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

23 godziny temu, MALWA napisał:

Iga ma 100 zł stałych deklaracji i 130 jednorazowych. To za mało. Transport będzie kosztował ok. 120 - 130 zł, bo być może pojedzie jeszcze inny pies, i koszty będą na pół.

Ale bez pełnych deklaracji suczka zostanie w schronie.  Brakuje nam jeszcze 100 zł deklaracji. Ja nei wezmę tego na siebie..........przepraszam.

Rozumiem! :)...to jeszcze nie koniec, szukamy nadal!

22 godziny temu, Agnieszka103 napisał:

Z mojej strony 10 zł stałej deklaracji

Pięknie, dziękujemy 49.gifakurat wstrzeliłaś się ....ze swoją deklaracą... jakbyś chciała powiedzieć, nie poddawajcie się!:)

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, anecik napisał:

W sobotę będziemy zawozić Suzi do DS za Warszawę to zgodnie z rozmową z Malwą możemy dowieźć Igę do Agnieszki. Najprawdopodobniej będzie jechał w powrotną stronę jeden a być może nawet dwa psiaki do DS to transport podzielony byłby na 3 lub 4 psy.

Ponieważ Ewu nie będzie od 1.12 "dostępna" to Iga te 2, 3 dni może przeczekać u mnie.

Anecik, jak można Ciebie nie koffaćAmour62.gif

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

22 godziny temu, jaguska napisał:

Malwa pw.

Dziękuję pięknie, ale nie skorzystamy z propozycji. Suczkę trzeba zawieźć, a później jechać odebrać i zawieźć do Warszawy.

W sobotę anecik jedzie do Warszawy z inna sunia i trzeba to wykorzystać. Mała szybciej będzie w PDT.

Link to comment
Share on other sites

Zaglądam i kibicuję, ale niestety nie dam rady pomóc. Zbyt wiele ostatnio wydaję na swoje zwierzaki i na lekarza ludzkiego, poza tym mam stałe umowy darowizn bezpośrednio z konta, musiałabym je wypowiedzieć... Może jakiś bazarek zrobię, jak będę miała fanty :(

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Isiak napisał:

Zaglądam i kibicuję, ale niestety nie dam rady pomóc. Zbyt wiele ostatnio wydaję na swoje zwierzaki i na lekarza ludzkiego, poza tym mam stałe umowy darowizn bezpośrednio z konta, musiałabym je wypowiedzieć... Może jakiś bazarek zrobię, jak będę miała fanty :(

Rozumiem i dziekuje za ewentualny bazarek.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...